1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wykańczamy dom - co ze szkłem

0 Comments

szklo-11
Przedmioty szklane są obecne w każdym mieszkaniu. Wykorzystuje się je w życiu codziennym, często nawet nie zwracając uwagi na to, jak często. Szkło w kuchni będzie występować najczęściej, ze względu na dużą liczbę naczyń i akcesoriów tam używanych. Szkło zyskało tak dużą popularność przez swoje właściwości. Jest to w największym stopniu jego przejrzystość oraz połysk.

0 Comments

kabiny natryskowe sanplast
Autor: home&you
Źródło: home&you
Marzysz, aby posiadać prysznic w łazience? Jeżeli tak, no to wybierz ten idealny, który nie jedynie będzie pasował do twojej łazienki, lecz także twoich osobistych wymagań! Myślisz, że to niemożliwe? Więc zerknij na ofertę kabin firmy Sanplast no i przekonaj się, czy też tak jest w istocie!


Wybranie idealnej kabiny prysznicowej zdaje się zazwyczaj dosyć trudne - każdy z nas posiada inne preferencje, nie napomykając już o tym, iż często ogranicza nas wielkość naszej łazienki albo ilość posiadanych funduszy.

Wybierzmy drzwi przesuwne

0 Comments

Autor: INVADO
Do każdego domu powinniśmy dobrać inne drzwi. Jesteśmy przyzwyczajenie do typowych, ale małe mieszkania można powiększyć przesuwnymi drzwiami. Tworzą przestrzeń, chowają problematyczne schowki i potrzebują naprawdę mało miejsca. Warto się nad nimi zastanowić.

Powody wyboru drzwi garażowych z Warszawy

0 Comments

garaże
Autor: raneko
Dbając o najwyższą jakość materiałów, które zostały użyte do stworzenia swoich kolejnych propozycji, takich jak drzwi czy bramy, firma może zaoferować niezwykle wysoki standard. Kupno rzeczy takiej jak bramy garażowe segmentowe Warszawa zaoferować może na znakomitym poziomie. Zadowoleni klienci i usługobiorcy stawiają w szczególności na trwałość bram oraz drzwi, jak również na ich elegancję. Dużym zainteresowaniem cieszą się te ręcznie zdobione. Dodatkowo klienci mają niepowtarzalną możliwość opracowania koncepcji danej bramy samodzielnie.

Funkcjonalna ozdoba każdego wnętrza - drzwi

0 Comments

Drzwi ze szklanymi panelami
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór drzwi wewnętrznych może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.

0 Comments

drzwi zewnętrzne
Autor: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Budowanie własnego domu bądź urządzanie mieszkania to bardzo ważne wyzwania. Niekiedy bowiem wystarczy wyłącznie pojedyncza błędna decyzja, by pokutować za nią przez wiele lat, z reguły pod względem finansowym. Zanim więc zakupi się jakikolwiek produkt, koniecznie należy poznać alternatywy i jakość określonego artykułu. Między innymi, wybierając drzwi zewnętrzne warszawa pod uwagę trzeba wziąć tworzywo, z jakiego zostały one wyprodukowane. Najlepiej, jeżeli drzwi będą drewniane, ponieważ to stanowi gwarancję ich trwałości. Drewno jest również skutecznym izolatorem dla dźwięków.

0 Comments

0 Comments

Autor: Stolbud Włoszczowa
Powszechnie wszyscy wiedzą, że drzwi to wizytówka każdego wnętrza. Jakie kupić, żeby pięknie komponowały się z resztą domu i gdzie je kupić? Drzwi pokojowe sprzedawane są w najróżniejszych typach. Na rynku natrafimy na drzwi szklane i drewniane, z dekoracyjnymi szybami i lustrami, awangardowe i klasyczne…

0 Comments

Salon z wyjściem na taras
Autor: Tomas Riehle
Źródło: Schϋco
Nowoczesny styl w dekoracji mieszkań oraz domów cieszy się dużo większym zainteresowaniem. Zazwyczaj są to minimalistyczne ozdoby, proste formy, soczyste kolory, takie jak czerń i biel bądź ich niebanalne połączenie. Zazwyczaj pasują do niego drzwi przesuwne szklane, które dzielą przestrzeń. Dlaczego warto jest się na nie zdecydować?

0 Comments

drzwi
Autor: torrez
Drewno to materiał, który jest w dzisiejszych czasach użytkowany na nadzwyczaj okazałą skalę w wielu rozmaitych branżach. Wynika to zwłaszcza z tego, że jest to materiał niezwykle stabilny, mocny oraz bezusterkowy, cechujący się dużą odpornością na przeróżne uszkodzenia. Umeblowanie czy drzwi wykonane z drewna znakomicie wyglądają, natomiast ich mocne wykonanie zapewnia ich długowieczność. Właśnie dlatego mnóstwo osób decyduje się na kupienie mebli albo drzwi stworzonych z drewna.