1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tradycyjne sprzątanie
Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
Maszyny sprzątające to urządzenia coraz częściej wykorzystywane przez korporacje sprzątające i służby utrzymania czystości kompleksów wielkopowierzchniowych. Obecnie często spotyka się je w galeriach handlowych, halach magazynowych, jak również halach produkcyjnych.

0 Comments

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Autor: 2BE.PL Grupa Adweb
Źródło: 2BE.PL Grupa Adweb
Kiedy w naszej firmie wykorzystujemy z wózka widłowego, to zawsze chcemy mieć gwarancję, że będzie on właściwie spełniał swe zadanie i będziemy z niego usatysfakcjonowani.

Zatroszcz się o ogród odwiedzając sklepy online

0 Comments

opony i felgi
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsi Polacy, szczególnie ci młodzi, mnóstwo godzin spędzają przed monitorem swych komputerów, czy to komórkowych czy stacjonarnych. Oglądamy na nich filmy, porozumiewamy się ze znajomymi, pracujemy.

0 Comments

hala przemysłowa
Autor: Nicholas Eckhart
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach mnóstwo przedsiębiorstw użytkuje rozliczne rozwiązania z dyscypliny automatyki przemysłowej, by ułatwić najistotniejsze czynności. Zwłaszcza ważne jest względnie prędkie reagowanie na wszelkiego typu usterki, które mogą mieć nieraz fatalne efekty.

0 Comments

filtry hydrauliczne
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
W każdym aucie jest kilka typów filtrów, są obowiązkowe, bo ich rola polega na oczyszczaniu podzespołów, z jakimi współpracują. Jak zapomnimy o ich regularnej wymianie to może zdarzyć się, że nasze auto będzie źle działać, a to może przyczynić się do następnych, większych kłopotów.

0 Comments

certyfikat
Autor: ell brown
Dla wielu z nas dział hydrauliki jest przysłowiowa "czarną magią", w szczególności myśli się, że dla dziewczyn, jednak razem z postępem czasu, ten konkretny kojarzony tak właściwie wyłącznie wraz z mężczyznami zawód, posiada coraz to więcej kobiet, które to bywają nie mniej zręczne od facetów.

0 Comments

sprężarki
Autor: fsse8info
Źródło: http://www.flickr.com
Nieskomplikowany w budowie, pomalutku jeżdżący przysłowiowy widlak używany na okrągło do prac rozładunkowych do dnia dzisiejszego pozostaje niezastąpionym urządzeniem używanym w magazynach, portach lub fabrykach.

0 Comments

silniki
kierowcy różnych pojazdów mechanicznych posiadają często odpowiednie Zbiorniki, w jakich przechowują paliwa i oleje napędowe. Dzięki temu nie powinny za każdym wraz korzystać ze stacji benzynowej, kiedy tylko skończy im się paliwo.

Metody odlewania metali

0 Comments

Metal, blacha szczotkowana
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odlewanie w swojej najprostszej formie polega na kształtowaniu elementów metalowych, jakie są proste w dalszej obróbce.


Odlewanie jest technologią uzyskiwania obiektów za pomocą wypełniania form płynnym metalem.