1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest MiLoG i jak on właściwie działa?

0 Comments

malowanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od pewnego okresu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa dotycząca płacy minimalnej. Swymi zapisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży transportowej i dotyczy wysokości ich płacy podczas ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Według tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje stała stawka godzinowa.

0 Comments

Część
Autor: TheGuyCalledDennis
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminium jest bardzo popularnym metalem, który jest wykorzystywany m.in. do tworzenia karoserii samochodowych lub urządzeń sportowych. Aby powiększyć jego odporność na ścieranie, używana jest metoda o nazwie eloksalowanie.

0 Comments

pompa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aby fundamentowe ławy były w stanie spełniać swoje zadanie w formie usztywnienia nośnej konstrukcji domu i przenoszenia wysilenia do gleby, powinny być stosownie zezbrojone stalowymi prętami. Fundament jedynie betonowy, prawidłowo nie będzie spełniać swych funkcji.

0 Comments

ogrodzenie
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Niekiedy możemy w wiadomościach zobaczyć news o tym, że w jakimś mieście w naszym kraju spłonął dom. Wtedy jego właściciele są w szoku, że stracili dobytek życia.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach właściwie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to efekt spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

0 Comments

kupić
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niesamowicie sporo mówi się na temat tego, jak istotne okazują się być właściwe opony, kiedy idzie o nasze bezpieczeństwo podczas podróży.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można spotkać przeróżne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które doskonale trzymają ciepło kawy lub herbaty.

0 Comments

pożyczka
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczka masz możliwość korzystać z alternatywy pożyczki pod zastaw. Wiele przedsiębiorstw kapitałowych zajmującej się udzielaniem kredytów działa na zasadzie kompleksowej obsługi ludzi fizycznych oraz firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku finansowego w celu ulepszenia płynności pieniężnej.

0 Comments

Budownictwo jednorodzinne
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Postawienie domu wydaje się procesem bardzo zaawansowanym i tak w istocie jest. Można nawet potwierdzić, że to dzieło życia, bo sama budowa, tak naprawdę jest dość żmudna i wymagająca, a dodatkowo jest to inwestycja na całe życie. No bo w sumie możemy się przeprowadzić w jedno miejsce, później w kolejne i tak dalej. Jednakże, jak pomyślimy w ten sposób o postawieniu domu, czyli raz wybudujemy, a później sprzedamy go i wybudujemy następny, to jest to zdecydowanie inna skala.

0 Comments

Ogrodzenie, panel Bekafor Prestige
Autor: Betafence
Źródło: Betafence
Zabudowane czy ażurowe? Drewniane czy metalowe? Delikatne? A może coś bardziej oryginalnego i podkreślającego styl domowników ? Wybór ogrodzenia nie jest łatwy, ale równie ekscytujący jak wybór projektu domu. Jedno jest pewne - w tej materii pośpiech jest złym doradcą, dlatego też powinniśmy poświęcić trochę czasu temu zadaniu, aby kolejne lata patrzeć z satysfakcją na swój wybór.