1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

samochód do ślubu bydgoszcz
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi urządza własny ślub i przyjęcie ślubne z ogromnym rozmachem - starają się oni wyprawić ten dzień praktycznie doskonale, tak aby wszystko dopięte było na ostatni guzik

0 Comments

oświetlenie biurowe
Autor: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Duża grupa ludzi w okresie dorosłego życia spędza długie godziny w pracy. Warto więc pomyśleć, żeby zainstalować tam odpowiednie oświetlenie.

0 Comments

kopalnia kruszywa
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy użytkownikami dróg często jesteśmy w stanie powiedzieć czy wybudowana szosa jest dobra czy wprost przeciwnie. Oceny owe wystawiamy opierając się na szybkości psucia się nawierzchni i powstawania kolein.

W jaki sposób wziąć pożyczkę pod zastaw

0 Comments

Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
w jaki sposób działają pożyczki pod zastaw oraz z jakiego względu charakteryzują się obecnie sporym zainteresowaniem pośród nowoczesnych klientów?

0 Comments

Inwestycje budowlane
Autor: macieklew
Źródło: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chciałby inwestować w dobry interes, moim zdaniem musisz poważnie pomyśleć, czy być może wskazanym rozwiązaniem nie jest to, aby najzwyczajniej otworzyć tę firmę, która trudni się wynajmowaniem maszyn budowlanych. W końcu Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z Unii Europejskiej. A poza tym, ludzie zapewne ciągle będą stawiali domostwa, firmy deweloperskie w dalszym ciągu będą stawiały kolejne budynki mieszkaniowe. A więc choć najpoważniejszy boom budowlany tak naprawdę mamy za sobą - takie są przypuszczenia, to i tak nie możemy zakładać, że sytuacja w naszym kraju będzie się pogarszała. Tak naprawdę nie jestem wielkim optymistą, ale staram się o zachowanie realizmu.

Kiedy szukać pracy? Vademecum nowicjusza.

0 Comments

rozmowa o pracę
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jeszcze w trakcie trwania studiów, a czasami tuż po studiach młodzi ludzie zaczynają szukać ciekawej pracy w wyuczonym zawodzie, odpowiadającej ich wykształceniu. Od czego zaczynają?

0 Comments

fotogram - firma
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo świetnych pomysłów jest aktualnie finansowanych przez zwykłych ludzi. Zbieranie środków na własne projekty poprzez kampanie społecznościowe jest bardzo powszechne.

0 Comments

pomysł
Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie odpowiedzialni za organizację określonej imprezy muszą wziąć pod uwagę wiele kluczowych kwestii. Bardzo znamienne jest, aby zatroszczyć się o profesjonaną obsługę techniczną, co aktualnie nie jest kłopotliwym zadaniem.

0 Comments

wykładziny   linoleum
Autor: KOMFORT
Źródło: KOMFORT
Warto postawić na solidne meble w salonie czy sypialni. lepiej jest więcej zapłacić a potem radować się doskonałą jakością na długie lata. Produkty sosnowe są trwałe a także ekologiczne.