1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Charakterystyka drogiej stali do produkcji kominka

0 Comments

Akumulatorowe nożyce do blachy GSC 10,8 V LI Professional firmy Bosch z wydajnym akumulatorem litowo jonowym
Autor: Bosch
Źródło: www.bosch-prasa.pl
Stal do budowy kominka trzeba wybrać z właściwą rozwagą, żeby potem nie mieć kłopotów z jego eksploatacją, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Tematyka kominków jest dość delikatna, gdyż wielu ich posiadaczy boi się, że może być tak, że po otwarciu drzwiczek kominkowych przypadkowy żar z paleniska dostanie się na stal, i w efekcie doprowadzi do jej zniszczenia. Podobnie niekorzystnie na stal może przecież wpływać popiół pochodzący z wypalonego wewnątrz opału.

0 Comments

klimatyzator
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Gdy nadchodzi długo wyczekiwane lato na początku niezmiernie się radujemy. W końcu będzie można się opalać, chodzić w sukienkach i zakładać sandały. Jednak nasz entuzjazm nie utrzymuje się długo. W rzeczywistości ulatnia się, gdy temperatury mocno wzrastają. Upalne lato jest bardzo męczące w dużych miastach. Ci, którzy żyją na ostatnich piętrach nie mogą wytrzymać skwaru. W takie dni najchętniej zamknęlibyśmy się w chłodni i przeczekali ten gorący czas.

0 Comments

Pompa ciepła
Autor: Junkers
Źródło: Junkers
Na co dzień poszukujemy nowych metod na oszczędności. Szczególnie, gdy mamy sporą rodzinę oraz nie za dużo możemy odłożyć, a zbliżają się wakacje oraz jak wszyscy chcielibyśmy gdzieś jechać. Jeżeli masz dom, powinieneś zainwestować w pompy ciepła. Przekonaj się, iż to korzystne rozwiązanie, którego nie będziesz żałować.

0 Comments

Myjka ciśnieniowa Karcher
Jeżeli pragniemy szybko oraz skutecznie umyć pojazd na podwórku czy też wyczyścić elewację domu, niezastąpionym narzędziem będzie myjka ciśnieniowa. Są one niezwykle przydatne, warto więc wybrać dla siebie odpowiedni model. Chcąc zakupić myjkę do amatorskiego użytku, wybierajmy amatorskie modele dostępne w sklepach. Możemy je podzielić na kilka typów między innymi na elektryczne albo spalinowe.

0 Comments

zbiornik
Naczynia przeponowe wzbiorcze są poświęcone do stabilizowania i wyrównywania ciśnienia oraz pojemności, które mieszczą się w zamkniętych układach solarnych, chłodniczych oraz grzewczych. Wraz ze zwiększeniem temperatury powiększa się pojemność wody, w przypadku istotnej różnicy temperatur, pojemność wody zdoła być naprawdę spora. Dzięki zbiornikom przeponowym wolno bez problemu nadzorować wzrost objętości wody, ciśnienie i różnicę temperatur.

Fachowe obcinanie blachy w ofercie hurtowni stali

0 Comments

Stal nierdzewna
Autor: Jaga
Źródło: Jaga
Wycinanie z blachy to usługa, którą oferuje niemało firm i niejedna hurtownia stali. Z racji tego, że aktualnie możemy zauważyć niezmiernie ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, firm działających w tej branży jest istotnie mnóstwo. Wskutek tego jeżeli interesuje Cię skorzystanie z tego rodzaju usługi to pewno bez trudu odnajdziesz ciekawe i atrakcyjne oferty wycinania z blachy.

0 Comments

Grzejnik łazienkowy
Autor: fondital
W łazience musi być gorąco, a obecna tam temperatura nieco większa niż w kolejnych pokojach ze względu na sposób wykorzystywania łazienki. Wydostając się z wanny lub z kabiny prysznicowej powinniśmy odczuwać znaczący komfort. Dlatego też łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem,jeżeli chodzi o grzanie, przy czym grzejnik i odpowiednia temperatura to bez wątpienia nie wszystko, zazwyczaj w łazienkach mamy ochotę suszyć niewielkie pranie i wilgotne ręczniki po kąpaniu, dlatego grzejniki i ogólnie ogrzewanie łazienki powinno być przystosowane do pracy w ciągu całego roku.

0 Comments

laser
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Technika cięcia wodą jest coraz częściej stosowana w różnych branżach. Cięcie strumieniem wody to używanie strugi wody z dodatkiem drobinek ścierających, która pod wpływem dużego ciśnienia umożliwia przecinanie i obrabianie różnych materiałów. Dlatego dzięki temu możemy ciąć cienkie folie, jak również grube materiały (nawet 200 milimetrowe). Podstawowe plusy takiego cięcia jest dość niska temperatura cięcia, a także duża dokładność granicy cięcia.

0 Comments

Skandynawski sposób na dom
Autor: InplusPR
Źródło: InplusPR
Nieistotne, jaka pogoda za oknem, zawsze w biurze albo w pozostałych budynkach przyda się woda. Obecnie to nic skomplikowanego, gdyż każdy z nas może zamówić dystrybutor i cykliczne dostawy świeżej wody.

Przyrządy stosowane w automatyce przemysłowej

0 Comments

Zbiornik ciśnieniowy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze faktów wyzyskiwanych w automatyce przemysłowej jest kompresja powietrza. Absorbuje się tym odrębna dyscyplina: pneumatyka. Zaletą wykorzystania sprężonego powietrza jest ochrona środowiska, składnik ten może w układzie przemysłowym pracować w zasadzie bez przerwy, nie wydzielając zanieczyszczeń.