1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Architekt wnętrz
Autor: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.
Aranżując wnętrze domu lub mieszkanie wielu z nas myśli nad tym, czy nie skorzystać z usług znanego projektanta wnętrz. Współpraca z takim profesjonalistą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zdobywać oryginalne, dobrze zaplanowane wnętrza, takie co nie będą po prostu jedynie zwykłym odwzorowaniem panującej mody. Zatrudniając kogoś do aranżacji wnętrz można spodziewać się, iż zaproponuje nam projekt, który będzie jego wyjątkowa kreacją, zaś bazować ona będzie na ważnych dla nas potrzebach i oczekiwaniach estetycznych.

0 Comments

prace remontowe
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy zamierza się zrobić remont, warto pomyśleć o zakupie wysokiej jakości artykułów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, ponieważ od klasy zastosowanych artykułów zależny bywa finalny rezultat działań. Już w momencie planowania prac, należy rozejrzeć się za wymaganymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z odpowiednim wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy nabywa się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej wybierać pewne rozwiązania.

0 Comments

szkolenie
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwość różnorakiego malowania jest wspaniała

Już nie pędzel oraz szablon, a zupełnie nowe sposoby malowania powodują, że obywatele nakrywają odpowiednimi wzorami, nawet naprawdę skomplikowane przedmioty, których krzywizny i zagłębienia, jeszcze do niedawna nie dałyby się pomalować.

0 Comments

meble
Autor: Klose
Źródło: Klose
Sypialna jest miejscem, w którym spędzamy połowę życia, tak więc istotne jest, żeby była zaaranżowana, tak jak nam pasuje. Oryginalne dekoracje ścian w sypialni mogą spowodować, iż będzie ona miała jedyny w swoim rodzaju charakter, a odpoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Dobry design w przytulnym pomieszczaniu

0 Comments

Wnętrza
Autor: Lotari
Źródło: Lotari
Design to wyraz, pod którym kryje się wiele znaczeń. Chociaż kojarzy się z dobrym gustem, to dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Czym jest design i jak należygo odczytywać? Jaka jest reguła designerskiego wnętrza? I czy w ogóle coś takiego występuje? Na pierwszy rzut oka słowo design kojarzy się z minimalistycznym stylem.