Press "Enter" to skip to content

Aranżujemy niewielką toaletę, praktyczne porady.

Wyposażając, czy remontując łazienkę bez wątpienia zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz kupić, aby wyglądała jak spełnienie twoich marzeń. Mroczne, jasne, czy wzorzyste? Każdy, kto szukał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru barw, modeli oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się ogół i zarazem nic.

polecana strona www

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Ściany jak również podłogę możemy potraktować jak drugi plan – neutralne, ściszone, wybrane do tego, co chcemy wyeksponować. Sama łazienka może być fascynująca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej urządzenie jest standardowe. Najważniejsze jest to, że kiedy myślisz jakie płytki do łazienkimusi się kupić, koncentruj się na całym wnętrzu. W takim razie zacznij od decyzji ogólnych. Jakie wyposażenie łazienki? W niewielkiej łazience natrysk lokujemy w rogu przestrzeni, a jeśli łazienka jest wąska albo ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z kratką odpływową w podłodze. Plan minimum to wolne miejsce o rozmiarach 70 x 70 cm, pryszniczawieszony na ścianie i kratka odpływowa w podłodze z poprawnym spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to idealne i nowoczesne wyjście dla małej łazienki (dodatkowe informacje).

Czasami zamieszczone w internecie wiadomości są niepewne, ale jeżeli interesuje Cię tego rodzaju tematyka, to kliknij oraz zdobądź użyteczne szczegóły również na podobnej stronie.

Powierzchnię którą absorbowałby brodzik optycznie zwiększysz samymi płytkami w modnym wzorze. Zaoszczędzisz dodatkowo w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz przekazać na dodatkowe tekstylia.


Kabina prysznicowa bez brodzika ma sporo zalet: brak brodzika nadaje wnętrzu łazienki współczesny charakter ipoprawia komfort używania z prysznica. Jest wygodny szczególnie dla osób starszych czy niepełnosprawnych którym udostępnia wchodzenie tudzież wychodzenie z kąpieli, bez ryzyka potknięcia się. Kolejnym plusem jest miara – to my decydujemy o jego mierze, ponieważ jego wymiary nie są ograniczone przez brodzik. Natrysk ustawiony na płytkach łatwo również utrzymać w porządku. Z kolei dzięki właściwemu montażowi (spadek w podłodze) nie ma ryzyka, że w ciągu kąpieli woda będzie wylewała się na posadzkę.

Znaczące jest, żeby w tym wszystkim znać subtelność. Rozwiązań dla niewielkich łazienek jest niesłychanie dużo, wystarczy tylko wena twórcza lub porada fachowca.