1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Hoker ZED
Autor: Infiniti
Źródło: DADO DESIGN
Kuchnia pozostaje tym pomieszczeniem, w którym najczęściej świecimy światło. W końcu to miejsce przygotowywania obiadów, a nierzadko także odpoczynku. Kury domowe lubią czasami popijać tutaj poobiednią kawę po turecku, czytać wiersze, rozwiązywać łamigłówki bądź słuchać radia. Użyteczność tego pomieszczenia dodatkowo wzrasta, gdy w domu nie ma wydzielonego miejsca na przyjmowanie gości. I tak na babskie rozmowy w większości przypadków wybierana staje się kuchnia. I nic dziwnego w tym, że gospodyni niezwykle zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza tego pomieszczenia.

0 Comments

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Jeżeli lubimy czytać magazyny i praktycznie cały czas mamy ich w mieszkaniu po parę egzemplarzy, to na pewno co jakiś czas stykamy się z problemem, w jakim miejscu powinniśmy je położyć, tak aby były pod ręką, ale równocześnie by nie sprawiały poczucia wiecznego bałaganu. W takim przypadku trzeba spojrzeć na kosze na gazety, które mają szansę okazać się zrobione z produktu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, ale co istotniejsze, ciągle będą prezentowały się modnie oraz gustownie.

0 Comments

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Autor: 2BE.PL Grupa Adweb
Źródło: 2BE.PL Grupa Adweb
Kiedy w naszej firmie wykorzystujemy z wózka widłowego, to zawsze chcemy mieć gwarancję, że będzie on właściwie spełniał swe zadanie i będziemy z niego usatysfakcjonowani.

Dbaj o swe stopy… za pomocą skarpet każdego dnia

0 Comments

landszaft - odzież
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób nie poświęca niemal żadnej uwagi skarpetom. Kupuje pierwsze lepsze, nie rzadko sugerując się tylko ceną lub ich wyglądem. Niestety, jest to spory błąd.


Większość ludzi nosi skarpety niemal każdego dnia.

Elegancka koszula, zawsze modna

0 Comments

Autor: Calamara
W modzie dla mężczyzn funkcjonuje kilka, może kilkanaście rzeczy, które dobrze ubrany mężczyzna musi posiadać w swojej szafie, bez względu na styl jaki lubi. To tzw. baza. Ubrania klasyczne i co ważne ponadczasowe. Takie, które można bez problemu zestawiać z innymi elementami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Szukasz lampy? Kup solidny produkt

0 Comments

lampa mantra
Autor: Colour Glass
Źródło: Colour Glass
Każdy z nas, dekorując własne lokum, chce zakupić jak najlepsze akcesoria. To one przecież, oprócz roli użytkowej, pełnią również rolę dekoracyjną.

0 Comments

kuchnia - pejzaż
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Okres grillowania trwa coraz bardziej. Polacy są faktycznymi amatorami dań z grilla, z tego powodu ciężko by szukać działki albo balkonu bez takiego sprzętu. Niektórzy też idą dalej oraz budują osobiste wędzarnie połączone z grillem.

0 Comments

Dobra pora na wylanie fundamentów
Autor: Fama PR
Źródło: Fama PR
Firmy budowlane proponują współcześnie rozmaite projekty domów. Decydując się na zbudowanie domu mamy więc rozległy i niezwykle atrakcyjny wybór. Zdołamy zdecydować zarówno o tym z jakich surowców budowlanych ma zostać wykonany dom, jak też o tym w jakim ma być stylu. Do tego istotnym aspektem jest jego wielkość, typ dachu i sporo innych rzeczy związanych z budową domów.

0 Comments

nowoczesny projekt
Źródło: pixabay
Projektowanie domów oczywiście nie jest tylko sztuką dla sztuki - każdy piętrowy dom musi ładnie się prezentować, ale zarazem ten wygląd w końcu jest tylko kwestią gustu. Możemy tu nadmienić choćby o dawnych warowniach, które do dziś cieszą oko i są naprawdę wdzięcznym obiektem dla fotografów. Poza tym nie trzeba zapominać, że w takich budowlach wcale nie było toalet, co dziś może nas odrobinę szokować - nasze współczesne domki, choć nie tak wspaniałe jak Wersal, są o wiele bardziej funkcjonalne.

Aranżowanie pokoju dla dziecka - jak to zrobić?

0 Comments

krzesła dziecięce
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój naszego malucha powinien być udekorowany ze smakiem, ale także z lekką dozą użyteczności. mnóstwo osób potrafi przesadzić ze zbytnią ilością dodatków lub wręcz przeciwnie, decyduje się na zbytni minimalizm, a w tego typu sytuacjach niezbędne bywa znalezienie równowagi. Każdy z nas wie z pewnością, iż maluchy miewają całkiem odmienne wymagania, niż osoby dorosłe, więc z pewnością kiepskim pomysłem może być urządzanie takiego miejsca dokładnie tak samo, jak pokoju dziennego czy naszej osobistej sypialni.