Press "Enter" to skip to content

Najładniejsze elementy do salonu – czerowne – Sprawdź

Ostatnie zakupy w olbrzymim salonie z meblami przyniosło mi koncept na rewelacyjną aranżację pokoju gościnnego w dużym domuu moich rodziców. Poleciłam im, aby w czasie remontu zaplanowali biało szary salon z czerwonymi dodatkami.

Intensywne dodatki utrzymane w czerwieni ciekawie rozjaśnią pomieszczenie, dodadzą mu pazur i elegancji. Polecam postawić na małe dodatki. Zakupmy czerwoną poszewkę na poduchę, pled na fotel, elegancji flakon na kwiaty albo miskę na

minimalistyczne wnętrza

Autor: Gabriele Barni
Źródło: http://www.flickr.com

słodycze. Dbajmy to, by takich rzeczy w odcieniu czerwonego było w pomieszczeniu maksymalnie 5 – 6. Fajnie ożywią przestrzeń, dodadzą jej szykowności. Możemy także pomyśleć o kupnie bordowej zastawy stołowej – bardzo elegancko będzie prezentować się zestawiona z białym, albo szarym obrusem. Wyposarzając biało – szary salon pomyślmy o tym, aby wnętrze było jasne. Dobre będą trzy ściany zrobione w bieli, a czwartą ciemno szarą.

Na niej wyeksponujemy kremowy zegar i dwa – trzy obrazki bądź zdjęcia. Pomyślmy przy niej postawić (koniecznie jasną) ozdobną witrynę albo komodę z szufladami. Będzie to rewelacyjne miejsce do trzymania obrusów, zastawy stołowej czy eleganckiego szkła. Koncepcje znajdziesz na Kupując stół wybierzmy ten, który będzie rozkładany. Tym samym nie będziemy mieli problemu w przypadku rodzinnego spotkania.

U mnie na każde święta spotyka się rodzina i trzeba jest przynajmniej 12 miejsc. Jeśli nie mamy małych dzieci, polecam wybrać krzesła tapicerowane. Ciemne drewno w połączeniu z szarym obiciem da oryginalną fajną, klasyczną kompozycję.

Zajmujący tekst? W takim razie zachęcamy Cię, abyś przeczytał nowe informacje z serwisu (https://www.heliodon.pl/generalne-wykonawstwo-inwestycji-budowlanych), którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wejdź więc w poniższy link.

Do obicia dobierzmy identyczny odcień obrusu, i o dwa tony ciemniejsze tacki pod talerze.
Pomyślmy, czy chcemy dywan. Na pewno doda on wnętrzu ciepła i uroku, jednak będzie tym samym dla nas stanowić dodatkową pracę – trzeba go czyścić, prać i odkurzać. Można wybrać wykładzinę dywanową – dzięki temu nie będziemy musieli myć podłogi.