1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zachowywać się na pogrzebie?

0 Comments

rozwijająca gra
Autor: Global Action Nepal
Źródło: http://www.flickr.com
Pochówek to jedna z w największym stopniu stresujących obrzędów, w których możemy wziąć udział. Zaś im bliżej związani byliśmy z osobą zmarłą, tym sporzej emocji aktywuje całe to wydarzenie.

0 Comments

jubiler Kraków
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość z nas stała już lub zamierza stanąć kiedyś na ślubnym kobiercu. Wymagane jest jednak m.in. wcześniejsze kupienie obrączek. Przy tej okazji mogą pojawić się trudne dla nas pytania, na które chętnie udzieli odpowiedzi każdy jubiler.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można spotkać przeróżne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które doskonale trzymają ciepło kawy lub herbaty.

Czy podoba nam się jakaś konkretna czarna bluza?

0 Comments

informacje
Źródło: pixabay.com
Wciąż musimy się ubierać tak, by okazało się być nam wygodnie, ciepło oraz by nic nie krępowało własnych ruchów. Im bardziej ubranie będzie do nas pasować, tym lepiej będziemy się czuć, a co się z tym wiąże, tym częściej będziemy przebywać w miejscach, w których możemy napotkać odmiennych ludzi.

Funkcjonalna ozdoba każdego wnętrza - drzwi

0 Comments

Drzwi ze szklanymi panelami
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór drzwi wewnętrznych może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.

Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych

0 Comments

fotel
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ogarniając salon stawia na bezpieczny minimalizm, bardzo często stawia się na pierwsze lepsze meble z brzegu, które mają tylko w miarę dobrze wyglądać i co istotne mają pomieścić sporą ilość pierdół, które zbieramy od wielu lat. Ale, jeżeli naprawdę zależy nam na fajnym salonie, to warto go zaaranżować w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.

Jak tanio udekorować dom? Pomysły na dodatki.

0 Comments

Wspomnienie Toskanii
Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Jeśli czujesz, że pragnąłbyś odmienić coś w swoim mieszkaniu, powinieneś to wykonać. Nawet małe zmiany w wielu przypadkach skutkują pożądanym humorem jak również chęcią wracania do swojej prywatnej przestrzeni. Jeżeli nie masz na to zbyt dużego budżetu, to także nie problem. U dołu kilka sugestii na to jak ekonomicznie przerobić wnętrze.

0 Comments

samochód na plaży
Autor: Land Rover MENA
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia szczególnie mężczyźni są fanami motoryzacji i to na ogół oni śledzą wszelkie nowości, które pojawią się na tym rynku. Chyba nie ma takiego mężczyzny na całej ziemi, który nie pragnie mieć niezmiernie sprawnego auta, który na dodatek cechowałby się znakomitymi osiągnięciami i bardzo wyśmienitymi wynikami. Podstawowa jest też jego solidność oraz wygląd.

Dbaj o swe stopy… za pomocą skarpet każdego dnia

0 Comments

landszaft - odzież
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób nie poświęca niemal żadnej uwagi skarpetom. Kupuje pierwsze lepsze, nie rzadko sugerując się tylko ceną lub ich wyglądem. Niestety, jest to spory błąd.


Większość ludzi nosi skarpety niemal każdego dnia.

0 Comments

ręczniki kolorowo tkane
Autor: Mindy Gerecke
Źródło: http://www.flickr.com
Warto się przyjrzeć temu, które ręczniki okazują się być nam oferowane, tak byśmy mieli gwarancję, że decydujemy się na zakup tych właściwych.