Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób gustownie obmyślić wnętrze, aby prezentowało się nowocześnie?

W branży dekoratorskiej ostatnimi czasy wiele się zmieniło. Mieszkanie ma być nie tylko miejscem relaksu. Gustownie wyposażone wnętrze ma za zadanie poprawiać ponure nastroje członków rodziny i powodować, że każdy gość będzie czuł się w takiej przestrzeni nawet swobodniej niż u siebie w domu.

salon w nowoczesnym stylu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Staromodne meble z połyskliwą politurą stoją już jedynie w pokojach osób, które są ściśle związane z dawnymi zwyczajami, a więc z pewnością w domach naszych prababć. A nowoczesne panie bywają zdziwione, jak można tak ohydne meble – następna strona – ustawić w pokoju i jednocześnie nie pamiętają, że w czasach ich małoletniości tylko takie towary były do kupienia na rynku.

Z kolei młode dziewczyny, które otrzymują środki na utrzymanie od swoich matek i ojców, dekorują przestrzenie swoich domów na współczesną modę. Wybierają meble firmy Vondom, czym trochę zaskakują bardziej drętwych członków swojej rodziny bądź znajomych. Jednak do nowoczesnego mieszkania w centrum miasta stołecznego nie będą pasować inne meble, takie jak te – . W takich miejscach liczy się szyk rodem z Paryża, a samo mieszkanie ma wyglądać jak z żurnala.

Ekskluzywne meble Vondom charakteryzują się mocno geometryczną formą i monolitycznymi, czasem nieco odblaskowymi odcieniami. A niektórzy są przekonane, że jeżeli istnieje życie poza ziemskim globem, to ufoludki używają takich właśnie elementów wyposażenia. Wystarczy popatrzeć na fotografie umieszczone w na witrynach internetowych, aby uzmysłowić sobie, jak surrealistyczne kształty mogą one przybierać. Takie meble można postawić nie tylko we własnym lokalu mieszkalnym. Część z nich jest wytwarzana specjalnie z myślą o gospodarzach, którzy pragną ustawić je na tarasach. Będą to zatem rozciągnięte szezlongi, solidne fotele i stoły, których kształt i wielkość zrobią ogromne wrażenie na gościach.

Marka Vondom oferuje jednak nie tylko meble. Do urządzenia wnętrza konieczne są także inne elementy. Każdemu mieszkaniu przyda się garstka luksusu i europejskiej elegancji. Aby nieco unowocześnić i ożywić wnętrze wystarczy kupić np. w internecie stylową donicę z odciśniętą podobizną twarzy na rewersie. A kto nie ma zwyczaju uprawiać roślinności w pod własnym dachem, wybierze dla siebie śliczną lampę, którą postawi na podłodze albo na biurku. A jeśli sami nie mamy chęci na tak nietuzinkowe akcesoria, to możemy je podarować naszym przyjaciołom, którzy doceniają takie stylowe cacka.

Comments are closed.