Press "Enter" to skip to content

Taśmy LED jako rewelacyjne podejście oświetleniowe

Taśmy LED to rewelacyjne podejście, żeby oświetlić pokój, gabinet, bądź też ogród. Ważkimi cechami taśm LED są giętkość, także łatwość montażu. Naczelnymi zaletami towaru jest duża oszczędność energii elektrycznej, również niska temperatura w czasie świecenia.

Pogięta taśma ledowa

Autor: ricardo lafuente
Źródło: http://www.flickr.com

Taśma LED 5050 jest dostępna w rozlicznych odcieniach, także z przeróżnymi poziomami szczelności. Taśmy LED stają się w obecnych czasach nieomal nagminnym wyjściem wykorzystywanym w oświetleniu. Dzięki swoim nieprzeciętnym cechom jest możliwość je bez najmniejszego kłopotu zastosować we wszelkich punktach, nawet tych najciaśniejszych, gdzie zastosowanie każdego pozostałego światła byłoby niewykonalne.

Z uwagi na swoją giętkość doskonale nadają się do montażu w budynku, jak również w profesjonalnych aranżacjach świetlnych, gdzie nadzwyczaj ważne jest kreacja właściwej oprawy świetlnej. Zastosowanie taśmy zmienia miejsce, również tworzy w nim miły nastrój i miłą atmosferę dla mieszkających w nim ludzi.

Wszystkie taśmy (wypróbuj ofertę taśm nierdzewnych https://www.aner.com.pl/prod/tasmy-nierdzewne-weglowe) diodowe różnią się od siebie kolorem światła, gatunkiem użytych diod, barwą bazy, również stanem zabezpieczenia na warunki pogodowe.

Opracowane przez nas wątki zainteresowały Cię tak bardzo, że czujesz ochotę na kolejne. Nakłaniamy w takim razie do nowej witryny – po prostu kliknij odnośnik.

Taśma LED RGB 5050 jest taśmą, jaka daje możność osiągnięcia właściwego rezultatu kolorystycznego. Przez regulację napięcia, za pomocą regulatora, na każdym z 3 kanałów kolorystycznych RGB możemy zdobyć efekt mieszania się przewodów kolorystycznych.

Dla wykonania rezultatu kolorystycznego taśmy LED RGB obok zasilacza powinny być podłączone do regulatora, jaki poprzez sterowanie napięciem jakiegokolwiek z przewodów RGB zapewnia pozyskanie spodziewanego efektu kolorystycznego.

LED

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Do najpopularniejszych aranży z wykorzystaniem taśmy LED zaliczyć można podświetlanie schodów, sprzętów kuchennych, witryn i ekspozycji sklepowych. Nadzwyczaj często także stosowana jest do podwieszanych sufitów. Giętkość taśmy pozwala na podświetlanie łuków, także komponowania osobliwych aranżacji świetlnych. Użycie pasków LED zależy wyłącznie od własnej wyobraźni. Taśma LED 5050 zasilana jest małym napięciem, toteż możemy spożytkować je w miejscach, gdzie ciężko o zasilanie 230V.

Comments are closed.