Press "Enter" to skip to content

Zasilacz ledowy oraz żarówki LED gu10

Żarówki LED to jedne z nadzwyczaj energooszczędnych źródeł oświetlenia. Największą ich wartością jest długoletnia żywotność. Żarówki ledowe to obszerne zróżnicowanie wyboru jeśli chodzi o gatunek trzonka, barwę oświetlenia, kąt świecenia, także moc świetlną. Dorównują tradycyjnym żarówkom żarnikowym pod względem strumienia świetlnego jak i również temperatury barwowej. Dzięki wdrożeniu żarówek ledowych jesteśmy w stanie zniżyć pobór mocy do 85-90% względem tradycyjnych żarówek. W zalewie artykułów różnego typu oświetlenia LED warto przed dokonaniem zakupu zastanowić się które źródło oświetlenia LED okaże się najbardziej odpowiednie do oświetlenia naszego mieszkania.

Żarówki LED GU10 to żarówki najczęściej stosowane w oprawach oświetleniowych punktowych, oraz stropach podwieszanych. Oznaczenie GU10 definiuje odstęp nóżek trzonka.

Kliknij ten link – więcej zobaczysz w serwisie (https://www.miloni.pl/blog/budowa-drewna/), który znajdziesz na tamtej stronie. To będą analogiczne materiały, zatem niewątpliwie je też uznasz za użyteczne!

Używane są zazwyczaj w gospodarstwach domowych, gabinetach, obiektach użyteczności publicznej. Norma GU10 dobrany jest do pracy na napięciu 230V AC. Żarówki led gu10 – poznaj ofertę firmy Softled – nadające się do współpracy z ściemniaczami są kosztowniejsze od tych samych typów do pracy podstawowej, gdyż ich rozkład elektroniczny jest w wyższym stopniu powiększony i skomplikowany.

żarówka led

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Równie popularne jak żarówki, są taśmy LED. Są sprężyste, mają bardzo drobne gabaryty, nie wydzielają ciepła, nie przepalają się, są wodoodporne, mają przeróżne barwy światła. Taśma LED nie jest zasilana bezpośrednio z sieci. Powinno się zastosować zasilacz led, w zależności od rodzaju zagospodarowanych diod, także długości taśmy. Zasilacz może mieć większą moc aniżeli taśma, a nawet musi. Natomiast im większy zasilacz, tym większe posiada wymiary.

Diody elektroluminescencyjne są wyjątkowo trwałe, zdołają świecić nawet przez 40 tys.

Zainteresowało Cię to zdanie? Jeżeli tak, to z przyjemnością chcemy Cię zawiadomić, że następny kolejny link (https://damnet.pl/) czeka na Ciebie na nowej stronie – zanurz się w niej z przyjemnością.

godzin. W porównaniu z różnymi energooszczędnymi źródłami światła są również o wiele bardziej wytrzymałe na częste włączania i wyłączania, także wahania napięcia. Nie wysyłają promieniowania UV, oraz podczerwonego – korzystaj z energooszczędnych żarówek . Sposobność zestawiania rozmaitych barw światła, razem z aktywną zmianą odcieni światła, bezproblemowe wbudowywanie w umeblowanie i inne składniki budowlane to dodatkowe atuty technologii LED.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*