1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Hoker ZED
Autor: Infiniti
Źródło: DADO DESIGN
Kuchnia bywa tym pomieszczeniem, w którym najczęściej przebywamy. W końcu to miejsce przyrządzania dań, a nierzadko także wytchnienia. Kury domowe lubią czasami popijać tutaj poobiednią kawę po turecku, czytać wiersze, rozwiązywać rebusy lub słuchać radia. Użyteczność tego pomieszczenia podwaja się, gdy w mieszkaniu nie ma wydzielonego miejsca na przyjmowanie gości. I tak na kobiece pogaduchy zazwyczaj wybierana bywa kuchnia. I nic dziwnego w tym, że kurze domowej naprawdę zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza wspomnianego pomieszczenia.

0 Comments

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Gdy uwielbiamy kupować magazyny i właściwie calutki czas posiadamy ich w domu po kilka egzemplarzy, to na pewno co jakiś czas spotykamy się z dylematem, w jakim miejscu powinniśmy je ułożyć, tak by okazały się pod ręką, ale równocześnie żeby nie sprawiały poczucia ciągłego bałaganu. W takim przypadku należy popatrzeć na kosze na gazety, które mogą być zrobione z przedmiotu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, lecz co istotniejsze, zawsze będą przedstawiały się modnie oraz elegancko.

0 Comments

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Autor: 2BE.PL Grupa Adweb
Źródło: 2BE.PL Grupa Adweb
Kiedy w swojej firmie wykorzystujemy z wózka widłowego, to cały czas chcemy uzyskać świadomość, że będzie on właściwie spełniał swe zadanie i będziemy z niego usatysfakcjonowani.

Dbaj o swe stopy… za pomocą skarpet każdego dnia

0 Comments

landszaft - odzież
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób nie poświęca wystarczającej uwagi skarpetom. Kupuje pierwsze lepsze, nie rzadko sugerując się głównie ceną lub ich wyglądem. Niestety, jest to ogromny błąd.


Większość osób nosi skarpety niemal każdego dnia.

Elegancka koszula, zawsze modna

0 Comments

Autor: Calamara
W modzie dla mężczyzn funkcjonuje kilka, może kilkanaście rzeczy, które dobrze ubrany mężczyzna musi posiadać w swojej szafie, bez względu na styl jaki lubi. To tzw. baza. Ubrania klasyczne i co ważne ponadczasowe. Takie, które można bez problemu zestawiać z innymi elementami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Szukasz lampy? Kup solidny produkt

0 Comments

lampa mantra
Autor: Colour Glass
Źródło: Colour Glass
Wielu z nas, dekorując swoje mieszkanie, chce zakupić jak najlepsze akcesoria. To one bowiem, oprócz roli użytkowej, spełniają także rolę ozdobną.

0 Comments

kuchnia - pejzaż
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Okres grillowania trwa w najlepsze. Polscy obywatele są faktycznymi amatorami dań z grilla, dlatego ciężko by szukać ogrodu albo tarasu bez takiego sprzętu. Niektóre osoby nawet posuwają się dalej oraz budują osobiste miejsca do wędzenia połączone z grillem.

0 Comments

Dobra pora na wylanie fundamentów
Autor: Fama PR
Źródło: Fama PR
Firmy budowlane proponują teraz przeróżne projekty domów. Decydując się na wybudowanie domu mamy więc okazały i niezwykle fascynujący wybór. Możemy zdecydować zarówno o tym z których surowców budowlanych ma zostać skonstruowany dom, jak też o tym w jakim ma być stylu. Co więcej ważnym aspektem jest jego miara, typ dachu i masa innych spraw połączonych z budową domów.

0 Comments

nowoczesny projekt
Źródło: pixabay
Projektowanie domów oczywiście nie jest jedynie sztuką dla sztuki - każdy jednorodzinny dom powinien ładnie wyglądać, ale zarazem ów wygląd przecież jest jedynie kwestią prywatnych upodobań. Możemy w tym miejscu wspomnieć chociażby o XVII-wiecznych warowniach, które po dziś dzień cieszą oko i są bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Przy tym nie trzeba zapominać, że we wspomnianych budowlach wcale nie było łazienek, co dzisiaj może nas nieco szokować - nasze współczesne domy, choć nie tak zachwycające jak Wersal, są o dużo bardziej funkcjonalne.

Aranżowanie pokoju dla dziecka - jak to zrobić?

0 Comments

krzesła dziecięce
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój własnego malucha musi być udekorowany ze smakiem, lecz także z pewną dozą funkcjonalności. Wiele ludzi przesadza ze zbytnią ilością dodatków lub z kolei odwrotnie, stawia na zbytni minimalizm, a w tego typu sytuacjach konieczne bywa znalezienie złotego środka. Wszyscy z nas wiedzą doskonale, że maluchy mają zupełnie inne potrzeby, niż osoby dorosłe, więc z pewnością złym pomysłem będzie urządzanie tego typu miejsca w taki sam sposób, jak pomieszczenia dziennego lub naszej osobistej sypialni.