Press "Enter" to skip to content

Nudny salon? Wybierz tapetę!

Ściana może wprawić nas w zachwyt, tak samo jak oryginalny mebel, obraz czy lampa, zakładając jednak, iż odpowiednio o nią zadbamy. Jednokolorowe ściany są zimne i nijakie. A przecież możemy mieć na nich całą feerię barw. Wystarczy, że nasze poczynania rozpoczniemy od głębokiego namysłu i odszukania inspiracji.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/
Do łask, właśnie powróciły fototapety, które pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są banalne palmy czy leśne strumyki. Obecnie to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego z nas.

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale również najnowsze materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą, energetyczne kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Powoli przekonujemy się do tapet. Chętniej wybieramy motywy subtelne – delikatne kwiaty lub romantyczne widoki. Kolory dobieramy z rozwagą i raczej nie decydujemy się na zbyt mocne. Chcemy by mieszkanie wyglądało oryginalnie, ale i stylowo, elegancko.
Kiedy zamarzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanej Toskanii, możemy zdecydować się na fototapetę z widokiem na uroczą, małą prowincję.

Spodobał Ci się nasz wpis? Więc gorąco zapraszamy do kolejnych naszych wątków, które będą o zbliżonej tematyce.

Nasz salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Patrząc na taki obraz widzimy domy, które są daleko i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię.

Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować spotkania czy kinderbale. Fototapety i obrazy – – spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie piękne, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe. Wyjątkową zaletą fototapet jest niezbyt wygórowany koszt zakupu a także, możliwość samodzielnego położenia.

Jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że telefony odejdą kiedyś w zapomnienie, że oglądanie telewizora stanie się niemodne, że wakacje zaczniemy spędzać na Księżycu. Ale że tapety zejdą ze ścian – to nigdy nie nastąpi. Mijają się style, epoki, a one od kilkuset lat dotrzymują nam wiernie towarzystwa. Co więcej, właśnie widzimy ich wielki comeback!

Comments are closed.