1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Architekt wnętrz
Autor: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.
Urządzając wnętrze domu lub mieszkanie wielu z nas myśli nad tym, czy nie skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Współpraca z takim profesjonalistą to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać oryginalne, dobrze zaaranżowane pomieszczenia, takie co nie będą po prostu jedynie zwykłym odbiciem panującej mody. Zatrudniając projektanta wnętrz można spodziewać się, iż pokaże nam projekt, który będzie jego wyjątkowa kreacją, zaś bazować ona będzie na niezbędnych potrzebach i wymaganiach estetycznych.

0 Comments

prace remontowe
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku, jeżeli planuje się wykonać remont, warto pomyśleć o kupnie dobrej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym miejscu postawić na bylejakość, gdyż od klasy zastosowanych artykułów uzależniony bywa finalny rezultat prac. Już na etapie planowania prac, warto rozejrzeć się za potrzebnymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy nabywa się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej decydować się na sprawdzone rozwiązania.

0 Comments

szkolenie
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Należy spojrzeć na nowoczesne sposoby malowania

Już nie pędzel oraz szablon, a całkowicie odmienne metody malowania sprawiają, że ludzie nakrywają odpowiednimi malunkami, również najbardziej krzywe produkty, których nierówności i zagłębienia, jeszcze do niedawna nie dawały się pomalować.

0 Comments

meble
Autor: Klose
Źródło: Klose
Sypialna jest miejscem, w którym spędzamy połowę życia, tak więc istotne jest, żeby była zaaranżowana, tak jak nam pasuje. Oryginalne dekoracje ścian w sypialni mogą spowodować, iż będzie ona miała jedyny w swoim rodzaju charakter, a odpoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Dobry design w przytulnym pomieszczaniu

0 Comments

Wnętrza
Autor: Lotari
Źródło: Lotari
Design to wyraz, pod którym kryje się wiele znaczeń. Chociaż kojarzy się z dobrym gustem, to dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Czym jest design i jak należygo odczytywać? Jaka jest reguła designerskiego wnętrza? I czy w ogóle coś takiego występuje? Na pierwszy rzut oka słowo design kojarzy się z minimalistycznym stylem.