1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pendrive silikonowy
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystujemy do tego celu niewielkie urządzenia o nazwie pendrive.

0 Comments

kobieta w sukience
Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy będziemy dobrze dbać o ogród, to możemy być pewni, że będzie on ozdobą posesji oraz świetnie będzie się komponować z domkiem.

Sporządzanie projektu tymczasowej ruchu drogowego

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Projektowanie organizacji ruchu nie wymaga specjalnych pozwoleń ani odbycia kursów w tym kierunku. Jedyne, co jest potrzebne, to wiedza w zakresie sporządzania tego rodzaju projektów oraz pozwolenie wskazanych władz na wdrożenie propozycji w życie. Niekiedy konieczne będzie otrzymanie zgody komendy policji. Będzie to konieczne w sytuacji zmiany organizacji ruchu w obrębie dróg powiatowych, wojewódzkich oraz krajowych.

Najdoskonalsze otoczenie domu

0 Comments

Metalowy płot
Decydując się na ogrodzenie powinniśmy wziąć pod uwagę dwa koronne czynniki takie jak: styl, w jakim lokal mieszkalny jest skonstruowany oraz ukształtowanie obszaru. Niedrogim a jednakowo najpopularniejszym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Aczkolwiek nie przydaje się ona do ogrodzenia od przodu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również płoty panelowe.

Kilka dobrych projektów

0 Comments

Budowa domu
Autor: Freddy
Nowe regulacje, kryzys na rynku nieruchomości wymaga od sprzedawców dużej elastyczności. Już nie tylko obniżają ceny, które w stosunku do podstawowych mogą być różne nawet o 10% na jednym m2, ale także ścigają się oni w zaspokojeniu gustów odbiorców.

O czym pamiętać przygotowując się do budowy domu

0 Comments

nowy dom
Budowa domu jest procesem trudnym i zawiłym oraz znacznie bardziej wymagającym niż kupno czy wynajęcie gotowego domu lub mieszkania. Co najważniejsze, zbudowanie domu na własny rachunek wymaga sporych nakładów pieniężnych.

0 Comments

obraz na płótnie
Autor: Florent LANNOY
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy etap remontu oraz projektowania wnętrza bywa wymagający, niemniej najwięcej radości sprawia dobór dekoracji takich, jak kwiaty, obrazy bądź przeróżne drobiazgi. Czasami jedna rzecz potrafi odmienić wygląd całego domu! Zdarza się jednakże tak, że nie posiadamy pomysłów na fajne udekorowanie naszego wnętrza i poszukujemy jakiejś niebanalnej inspiracji.

Jak wziąć się za stawianie wymarzonego domu?

0 Comments

budowa domu
Postawienie wymarzonego domu to długotrwały proces, jaki wymaga odpowiedniego przygotowania, planowania i niemałych środków finansowych. Z uwagi na to, że najczęściej do tego celu wykorzystujemy środki pochodzące z banku, należy wszystko dokładnie przygotować, gdyż bardzo prosto jest przekroczyć budżet czy narazić się na kapitałochłonne błędy. Jak zatem się za to zabrać?

0 Comments

recepcja
Autor: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie, jak bywa w przypadku domów, także w przedsiębiorstwie gustowne wyposażenie jest wyznacznikiem świetnego gustu oraz dodaje prestiżu. To, jak firma będzie odebrana przez klientów w poważnym stopniu oddziałuje na powodzenie oraz świetną renomę pośród kontrahentów, więc trzeba zainwestować w eleganckie wyposażenie oraz czynić właściwe wrażenie na przychodzących do biura.

Jak powstają projekty organizacji ruchu?

0 Comments

mini koparka
Autor: usaattachments
Źródło: http://www.flickr.com/photos/30568962@N07/2865020331/sizes/l/
W obecnych czasach, gdy tworzonych jest tak mnóstwo nowych dróg każdego dnia, szczególnie ważne jest sprawne i niezwłoczne zorganizowanie komunikacji drogowej. Bazowym sposobem, biorąc pod uwagę wprowadzenie organizacji ruchu na nowo wybudowanym odcinku drogi czy też jakiekolwiek, choćby niezwykle drobne zmiany na drodze powstałej dawniej, jest tymczasowa organizacja ruchu. Zatwierdzeniem organizacji ruchu zajmuje się organ nim zarządzający czy akceptujący związane z komunikacją projekty.