1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pendrive silikonowy
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystujemy do tego celu niewielkie urządzenia o nazwie pendrive.

0 Comments

kobieta w sukience
Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy będziemy dobrze dbać o ogród, to możemy być pewni, że będzie on ozdobą posesji oraz świetnie będzie się komponować z domkiem.

Sporządzanie projektu tymczasowej ruchu drogowego

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Projektowanie organizacji ruchu nie wymaga specjalnych uprawnień ani wykształcenia w tym temacie. Jedyne, co jest przydatne, to obeznanie w kwestiach pisania takich projektów oraz zgoda określonych organów na wprowadzenie projektu w życie. Niekiedy niezbędne jest otrzymanie zgody komendy policji. Ma to miejsce w przypadku zmiany organizacji ruchu na drogach powiatowych, wojewódzkich oraz krajowych.

Najdoskonalsze otoczenie domu

0 Comments

Metalowy płot
Decydując się na płot musimy wziąć pod uwagę dwa istotne czynniki takie jak: gust, w jakim budynek mieszkalny jest wykonany oraz ukształtowanie terenu. Niedrogim a jednakowo najbardziej rozpowszechnionym wyjściem jest siatka ogrodzeniowa. Aczkolwiek nie nadaje się ona do ogrodzenia od przodu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Bardzo dobrym rozwiązaniem są też płoty panelowe.

Kilka dobrych projektów

0 Comments

Budowa domu
Autor: Freddy
Nowe regulacje, kryzys na rynku nieruchomości wymaga od sprzedawców sporej elastyczności. Już nie tylko obniżają ceny, które w stosunku do podstawowych potrafią różnić się nawet o 19% na metrze kwadratowym, ale również ścigają się oni w zaspokojeniu potrzeb użytkowników.

O czym pamiętać przygotowując się do budowy domu

0 Comments

nowy dom
Budowa domu jest zadaniem niełatwym i zawiłym oraz znacznie bardziej wymagającym od kupna czy wynajęcia gotowego wnętrza. Przede wszystkim zbudowanie domu na własny rachunek wymaga znacznych nakładów pieniężnych.

0 Comments

obraz na płótnie
Autor: Florent LANNOY
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy etap remontu oraz projektowania wnętrza bywa wymagający, niemniej najwięcej radości sprawia dobór dekoracji takich, jak kwiaty, obrazy bądź przeróżne drobiazgi. Czasami jedna rzecz potrafi odmienić wygląd całego domu! Zdarza się jednakże tak, że nie posiadamy pomysłów na fajne udekorowanie naszego wnętrza i poszukujemy jakiejś niebanalnej inspiracji.

Jak wziąć się za stawianie wymarzonego domu?

0 Comments

budowa domu
Postawienie wymarzonego domu to długi proces, jaki wymaga właściwego przygotowania, planowania i sporych środków finansowych. Z uwagi na to, iż przeważnie do tego celu używamy środki pochodzące z kredytu, winniśmy wszystko wnikliwie zaplanować, ponieważ bardzo prosto jest wykroczyć poza budżet bądź narazić się na kosztowne błędy. Jak więc się za to zabrać?

0 Comments

recepcja
Autor: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie, jak dzieje się w przypadku domów, również w zakładzie eleganckie wyposażenie staje się wyznacznikiem dobrego smaku i dodaje prestiżu. To, jak firma będzie odebrana przez kontrahentów w dużym stopniu wpływa na sukces i dobrą renomę pośród kontrahentów, zatem należy zainwestować w luksusowe wyposażenie i zrobić odpowiednie wrażenie na przychodzących do biura.

Jak powstają projekty organizacji ruchu?

0 Comments

mini koparka
Autor: usaattachments
Źródło: http://www.flickr.com/photos/30568962@N07/2865020331/sizes/l/
W obecnych czasach, gdy tworzonych jest tak mnóstwo nowych dróg każdego dnia, szczególnie ważne jest sprawne i niezwłoczne zorganizowanie komunikacji drogowej. Bazowym sposobem, biorąc pod uwagę wprowadzenie organizacji ruchu na nowo wybudowanym odcinku drogi czy też jakiekolwiek, choćby niezwykle drobne zmiany na drodze powstałej dawniej, jest tymczasowa organizacja ruchu. Zatwierdzeniem organizacji ruchu zajmuje się organ nim zarządzający czy akceptujący związane z komunikacją projekty.