1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można znaleźć różne naczynia do picia napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzają się kubki lub filiżanki, ale poza nimi lepiej mieć w domu również kubki termiczne, które doskonale utrzymują ciepło kawy lub herbaty.

Charakterystyka drogiej stali do produkcji kominka

0 Comments

Akumulatorowe nożyce do blachy GSC 10,8 V LI Professional firmy Bosch z wydajnym akumulatorem litowo jonowym
Autor: Bosch
Źródło: www.bosch-prasa.pl
Stal do budowy kominka trzeba wybrać z właściwą rozwagą, żeby potem nie mieć kłopotów z jego eksploatacją, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Tematyka kominków jest dość delikatna, gdyż wielu ich posiadaczy boi się, że może być tak, że po otwarciu drzwiczek kominkowych przypadkowy żar z paleniska dostanie się na stal, i w efekcie doprowadzi do jej zniszczenia. Podobnie niekorzystnie na stal może przecież wpływać popiół pochodzący z wypalonego wewnątrz opału.

Organizowanie pokoju do spania to skomplikowana sprawa

0 Comments

materac do spania
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sypialnia to ważne miejsce w każdym mieszkaniu. By utworzyć eleganckie i wyszukane wnętrze, nie ma konieczności dysponować dużym metrażem. O sukcesie aranżacji małej sypialni świadczy przede wszystkim rozplanowanie nielicznych sprzętów, tekstylia także odpowiednio zaaranżowane ściany.

0 Comments

sprawdzone kominki do mojego domu
Autor: Brainsonic
Źródło: http://www.flickr.com/photos/brainsonic/3616970196/
Kominki są utożsamiane z przytulnym klimatem w chłodne dni, pięknym blaskiem płomieni oraz ciepłem przyjemnie rozchodzącym się po domu. Stają się też nad podziw gustownym uzupełnieniem salonów i wielu innych pomieszczeń domowych, a nierzadko również komercyjnych. Renoma kominków wzrastała w ostatnich latach, a obecnie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nasi rodacy chętnie wykorzystują tradycyjne kominki, jak także kominki bio bądź elektryczne.

0 Comments

ocieplenie budynku
Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie gdy zbliża się sezon grzewczy w naszym kraju wtedy coraz więcej ludzi frapuje się jak zaoszczędzić w tym niezmiernie trudnym dla naszego portfela i dla naszych finansów czasie. Jest to bardzo znaczące szczególnie wówczas, jeśli koszty ogrzewania musimy pokrywać z własnej kieszeni dlatego że są one bez wątpienia nie za małe.

Użycie pomp ciepła w wielu dyscyplinach przemysłu.

0 Comments

przemysł
Autor: Jim Bowen
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można zakwestionować tego, że użycie pomp ciepła w licznych dyscyplinach przemysłu wprost uzależnione jest od tego, co się robi, kiedy będzie pracować się i używać ego typu urządzeń. Same pompy ciepła to maszyny jakie wymuszają przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do terenów z wyższą temperaturą. Bezpośrednio oddziałuje na to energia mechaniczna. Te pompy posiadają zastosowanie w: zamrażarkach, przetwórstwie spożywczym, klimatyzowaniu pomieszczeń, chłodnictwie, czy w zagrzewaniu pomieszczeń ciepłem pobieranym z powietrza.

0 Comments

tekstylia
Autor: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Źródło: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach moglibyśmy odnotować postęp w każdej dokładnie gałęzi. Przykładowo przyjmijmy piecyki - w przeszłości okazały się one częstym elementem wyposażenia wszelakiego mieszkania, aktualnie znów powracają na salony.

0 Comments

dach płaski
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujesz się budownictwem od dawna i chcesz pogłębić swoją wiedzę? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się które są najdogodniejsze otuliny do rur , a także czym najlepiej wykonać izolację termiczną dachu. Jest to ważkie zagadnienie, jednak wielokrotnie zaniedbywane przez profesorów akademickich.

0 Comments

Prezent, pudełko z zieloną kokardką
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Zbudowałeś spory dom wraz ze wszyściutkimi podstawowymi udogodnieniami, takimi jak kanalizacja i ogrzewanie, jednakże jak to zwykle bywa, nie każde spośród pomieszczeń ogrzewasz w ten sam sposób.

0 Comments

Ogrzewanie kominkowe to rozwiązanie, które coraz częściej użytkuje się w domach jednorodzinnych. Ogrzewanie domu za pomocą kominka jest funkcjonalne i efektywne, dobry kominek zdoła być kapitalnym źródłem ciepła, który bez problemu ogrzeje całkowity dom. Kominek jest także nadzwyczaj eleganckim rozwiązaniem aranżacyjnym, jaki z pewnością doda wiele uroku wszelkiej aranżacji.