Press "Enter" to skip to content

Bidet – czym dokładnie jest i na co konkretnie mu tak przezywana „deska bidetowa”?

Czym dokładnie jest wspomniany w temacie bidet? Do czego może służyć oraz jak dużo pieniędzy może nas kosztować? A deska bidetowa? Po co tak ogólnie jest no i po co ją zakładać? To wszystko oraz znacznie więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżo co napisanego – artykułu!
Wbrew pozorom nie każdy spośród nas tak naprawdę wie, czym jest bidet.

deska bidetowa

Autor: waferboard
Źródło: http://www.flickr.com
No a jest to tak naprawdę połączenie sedesu wraz z standardową umywalką – no i nie chodzi tutaj tylko o wygląd wspomnianego bidetu, który to zamontowuje się dokładnie tak samo jak każdą muszlę klozetową (czyli ma możliwość być wiszący albo też stojący) i który na dodatek posiada zainstalowany kran, tak jak dosłownie każda umywalka – który służy ponad wszystko do mycia się w okolicach krocza w wygodnej, siedzącej pozycji, bez jakiejkolwiek konieczności rozebrania się.

Serdecznie zalecamy te informacje (https://danjan-przeprowadzki.wroclaw.pl/miedzynarodowe-przeprowadzki-wroclaw/) do poczytania. Znajduje się tu wiele cennych porad, jakie warto wykorzystać w swoim życiu.

Czym jednakże bywa w takim razie deska bidetowa? A więc pełni ona funkcję dokładnie taką samą co napomknięta wyżej deska klozetowa – ma za zadanie zakryć wewnętrzną stronę bidetu, czyniąc otoczenie bardziej „czystym” i sterylnym nie jedynie dla oka, ale również i dla wszystkiego naokoło, gdyż jak to wiemy bakterie przenoszą się niewiarygodnie prosto, a takiego rodzaju „ochrona”, zawsze je ograniczy. Co do kwestii związanej z tematem cen, to bidet może kosztować nas od kilku stów po nawet powyżej tysiąca, zaś deska bidetowa to w rzeczywistości wydatek dodatkowych kilku setek, albowiem ich cennik wygląda idenycznie tak samo co ten tyczący się desek klozetowych (czyli wcale nie bywa aż tak tani, jakbyśmy to chcieli).

Trzeba tu pamiętać, iż deskę bidetową trzeba po dobierać odpowiednio do posiadanego modelu bidetu, gdyż jak w przypadku sedesów, tak i tutaj mamy różne wymiary i postacie.