1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Charakterystyka drogiej stali do produkcji kominka

0 Comments

Akumulatorowe nożyce do blachy GSC 10,8 V LI Professional firmy Bosch z wydajnym akumulatorem litowo jonowym
Autor: Bosch
Źródło: www.bosch-prasa.pl
Stal do budowy kominka trzeba wybrać z właściwą rozwagą, żeby potem nie mieć kłopotów z jego eksploatacją, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Tematyka kominków jest dość delikatna, gdyż wielu ich posiadaczy boi się, że może być tak, że po otwarciu drzwiczek kominkowych przypadkowy żar z paleniska dostanie się na stal, i w efekcie doprowadzi do jej zniszczenia. Podobnie niekorzystnie na stal może przecież wpływać popiół pochodzący z wypalonego wewnątrz opału.

0 Comments

klimatyzator
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Kiedy nadchodzi długo wyczekiwane lato z początku bardzo się radujemy. W końcu możemy się opalać, chodzić na krótki rękaw i nosić japonki. Ale nasz optymizm nie utrzymuje się długo. W rzeczywistości ulatnia się, gdy temperatury mocno idą do góry. Gorące lato jest wyjątkowo męczące w dużych miastach. Ci, którzy mieszkają na ostatnich kondygnacjach nie potrafią wytrzymać skwaru. W te dni najchętniej zamknęlibyśmy się w chłodni i przespali ten gorący czas.

0 Comments

Pompa ciepła
Autor: Junkers
Źródło: Junkers
Na co dzień szukamy nowych metod na oszczędzanie. Zwłaszcza, gdy mamy dużą rodzinę oraz mało jesteśmy w stanie odłożyć, a nadchodzą wakacje i jak wszyscy chcielibyśmy gdzieś pojechać. Jeśli masz dom, powinieneś zainwestować w pompy ciepła. Przekonaj się, że to pomyślne rozwiązanie, którego nie będziesz żałować.

0 Comments

Myjka ciśnieniowa Karcher
Jeżeli pragniemy szybko oraz skutecznie umyć pojazd na podwórku czy też wyczyścić elewację domu, niezastąpionym narzędziem będzie myjka ciśnieniowa. Są one niezwykle przydatne, warto więc wybrać dla siebie odpowiedni model. Chcąc zakupić myjkę do amatorskiego użytku, wybierajmy amatorskie modele dostępne w sklepach. Możemy je podzielić na kilka typów między innymi na elektryczne albo spalinowe.

0 Comments

zbiornik
Naczynia przeponowe wzbiorcze są ofiarowane do ustabilizowania i wyrównywania ciśnienia i pojemności, które mieszczą się w zamkniętych układach solarnych, chłodniczych oraz grzewczych. Wspólnie ze zwiększeniem temperatury powiększa się objętość wody, w przypadku dużej różnicy temperatur, pojemność wody zdoła być naprawdę wielka. Dzięki zbiornikom przeponowym wolno bez kłopotu monitorować wzrost pojemności wody, ciśnienie i różnicę temperatur.

Fachowe obcinanie blachy w ofercie hurtowni stali

0 Comments

Stal nierdzewna
Autor: Jaga
Źródło: Jaga
Wycinanie z blachy to usługa, którą oferuje niemało firm i niejedna hurtownia stali. Z racji tego, że aktualnie możemy zauważyć niezmiernie ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, firm działających w tej branży jest istotnie mnóstwo. Wskutek tego jeżeli interesuje Cię skorzystanie z tego rodzaju usługi to pewno bez trudu odnajdziesz ciekawe i atrakcyjne oferty wycinania z blachy.

0 Comments

Grzejnik łazienkowy
Autor: fondital
W łazience powinno być gorąco, a panująca tam temperatura nieco większa niż w innych pokojach ze względu na sposób korzystania z łazienki. Wydostając się z wanny lub z kabiny prysznicowej chcemy odczuć całkowity komfort. Dlatego też łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem,jeśli mamy na myśli grzanie, przy czym grzejnik i dobra temperatura to bez wątpienia nie wszystko, zazwyczaj w łazienkach suszymy drobne pranie i nieco wilgotne ręczniki po myciu się, dlatego grzejniki i ogólnie ogrzewanie łazienki powinno być przystosowane do pracy całorocznej.

0 Comments

laser
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Technika cięcia za pomocą wody jest już chętniej wykorzystywana w różnych branżach. Cięcie strumieniem wody to używanie strugi wody z dodatkiem drobinek ścierających, która za sprawą bardzo wysokiego ciśnienia umożliwia przecinanie i obróbkę różnych surowców. Przez co dzięki temu jesteśmy w stanie przecinać cienkie folie, ale i grubsze materiały (nawet 200 milimetrowe). Podstawowe plusy takiego cięć jest dość niska temperatura cięcia, jak również duża dokładność granicy cięcia.

0 Comments

Skandynawski sposób na dom
Autor: InplusPR
Źródło: InplusPR
Nieistotne, jaka pogoda za oknem, zawsze w biurze albo w pozostałych budynkach przyda się woda. Obecnie to nic skomplikowanego, gdyż każdy z nas może zamówić dystrybutor i cykliczne dostawy świeżej wody.

Przyrządy stosowane w automatyce przemysłowej

0 Comments

Zbiornik ciśnieniowy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze faktów wyzyskiwanych w automatyce przemysłowej jest kompresja powietrza. Absorbuje się tym odrębna dyscyplina: pneumatyka. Zaletą wykorzystania sprężonego powietrza jest ochrona środowiska, składnik ten może w układzie przemysłowym pracować w zasadzie bez przerwy, nie wydzielając zanieczyszczeń.