Press "Enter" to skip to content

Wiele firm budowlanych w Polsce i w Europie szuka bezpośredniego kontaktu z kopalniami, które fedrują różnego rodzaju surowce

Wiele firm, które funkcjonują w różnych dziedzinach, ale zwykle w sektorze budowlanym, chce mieć dostęp do materiałów w hurtowej cenie.

Chcą po prostu uzyskać najniższe z możliwych cen.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że im większa grupa pośredników, tym stawka bywa wyższa. Wobec tego duża ilość spółek, które działają z jednym materiałem, na przykład z granitem, poszukuje kontaktu wprost z kopalniami. Naszym rejonem, gdzie wydobywa się go najwięcej wydaje się być Dolny Śląsk. Mamy tam kilka kopalni – przykładowo kopalnia Chwałków albo Gębczyce. Korzystnie jest zawsze kontaktować się prosto z dyrektorem konkretnej jednostki. Granit jest szalenie eleganckim surowcem. prezentuje się pięknie i jest całkowicie naturalny, dlatego używa się go często w produkcji blatów w kuchni czy elementów do łazienki.

Pasjonuje Cię taka problematyka? Jeśli tak, to zobacz polecane info (https://www.lisiekaty.pl/technologia/rdzeniarnia/) podobnych artykułów, ponieważ one zapewne też są godne Twojej uwagi.

Dodatkowo, jest bardzo trwały, więc może być wystawiony na działania deszczu czy mrozu. Dosyć często robi się z niego parapety zewnętrzne, posadzki, dekoracje ogrodowe ale również nagrobki na cmentarzach. Jeśli ciekawi nas jakaś kopalnia granitu, należy spróbować spotkać się z jej przedstawicielem. Jeśli współpraca będzie korzystna dla obu stron, zarząd kopalni na pewno z przyjemnością podpisze z nami kontrakt na dłużej.

Trzeba szukać bezpośrednich kontaktów z kopalniami, które wydobywają granit, ponieważ im mniej pośredników, tym lepsza cena za surowiec. Nasze szczęście będzie duże i dostrzegalne w obniżeniu kosztów.