Press "Enter" to skip to content

Istnieje dużo przedsiębiorstw na rynku, które obracają się w sektorze przemysłu lub spedycji – pamiętajmy jednak, aby zawsze zatrudniać te najlepsze

Jeżeli chcielibyśmy zacząć kooperację z profesjonalnymi spółkami z wielu dziedzin, to trzeba mieć na uwadze to, że najpierw powinniśmy być pewni jakości wykonywanych przez konkretne przedsiębiorstwo usług.

odlewy
Stawka nie zawsze musi być najważniejszym czynnikiem, gdyż nie jest ona gwarantem jakości.
automotive

Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujemy firmy, która sprzedaje żeliwne odlewy (rozwinięcie zagadnienia> http://www.http://www.technicast.pl/) oraz różnego typu kurki albo kompensatory, to powinniśmy spojrzeć na firmę Zetkama. Jest na rynku już od 70 lat. Jest bardzo chwalona poza Polską, ponieważ posiada odbiorców niemal na całym świecie. Wyróżnia ją znakomita jakość wytwarzanych przedmiotów. Mamy możliwość się o tym co rok przekonać na największych branżowych targach w Niemczech, gdzie Zetkama zawsze posiada swoje stoisko. Na dodatek fabryka spółki jest w województwie dolnośląskim. Zatem prościej jest transportować produkty na zachód, gdyż do Niemiec jest już bardzo niedaleko.
Jeśli już o spedycji mowa, to w tej branży także warto rozglądać się za profesjonalistami, z którymi współpraca będzie przyjemnością. Kompetentna spółka transportowa to taka, która dostarcza przesyłki na czas, a jej cennik jest najkorzystniejszą ofertą stosunku stawki do jakości. Taką firmą jest Automotive, które jest w naszym kraju od 2003 roku.

Klienci lubią z Automotive współpracować, gdyż jest rzetelna i stosunkowo niedroga. Przedsiębiorstwo posiada swój zespół TIR-ów na wspólną ładowność do 24 ton.

Comments are closed.