1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W kuchennych szafkach można znaleźć różne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które wyśmienicie trzymają ciepło kawy albo herbaty.

Charakterystyka drogiej stali do produkcji kominka

0 Comments

Akumulatorowe nożyce do blachy GSC 10,8 V LI Professional firmy Bosch z wydajnym akumulatorem litowo jonowym
Autor: Bosch
Źródło: www.bosch-prasa.pl
Stal do budowy kominka trzeba wybrać z należytą rozwagą, żeby potem nie mieć kłopotów z jego eksploatacją, zgodnie z naszymi preferencjami. Tematyka kominków jest dosyć delikatna, albowiem wielu ich posiadaczy boi się, że może dojść do tego, że po otwarciu drzwiczek żar z paleniska przedostanie się na stal, co w rezultacie tego doprowadzi do jej uszkodzenia. Tak samo bardzo niekorzystnie na stal może przecież wpływać popiół pochodzący z wypalonego w środku drewna.

Organizowanie pokoju do spania to skomplikowana sprawa

0 Comments

materac do spania
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sypialnia to ważne miejsce w każdym mieszkaniu. Żeby utworzyć wytworne i oryginalne wnętrze, nie trzeba dysponować wielkim metrażem. O sukcesie aranżacji ciasnej sypialni świadczy przede wszystkim rozplanowanie nielicznych mebli, tekstylia również odpowiednio zaaranżowane ściany.

0 Comments

sprawdzone kominki do mojego domu
Autor: Brainsonic
Źródło: http://www.flickr.com/photos/brainsonic/3616970196/
Kominki są utożsamiane z miłym klimatem w chłodne dni, pięknym blaskiem płomieni i ciepłem przyjemnie rozchodzącym się po domu. Stają się też nad podziw gustownym uzupełnieniem salonów i wielu odmiennych pomieszczeń domowych, a czasami też komercyjnych. Renoma kominków wzrastała w ostatnich latach, a teraz utrzymuje się na bardzo przyzwoitym poziomie. Polacy chętnie wykorzystują tradycyjne kominki, jak także kominki bio czy elektryczne.

0 Comments

ocieplenie budynku
Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia gdy zbliża się sezon grzewczy w naszym kraju wtedy jeszcze więcej ludzi frapuje się jak oszczędzić w tym wyjątkowo trudnym dla naszego portfela i dla naszych finansów czasie. Jest to wyjątkowo istotne zwłaszcza wtenczas, gdy koszty ogrzewania musimy pokrywać z własnej kieszeni gdyż są one z pewnością nie za małe.

Użycie pomp ciepła w wielu dyscyplinach przemysłu.

0 Comments

przemysł
Autor: Jim Bowen
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można zakwestionować tego, że użycie pomp ciepła w licznych dyscyplinach przemysłu wprost uzależnione jest od tego, co się robi, kiedy będzie pracować się i używać ego typu urządzeń. Same pompy ciepła to maszyny jakie wymuszają przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do terenów z wyższą temperaturą. Bezpośrednio oddziałuje na to energia mechaniczna. Te pompy posiadają zastosowanie w: zamrażarkach, przetwórstwie spożywczym, klimatyzowaniu pomieszczeń, chłodnictwie, czy w zagrzewaniu pomieszczeń ciepłem pobieranym z powietrza.

0 Comments

tekstylia
Autor: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Źródło: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
W dzisiejszych dniach moglibyśmy odnotować postęp w każdej dokładnie dziedzinie. Przykładowo weźmy piecyki - w przeszłości okazały się one częstym składnikiem wyposażenia każdego mieszkania, obecnie znów wracają na salony.

0 Comments

dach płaski
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujesz się budownictwem od dawna i chcesz pogłębić swoją wiedzę? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się które są najdogodniejsze otuliny do rur , a także czym najlepiej wykonać izolację termiczną dachu. Jest to ważkie zagadnienie, jednak wielokrotnie zaniedbywane przez profesorów akademickich.

0 Comments

Prezent, pudełko z zieloną kokardką
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Zbudowałeś spory domek ze wszystkimi podstawowymi udogodnieniami, takiego typu jak choćby kanalizacja oraz ogrzewanie, jednak jak to zazwyczaj bywa, nie każde z pomieszczeń ogrzewasz w ten samiutki sposób.

0 Comments

Ogrzewanie kominkowe to rozwiązanie, które coraz częściej wykorzystuje się w domach jednorodzinnych. Ogrzewanie domu za pomocą kominka jest skuteczne i efektywne, odpowiedni kominek zdoła być świetnym źródłem ciepła, który bez problemu ogrzeje pełny dom. Kominek jest również nadzwyczaj gustownym rozwiązaniem aranżacyjnym, który na pewno doda multum uroku każdej aranżacji.