1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sukces krajowych odlewni

0 Comments

grzejnik ze stali nierdzewnej
Autor: Jaga
Źródło: Jaga
W specjalizacji motoryzacyjnej, przemysłowej czy maszynowej niezwykle istotne są produkty, jakie powstają metodą obróbki cieplnej. Części do konstrukcji zazwyczaj nie mogą być wyrobione inną techniką niż przez wyżarzanie.

Betoniarnie i ich świetnie świadczone usługi

0 Comments

Stalowe sito
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oferowane przez producenta, który daje z siebie wszystko, sita z Hardox, to znakomita dziś jakość na rynku. Zauważyć daje się w szczególności ugruntowanie pozycji firmy, co nie wzięło się znikąd. Ogromne doświadczenie wszystkich pracowników, których siła oraz wiedza składają się na spory sukces przedsiębiorstwa, a także wysokojakościowe produkty, które nieprzerwanie ulepszane są wśród ofert producenta zasługują na dużą uwagę klientów. Dla nich liczy się głównie zaufanie, bo na tym opiera się zawsze owocna współpraca.

Pewne zajęcie zazwyczaj daje znajomość rzemiosła

0 Comments

szyld
Autor: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy coraz bardziej liczy się rzemiosło. Konkretne umiejętności są niezbędne w wielu branżach. Dobrą pracę przeważnie gwarantuje fach w ręku. Nierzadko osoby po szkołach zawodowych szybciej znajdują pracę,w przeciwieństwie do tych, którzy skończyli studia wyższe.

0 Comments

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, najbardziej poszukiwanymi pracownikami są osoby mające wykształcenie techniczne, często w jednej tylko specjalności. Nie jest tajemnicą, że niezwykle rozchwytywani są właściciele dyplomu spawacza i to nie wyłącznie w Polsce. Do prawnego piastowania tego zawodu wymagane są specjalne pozwolenia, także nieco wrodzonego talentu manualnego.

0 Comments

komin
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Firma działa na rynku branżowym nieprzerwanie od 20 lat.
Na pełny etat zatrudnia 90 pracowników - spawaczy, mechaników, instalatorów, wykwalifikowanych operatorów sprzętów i kierowników budowy. Sferami przemysłu, którymi się zajmuje przedsiębiorstwo to m.in. branża budowlana, metalurgiczna, górniczo-hutniczna oraz energetyczna. Głównym przedmiotem działalności jest natomiast budowa kominów przemysłowych. Spółka specjalizuje się w kominach żelbetowych, ceramicznych oraz stalowych. Na bazie tradycji opracowywane są ciągle rozwiązania, dostosowane do nowoczesnych procesów przemysłowych i mające na względzie rosnące wymagania ochrony środowiska.

0 Comments

kopalnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo coraz bardziej restrykcyjnych ograniczeń odnoszących się do emisji spalin i polityki energetycznej nakładanych przez UE, przemysł wydobywczy ciągle jest w Polsce jedną z ważniejszych gałęzi gospodarki. Wciąż spore złoża węgla i miedzi zmuszają nas do ciągłego rozwoju przemysłu górniczego, inwestowanie w nowe technologie i modernizowanie nierzadko przestarzałego sprzętu.

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.vanel.com
Warto zdawać sobie sprawę, że produkcja sprężyn to złożony proces, dzięki któremu możliwe wytworzenie wysokiej jakości wyrobów spełniających potrzeby klientów. Profesjonalna kadra jest w stanie wykonać sprężyny znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, maszynowym, meblarskim, jak też wielu innych. Dzięki wielkiemu doświadczeniu ekspertów możliwa jest realizacja zleceń w oparciu o osobiste oczekiwania klienta.

0 Comments

Śruba
Obecnie gro ludzi ma pokaźną wiedzę na temat budowy bogatego modelu sprzętów bądź łatwych, domowych urządzeń. Znają się także na technice i działaniu pewnych części, skutkiem czego zdecydowanie da się ogłosić, iż nawet bez profesjonalnej wiedzy są w stanie skonstruować różnego typu elementy. Rzecz jasna w przypadku ekspertów, którzy pracują w dużych przedsiębiorstwach wygląda to totalnie inaczej, jednak fascynując się tą tematyką warto mieć pojęcie, do czego służą poniektóre rzeczy i jakie mają wykorzystanie.

0 Comments

Polimocznik
Aktualnie przez wzgląd na stosowanie coraz bardziej chemicznych materiałów a także na ekstremalne okoliczności eksploatacji poszukuje się rozwiązań, jakie znamionują się wysoką doskonałością i trwałością. W przypadku różnorodnych gałęzi przemysłu jest to nadzwyczaj istotne i pozwala na prace z artykułami o wysokim stopniu zagrożenia dla życia. Jest to nieuniknione i wiąże się z rozwojem technicznym.

Używanie sprężyn w przemyśle

0 Comments

Sprężyna
Źródło: http://www.vanel.com
Sprężyny przemysłowe to fragmenty, jakie są niezmiernie uniwersalne oraz stosowane w wielu branżach. Postęp technologiczny dopuszcza w dzisiejszych czasach na dużą reorganizację w wielu dyscyplinach. Tam, gdzie przedtem wszelkie roboty wspierały się na pracy człowieczej obecnie w większości zastępują ją prace narzędzi. Są one wykonane z wielu dużych jak również małych elementów, jakie korelują ze sobą w nadzwyczaj dokładny sposób.