Press "Enter" to skip to content

Taśma stalowa ma wielkie przeznaczenie i gwarantuje zabezpieczenie wszelkiego typu materiałów

Do ochrony ciężkich ciężarów stosuje się stalową taśmę zimnowalcowaną. Posiada ona przeznaczenie w przetwórniach m.in. drzewnym, budowlanym oraz stalowym. Taśma ocynkowana jak określenie wskazuje jest pokryta warstwą cynku, jaka chroni stal przez wiele lat oraz nie wymaga pielęgnacji, dodatkowo jest przeciwrdzewna. Używa się ją w przetwórniach na przykład samochodowym, budowlanym oraz lotniczym.

rury

Autor: Centrum Klima S.A.
Źródło: Centrum Klima S.A.
Taśma nierdzewna ma chrom i węgiel. Używa się w różnych gałęziach przemysłu od przeróżnych struktur w zakładach m.in. łopatki turbin czy hydraulice. Także przeznaczenie posiada przy szczegółach maszyn o większej wytrzymałości m.in. wały, śruby, sprzęty budowlane, formy do odlewania pod ciśnieniem, części plastyczne czy też małe części stosowane w stomatologii. Taśma stalowa do owijania wykorzystywana jest do opasania ładunków, paczek czy pakietów oraz ich zabezpieczenia.

Umożliwia wielką wytrzymałość i rozciągliwość. Stosuje się do pakowania takich produktów jak stal, drzewo, kostka brukowa, belki, ceramika, przewody stalowe, żeliwne czy PCV, płyty wiórowe oraz sklejka, profile okienne PCV, kasetony podłogowe, sprasowane włókno oferta włókien ceramicznych syntetyczne i gąbka. Taśma precyzyjna odnajduje zastosowanie przy robieniu aparatów oraz przyrządów do regulacji elementów maszyn jako podkładki foliowe, do rozmieszczenia opracowywanych elementów.

Z taśmy stalowej precyzyjnej uzyskuje się kanały ze szwem kalibrowane na zimno. Taśma dziurkowana służy do szybkiego montażu z typu ocynkowanej lub powlekanej materiałem syntetycznym. Taśma dziurkowana posiada przeznaczenie w odmianie wiązadeł ciesielskich jako złącza we wszystkich konstrukcjach drewnianych.

Gwarantują mocne, schludne i profesjonalne zestawiania. Wykonana jest z wysoce gatunkowej stali niemieckiej oraz szwedzkiej ocynkowanej galwanicznie. Taśma stalowa służy także do uchwytu haków na słupach nie posiadających przepustów. Taśmy te ma ogromne przeznaczenie czy gwarantuje wysoką klasę oraz gwarancje ochrony produktu.

Comments are closed.