Press "Enter" to skip to content

Nudny salon? Wybierz tapetę!

Ściana może wprawić nas w zachwyt, tak samo jak oryginalny mebel, obraz czy lampa, zakładając jednak, iż odpowiednio o nią zadbamy. Jednokolorowe ściany są zimne i nijakie. A przecież możemy mieć na nich całą feerię barw. Wystarczy, że nasze poczynania rozpoczniemy od głębokiego namysłu i odszukania inspiracji.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/
Do łask, właśnie powróciły fototapety, które pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są banalne palmy czy leśne strumyki. Obecnie to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego z nas.

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale również najnowsze materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą, energetyczne kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Powoli przekonujemy się do tapet. Chętniej wybieramy motywy subtelne – delikatne kwiaty => sztuczne kwiaty hurt <= lub romantyczne widoki. Kolory dobieramy z rozwagą i raczej nie decydujemy się na zbyt mocne. Chcemy by mieszkanie wyglądało oryginalnie, ale i stylowo, elegancko.Kiedy zamarzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanej Toskanii, możemy zdecydować się na fototapetę z widokiem na uroczą, małą prowincję. Spodobał Ci się nasz wpis? Więc gorąco zapraszamy do kolejnych naszych wątków, które będą o zbliżonej tematyce.

Nasz salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Patrząc na taki obraz widzimy domy, które są daleko i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię.

Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować spotkania czy kinderbale. Fototapety i obrazy – – spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie piękne, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe. Wyjątkową zaletą fototapet jest niezbyt wygórowany koszt zakupu a także, możliwość samodzielnego położenia.

Jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że telefony odejdą kiedyś w zapomnienie, że oglądanie telewizora stanie się niemodne, że wakacje zaczniemy spędzać na Księżycu. Ale że tapety zejdą ze ścian – to nigdy nie nastąpi. Mijają się style, epoki, a one od kilkuset lat dotrzymują nam wiernie towarzystwa. Co więcej, właśnie widzimy ich wielki comeback!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*