Press "Enter" to skip to content

Brodzik prysznicowy – nowomodne i ładne rozwiązanie do Twojej łazienki

Brodzik prysznicowy to z pewnością ogromnie twórcze, nowoczesne i estetyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Standardowy brodzik ceramiczny bądź akrylowy jest ogromnie łatwy w montażu, cechuje się szczelnością, wytrzymałością oraz ogromnymi walorami estetycznymi. Brodziki prysznicowe znajdziemy teraz w wielu sklepach z akcesoriami łazienkowymi, modeli jest tak sporo, iż na pewno odnajdziemy taki, który wspaniale będzie pasować do aranżacji naszej łazienki.

Łazienka nowoczesna

Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina z brodzikiem to kapitalne rozwiązanie, które wpasuje się w aranżację wielu łazienek. Niemniej szczególnie zalecamy kabinę z brodzikiem w niedużych łazienkach o niedużym metrażu. Niewielka łazienka (Odpływ liniowy) z brodzikiem od razu stanie się bardziej wydajna. Brodzik zamiast wanny zezwoli nam zaoszczędzić mnogość cennego miejsca i spowoduje, że łazienka będzie wydawać się większa. Jeżeli do tego dodamy wielkie lustra w łazience oraz jasne odcienie, to pomieszczenie będzie zdawać się jeszcze większe. W sporej łazience również można zdecydować się na brodzik, multum ludzi stosuje zarówno kabinę prysznicową, jak również wannę. Dzisiejsza i luksusowa kabina z brodzikiem bezsprzecznie sprawi, iż nasza łazienka nabierze oryginalnego charakteru.

bateria umywalkowa

Źródło: pixabay

Wybierając kabinę z brodzikiem, należałoby zapoznać się z pozostałą propozycją sklepów z akcesoriami łazienkowymi oraz armaturą sanitarną. Jeśli odnawiamy czy też remontujemy łazienkę, to przy zakupieniu kabiny prysznicowej możemy dodatkowo zaopatrzyć się w inne niezbędne rzeczy, takie jak na przykład płytki łazienkowe, nową umywalkę, baterie umywalkowe ( przykładowe). Urządzając łazienkę, warto zadbać nie jedynie o niezbędne wyposażenie ale także ciekawe, kreacyjne dodatki, takie jak dywaniki łazienkowe, aromatyczne świeczki czy olejki do kąpieli albo wiklinowe kosze na pranie. Malusieńkie dodatki ożywią wnętrze łazienki i nadadzą jej jeszcze więcej uroku.