Chłodnie – jak działają?

Niegdyś ceniona była sól, która sprawiała, że mięsa i inne wrażliwe na zepsucie dobra spożywcze mogły zachować świeżość przez wiele dni. Zasalanie dań było kiepskie dla człowieka – primo, takie dawki soli bardzo niekorzystnie oddziałują na zdrowie, po drugie proceder ten niszczył walory smakowe jedzenia.

Continue Reading →

Budowa pomieszczeń chłodniczych w województwie mazowieckim

Teraz spółki proponują budowę chłodni, urządzeń chłodniczych oraz rozmaitych usług chłodniczych. Firmy te wyposażają komory chłodnicze w urządzenia chłodnicze, gwarantując przy tym sprawny montaż i ekspresowe usługi serwisowe.Robią montaż elektronicznych rejestratorów, kontrolujących temperaturę z wcześniejszych dni pracy urządzenia.Przedsiębiorstwa te robią aparatury chłodnicze zasilające łuskownice do lodu wykorzystywane w przetwórstwie masarskim oraz ubojniach drobiu oraz wykonują kompleksowe instalacje chłodnicze w sklepach i supermarketach.

Continue Reading →

Wykorzystanie kotłowni w branży przemysłowej – pomocne rady

Na ogromnych halach przemysłowych konieczne jest odpowiednie ogrzewanie. Każda hala ma swoja kotłownię, albo istnieje jedna duża kotłownia, która jest w stanie zapewnić dopływ ciepła na wszystkie hale danej firmy, znajdujące się na danym obszarze. Jeżeli musimy zorganizować taką kotłownię trzeba znaleźć firmę, która posiada wszystkie certyfikaty, które pozwalają na zajęcie się tego typu inwestycją, czyli posiadają również atesty na wszystkie produkty wykorzystywane w tego typu kotłowni.

Continue Reading →