1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Hoker ZED
Autor: Infiniti
Źródło: DADO DESIGN
Kuchnia pozostaje tym pomieszczeniem, w którym najczęściej świecimy światło. W końcu to miejsce przygotowywania obiadów, a nierzadko także odpoczynku. Kury domowe lubią czasami popijać tutaj poobiednią kawę po turecku, czytać wiersze, rozwiązywać łamigłówki bądź słuchać radia. Użyteczność tego pomieszczenia dodatkowo wzrasta, gdy w domu nie ma wydzielonego miejsca na przyjmowanie gości. I tak na babskie rozmowy w większości przypadków wybierana staje się kuchnia. I nic dziwnego w tym, że gospodyni niezwykle zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza tego pomieszczenia.

0 Comments

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Jeżeli lubimy czytać magazyny i praktycznie cały czas mamy ich w mieszkaniu po parę egzemplarzy, to na pewno co jakiś czas stykamy się z problemem, w jakim miejscu powinniśmy je położyć, tak aby były pod ręką, ale równocześnie by nie sprawiały poczucia wiecznego bałaganu. W takim przypadku trzeba spojrzeć na kosze na gazety, które mają szansę okazać się zrobione z produktu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, ale co istotniejsze, ciągle będą prezentowały się modnie oraz gustownie.

0 Comments

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Autor: 2BE.PL Grupa Adweb
Źródło: 2BE.PL Grupa Adweb
Kiedy w naszej firmie wykorzystujemy z wózka widłowego, to zawsze chcemy mieć gwarancję, że będzie on właściwie spełniał swe zadanie i będziemy z niego usatysfakcjonowani.

Dbaj o swe stopy… za pomocą skarpet każdego dnia

0 Comments

landszaft - odzież
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Zbyt wiele osób nie poświęca wystarczającej uwagi skarpetom. Kupuje pierwsze lepsze, nie rzadko sugerując się głównie ceną lub ich Kolorem. Niestety, jest to spory błąd.


Większość ludzi nosi skarpety niemal każdego dnia.

Elegancka koszula, zawsze modna

0 Comments

Autor: Calamara
W modzie dla mężczyzn funkcjonuje kilka, może kilkanaście rzeczy, które dobrze ubrany mężczyzna musi posiadać w swojej szafie, bez względu na styl jaki lubi. To tzw. baza. Ubrania klasyczne i co ważne ponadczasowe. Takie, które można bez problemu zestawiać z innymi elementami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Szukasz lampy? Kup solidny produkt

0 Comments

lampa mantra
Autor: Colour Glass
Źródło: Colour Glass
Wielu z nas, dekorując własne mieszkanie, chce zaopatrzyć się w jak najciekawsze dodatki. To one przecież, oprócz roli użytkowej, pełnią także funkcję dekoracyjną.

0 Comments

kuchnia - pejzaż
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Okres grillowy trwa coraz bardziej. Polscy obywatele są prawdziwymi miłośnikami jedzenia z grilla, z tego powodu trudno by szukać ogrodu czy tarasu bez takiego sprzętu. Niektóre osoby też posuwają się dalej i budują osobiste wędzarnie złączone z grillem.

0 Comments

Dobra pora na wylanie fundamentów
Autor: Fama PR
Źródło: Fama PR
Firmy budowlane proponują współcześnie rozmaite projekty domów. Decydując się na zbudowanie domu mamy więc rozległy i niezwykle atrakcyjny wybór. Zdołamy zdecydować zarówno o tym z jakich surowców budowlanych ma zostać wykonany dom, jak też o tym w jakim ma być stylu. Do tego istotnym aspektem jest jego wielkość, typ dachu i sporo innych rzeczy związanych z budową domów.

0 Comments

nowoczesny projekt
Źródło: pixabay
Projektowanie domów oczywiście nie jest tylko sztuką dla sztuki - każdy piętrowy dom musi ładnie się prezentować, ale zarazem ten wygląd w końcu jest tylko kwestią gustu. Możemy tu nadmienić choćby o dawnych warowniach, które do dziś cieszą oko i są naprawdę wdzięcznym obiektem dla fotografów. Poza tym nie trzeba zapominać, że w takich budowlach wcale nie było toalet, co dziś może nas odrobinę szokować - nasze współczesne domki, choć nie tak wspaniałe jak Wersal, są o wiele bardziej funkcjonalne.

Aranżowanie pokoju dla dziecka - jak to zrobić?

0 Comments

krzesła dziecięce
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój własnego malucha musi być udekorowany ze smakiem, lecz także z pewną dozą funkcjonalności. Wiele ludzi przesadza ze zbytnią ilością dodatków lub z kolei odwrotnie, stawia na zbytni minimalizm, a w tego typu sytuacjach konieczne bywa znalezienie złotego środka. Wszyscy z nas wiedzą doskonale, że maluchy mają zupełnie inne potrzeby, niż osoby dorosłe, więc z pewnością złym pomysłem będzie urządzanie tego typu miejsca w taki sam sposób, jak pomieszczenia dziennego lub naszej osobistej sypialni.