Press "Enter" to skip to content

Użyteczne oświetlenie uliczne – efektywne żarówki LED i ich rozległe zastosowanie

Oświetlenie ledowe ma dzisiaj nadzwyczaj rozległe wykorzystanie, wykorzystuje się je w codziennym życiu, nie tylko w celach prywatnych. Żarówki ledowe użytkuje się też w oświetleniu ulicznym. Oświetlenie uliczne powinno być niesłychanie jasne, tak ażeby rozjaśniało drogi i ulice w ciemności. Wobec tego do oświetlenia ulicznego powinno się używać oświetlenia ledowego imponującej, najwyższej jakości.

żarówka

Autor: Jaroslav Dvorský
Źródło: http://www.flickr.com
Żarówki przeznaczone do oświetlenia ulicznego muszą charakteryzować się istotnie świetną wydajnością, wspaniałą jakością sporządzenia i dużymi parametrami. Większość żarówek ulicznych charakteryzuje się także błyskawicznym startem i niezwykle jasnym światłem. Oświetlenie led jest najczęściej wykorzystywane jeżeli chodzi o oświetlenie uliczne, bo jest ono najbardziej praktyczne, poza tym współczesna i nadzwyczajna technologia led zezwala dodatkowo na znaczne zaoszczędzenie budżetu miasta oraz gminy dzięki mniejszej liczbie spożytkowania prądu.

Aktualnie na rynku możemy odkryć multum rodzajów żarówek LED, jednym z nich są żarówki led g9.

Ten serwis internetowy kompleksowy nadzór inwestorski ma ciekawe dane na prezentowany wątek, zatem, jeśli ta tematyka Cię intryguje, to zobacz to obowiązkowo.

Żarówki te mają zastosowanie w szczególności w oświetleniu punktowym oraz dekoracyjnym. Cechują się niedużą wysokością, dodatkowo posiadają także niedużą moc znamionową. Są one dopasowane do pracy na napięciu 230V. Jeśli chodzi o żarówki przeznaczone przeważnie do oświetlenia ulicznego to zdołamy

żarówka

Autor: MAX-LED
Źródło: http://www.max-led.pl

wymienić bardzo wiele typów takich żarówek. Jednym z nich są chociażby żarówki ledowe E40 45W 144SMD SAMSUNG, które są fenomenalnym zamiennikiem do ulicznych lamp rtęciowych lub sodowych.

Są one montowane bezpośrednio do opraw ulicznych. Cechuje je nadzwyczaj wielka jakość, jasne światło oraz kapitalne parametry techniczne. Dosyć dobrym i znanym rodzajem żarówek led ofiarowanych do oświetlenia ulicznego są także żarówki E40 56W 162SMD SAMSUNG, jakie posiadają lekko większy strumień świetlny od uprzednio zreferowanych przez nas żarówek. Oczywiście to ledwie parę przykładów. Oświetlenie ledowe jest dziś tak modne i tak funkcjonalne, iż na rynku odszukamy dużo żarówek led z rozmaitym zastosowaniem, nie tylko do oświetlenia ulicznego, lecz również do użytku domowego.

Comments are closed.