1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pendrive silikonowy
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystujemy do tego celu niewielkie urządzenia o nazwie pendrive.

0 Comments

kobieta w sukience
Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy będziemy dobrze dbać o ogród, to możemy być pewni, że będzie on ozdobą posesji oraz świetnie będzie się komponować z domkiem.

Sporządzanie projektu tymczasowej ruchu drogowego

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Projektowanie organizacji ruchu nie wymaga specjalnych pozwoleń ani odbycia kursów w tym kierunku. Jedyne, co jest potrzebne, to wiedza w zakresie sporządzania tego rodzaju projektów oraz pozwolenie wskazanych władz na wdrożenie propozycji w życie. Niekiedy konieczne będzie otrzymanie zgody komendy policji. Będzie to konieczne w sytuacji zmiany organizacji ruchu w obrębie dróg powiatowych, wojewódzkich oraz krajowych.

Najdoskonalsze otoczenie domu

0 Comments

Metalowy płot
Decydując się na ogrodzenie powinniśmy wziąć pod uwagę dwa koronne czynniki takie jak: styl, w jakim lokal mieszkalny jest skonstruowany oraz ukształtowanie obszaru. Niedrogim a jednakowo najpopularniejszym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Aczkolwiek nie przydaje się ona do ogrodzenia od przodu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również płoty panelowe.

Kilka dobrych projektów

0 Comments

Budowa domu
Autor: Freddy
Spora konkurencja, zastój na rynku mieszkań wymaga od sprzedawców dużej zdolności przystosowania się do zmian. Nie tylko oni zniżają ceny, które w stosunku do pierwotnych potrafią być tańsze nawet o kilkanaście procent na metrze kwadratowym, ale także ścigają się w zaspokojeniu gustów użytkowników.

O czym pamiętać przygotowując się do budowy domu

0 Comments

nowy dom
Budowa obiektu jest zadaniem trudnym i zawiłym oraz o wiele bardziej wymagającym niż kupno czy wynajęcie gotowego wnętrza. Co najważniejsze, zbudowanie domu na własny rachunek wymaga bardzo dużych nakładów finansowych.

0 Comments

obraz na płótnie
Autor: Florent LANNOY
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy etap remontu oraz projektowania wnętrza bywa wymagający, niemniej najwięcej radości sprawia dobór dekoracji takich, jak kwiaty, obrazy bądź przeróżne drobiazgi. Czasami jedna rzecz potrafi odmienić wygląd całego domu! Zdarza się jednakże tak, że nie posiadamy pomysłów na fajne udekorowanie naszego wnętrza i poszukujemy jakiejś niebanalnej inspiracji.

Jak wziąć się za stawianie wymarzonego domu?

0 Comments

budowa domu
Zbudowanie własnego domu to wielomiesięczny proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania, planowania i dużych środków finansowych. Z uwagi na to, iż przeważnie do tego celu używamy pieniądze pochodzące z banku, powinniśmy wszystko dobrze przygotować, ponieważ bardzo łatwo jest wykroczyć poza budżet bądź narazić się na kapitałochłonne błędy. Jak wobec tego się do tego zabrać?

0 Comments

recepcja
Autor: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo, jak bywa w przypadku mieszkań, również w przedsiębiorstwie gustowne wyposażenie jest wyznacznikiem dobrego smaku i nadaje prestiżu. To, jak przedsiębiorstwo będzie odebrane przez kontrahentów w znacznym stopniu oddziałuje na sukces i dobrą renomę pośród odbiorców, więc trzeba zainwestować w luksusowe wyposażenie i robić właściwe wrażenie na odwiedzających biuro.

Jak powstają projekty organizacji ruchu?

0 Comments

mini koparka
Autor: usaattachments
Źródło: http://www.flickr.com/photos/30568962@N07/2865020331/sizes/l/
W obecnych czasach, gdy tworzonych jest tak mnóstwo nowych dróg każdego dnia, szczególnie ważne jest sprawne i niezwłoczne zorganizowanie komunikacji drogowej. Bazowym sposobem, biorąc pod uwagę wprowadzenie organizacji ruchu na nowo wybudowanym odcinku drogi czy też jakiekolwiek, choćby niezwykle drobne zmiany na drodze powstałej dawniej, jest tymczasowa organizacja ruchu. Zatwierdzeniem organizacji ruchu zajmuje się organ nim zarządzający czy akceptujący związane z komunikacją projekty.