1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest MiLoG i jak on właściwie działa?

0 Comments

malowanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od pewnego okresu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa dotycząca płacy minimalnej. Swymi zapisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży transportowej i dotyczy wysokości ich płacy podczas ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Według tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje stała stawka godzinowa.

0 Comments

Część
Autor: TheGuyCalledDennis
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminium jest bardzo znanym metalem, który jest wykorzystywany np. do tworzenia karoserii samochodowych czy sprzętów gospodarstwa domowego. Żeby powiększyć jego wytrzymałość na ścieranie, wykorzystywana jest metoda o nazwie anodyzowanie.

0 Comments

pompa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aby fundamentowe ławy były w stanie spełniać swoje zadanie w formie usztywnienia nośnej konstrukcji domu i przenoszenia wysilenia do gleby, powinny być stosownie zezbrojone stalowymi prętami. Fundament jedynie betonowy, prawidłowo nie będzie spełniać swych funkcji.

0 Comments

ogrodzenie
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Od czasu do czasu można w wiadomościach zobaczyć informację o tym, że gdzieś w Polsce spłonął budynek. Wtedy jego mieszkańcy są w szoku, że stracili dobytek życia.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach praktycznie każdego człowieka trapią różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to wynik spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zazwyczaj zwiększamy ryzyko wystąpienia przykładowo zawału.

0 Comments

kupić
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niesamowicie sporo mówi się na temat tego, jak istotne okazują się być właściwe opony, kiedy idzie o nasze bezpieczeństwo podczas podróży.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można znaleźć różne naczynia do picia napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzają się kubki lub filiżanki, ale poza nimi lepiej mieć w domu również kubki termiczne, które doskonale utrzymują ciepło kawy lub herbaty.

0 Comments

pożyczka
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczka masz możliwość korzystać z alternatywy pożyczki pod zastaw. Wiele przedsiębiorstw kapitałowych zajmującej się udzielaniem kredytów działa na zasadzie kompleksowej obsługi ludzi fizycznych oraz firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku finansowego w celu ulepszenia płynności pieniężnej.

0 Comments

Budownictwo jednorodzinne
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Postawienie domu jest procesem bardzo zaawansowanym i tak w sumie jest. Jesteśmy w stanie nawet przyznać, że to dzieło życia, gdyż sama budowa, tak naprawdę jest bardzo żmudna i wymagająca, a dodatkowo jest to inwestycja na całe życie. No bo właśnie jesteśmy w stanie się wyprowadzić w jedno miejsce, następnie w kolejne i tak dalej. Jednakże, jak pomyślimy w ten sposób o budowie domu, czyli raz zbudujemy, a następnie sprzedamy go i wybudujemy następny, to jest to na pewno inna skala.

0 Comments

Ogrodzenie, panel Bekafor Prestige
Autor: Betafence
Źródło: Betafence
Zabudowane czy ażurowe? Z drewna czy metalowe? Delikatne? A może bardziej wyszukane? Wybór ogrodzenia nie jest łatwy, ale tak samo ważny jak wybór działki. Dobra rada - w tej materii pośpiech jest złym doradcą, więc dobrze jest poświęcić trochę czasu temu zadaniu, aby kolejne lata patrzeć z satysfakcją na swój wybór.