1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

samochód do ślubu bydgoszcz
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi organizuje swój ślub i przyjęcie ślubne z ogromnym rozmachem - chcą oni wyprawić ten dzień nieomalże doskonale, aby wszystko dopięte zostało na ostatni guzik

0 Comments

oświetlenie biurowe
Autor: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Duża grupa z nas w okresie dorosłego życia spędza długie godziny w pracy. Należy zatem pomyśleć, aby zainstalować tam odpowiednie oświetlenie.

0 Comments

kopalnia kruszywa
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy kierowcami często potrafimy powiedzieć czy nowo oddana szosa jest świetna czy nie. Sądy owe wystawiamy opierając się na szybkości psucia się nawierzchni oraz widocznych kolein.

W jaki sposób wziąć pożyczkę pod zastaw

0 Comments

Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
jak działają pożyczki pod zastaw i z jakiego powodu charakteryzują się współcześnie dużym zainteresowaniem pośród nowoczesnych konsumentów?

0 Comments

Inwestycje budowlane
Autor: macieklew
Źródło: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który chciałby zainwestować w konkretny interes, według mnie powinieneś na poważnie zastanowić się, czy być może dobrym rozwiązaniem nie jest to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych. W końcu Polska ponownie dostała dziesiątki miliardów z UE. A poza tym, ludzie pewnie zawsze będą budowali domy, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć największy boom budowlany w sumie mamy za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy założyć, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. W sumie nie jestem jakimś optymistą, lecz mocno się staram o zachowanie zdrowego rozsądku.

Kiedy szukać pracy? Vademecum nowicjusza.

0 Comments

rozmowa o pracę
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jeszcze w trakcie trwania studiów, a czasami tuż po studiach młodzi ludzie zaczynają szukać ciekawej pracy w wyuczonym zawodzie, odpowiadającej ich wykształceniu. Od czego zaczynają?

0 Comments

fotogram - firma
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo świetnych pomysłów jest aktualnie finansowanych przez zwykłych ludzi. Zbieranie środków na własne projekty poprzez kampanie społecznościowe jest bardzo powszechne.

0 Comments

pomysł
Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie odpowiedzialni za organizację określonej imprezy muszą wziąć pod uwagę wiele kluczowych kwestii. Bardzo znamienne jest, aby zatroszczyć się o profesjonaną obsługę techniczną, co aktualnie nie jest kłopotliwym zadaniem.

0 Comments

wykładziny   linoleum
Autor: KOMFORT
Źródło: KOMFORT
Dobrze jest wybrać solidne meble w salonie lub sypialni. lepiej jest więcej zapłacić a potem radować się doskonałą jakością na długie lata. Produkty sosnowe są solidne a także ekologiczne.