Press "Enter" to skip to content

Minimalistyczna łazienka poza tym, że jest bardzo atrakcyjna, to dodatkowo jest nadzwyczaj praktyczna

Chyba każdy pamięta lata, kiedy kultowe stawały się meblościanki , które zajmowały całą ścianę, wielgachne dywany , a także mnóstwo dekoracji. Zazwyczaj taki wystrój wnętrz jesteśmy w stanie obejrzeć u osób w podeszłym wieku, które nie zmieniały wyposażenia od lat.

Obecnie dorośli kupując własne mieszkanko posiadają całkowicie inną wizję zużycia swojej przestrzeni. Najmodniejszy dziś jest minimalizm, im mniej umeblowania tym lepiej. Coraz częściej odchodzi się też od wielgachnych, ręcznie malowanych dzieł sztuki , a także miliona figurek z porcelany. Kolorem, który chwilowo króluje na ścianach w każdym mieszkaniu jest biały, bowiem można do niego dobrać dowolny kolor umeblowania, dywanów oraz ozdób. W obecnych czasach w marketach jest gigantyczny wybór rozmaitych farb, podłóg , a także płytek w związku z czym każdy odnajdzie coś dla siebie.

przejdź dalej

Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl

Dla większości ludzi najistotniejsza w cały domu jest toaleta i to oczywiście ona musi być przyzwoicie urządzona. W blokach najczęściej ma ona parę metrów kwadratowych, przez co jesteśmy przymuszeni do zredukowania wszelkich bezprzedmiotowych przedmiotów. Na pewno minimalistyczna łazienka jest marzeniem każdej osoby, jaka choć trochę zna się na projektowaniu wnętrz. W takim pomieszczeniu musi się znaleźć toaleta, prysznic , a także umywalka, są to trzy elementy bez jakich nie da się normalnie żyć. Dodatkowo ważkie jest, by zamontować również lustro (kliknij, zobacz, sprawdź) z stosownym oświetleniem , a także kilka szafek w jakich można byłoby schować ręczniki i kosmetyki, jakich nie używamy codziennie. Mogłoby się zdawać, że minimalistyczna łazienka jest niezbyt użyteczna i niefunkcjonalna.

Nie jest to oczywiście prawdą, ponieważ w tego typu łazience chodzi o to, by sprytnie dostosować wszelkie elementy tak, aby sprawiały wrażenie tego, iż jest to pomieszczenie ultranowoczesne. W takiej łazience świetnie sprawdzi się biały kolor, drewniane półki oraz lazurowe akcesoria, jakie nadadzą temu pokojowi pewnego stylu (przejdź do galerii). Jeżeli w naszej toalecie mamy więcej miejsca na spokojnie możemy się pokusić o nabycie wanny, w jakiej kąpiel zadziała na nas relaksująco.

Na obecną chwilę minimalistyczna łazienka jest ogromnym przebojem, gdyż nikomu nie spodobają się już zagracone pomieszczenia, w których pełno jest niepraktycznych i zbędnych dekoracji.

Comments are closed.