1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do w najwyższym stopniu przydatnych czy też nawet nieodzownych maszyn w większych magazynach albo stoczniach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przerywanym.

Sukces krajowych odlewni

0 Comments

grzejnik ze stali nierdzewnej
Autor: Jaga
Źródło: Jaga
W branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy maszynowej nadzwyczaj ważne są wyroby, jakie wyrabiane są techniką obróbki cieplnej. Elementy do konstrukcji najczęściej nie mogą być przetworzone inną techniką aniżeli poprzez wyżarzanie.

Betoniarnie i ich świetnie świadczone usługi

0 Comments

Stalowe sito
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Proponowane przez producenta, który daje z siebie wszystko, sita z Hardox, to najwyższa obecnie jakość na rynku. Spostrzec daje się w szczególności ugruntowanie pozycji firmy, co nie wzięło się znikąd. Spore doświadczenie wszystkich pracowników, których siła i wiedza składają się na niewątpliwy sukces przedsiębiorstwa, jak również wysokojakościowe produkty, które ciągle uaktualniane są wśród ofert producenta zasługują na szczególną uwagę klientów. Dla nich liczy się przede wszystkim zaufanie, bo na tym opiera się zawsze efektywna współpraca.

Pewne zajęcie zazwyczaj daje znajomość rzemiosła

0 Comments

szyld
Autor: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie coraz znaczenie na rynku pracy ma rzemiosło. Konkretne umiejętności są bezcenne w wielu branżach. Stałą pracę zazwyczaj gwarantuje fach w ręku. Niejednokrotnie osoby mające konkretne umiejętności bez problemu znajdują pracę,w opozycji do ludzi, którzy skończyli szkołę wyższą.

0 Comments

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, najbardziej poszukiwanymi pracownikami są osoby mające wykształcenie techniczne, często w jednej tylko specjalności. Nie jest tajemnicą, że niezwykle rozchwytywani są właściciele dyplomu spawacza i to nie wyłącznie w Polsce. Do prawnego piastowania tego zawodu wymagane są specjalne pozwolenia, także nieco wrodzonego talentu manualnego.

0 Comments

komin
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Firma działa na rynku branżowym bez przerwy od 20 lat.
Na stałe zatrudnia 90 pracowników - spawaczy, mechaników, monterów, wykwalifikowanych operatorów sprzętów i kierowników budowy. Działami przemysłu, którymi się zajmuje firma to między innymi branża budowlana, metalowa, górnicza, hutnicza oraz energetyczna. Kluczowym przedmiotem działalności jest natomiast budowa kominów przemysłowych. Firma specjalizuje się w kominach żelbetowych, ceramicznych oraz stalowych. Na bazie doświadczenia opracowywane są ciągle rozwiązania, dostosowane do nowych procesów przemysłowych i uwzględniające rosnące wymagania ochrony środowiska.

0 Comments

kopalnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wciąż rosnących obostrzeń dotyczących emisji gazów i bezpieczeństwa energetycznego nakładanych przez Unię Europejską, sektor górniczy bezustannie jest w Polsce jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Wciąż spore pokłady węgla i miedzi prowokują nas do nieustannego rozwoju przemysłu górniczego, zaopatrywanie się w nowe technologie i unowocześnianie czasami przestarzałego sprzętu.

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.vanel.com
Powinniśmy pamiętać, że produkcja sprężyn to złożony proces, dzięki któremu realne uzyskanie najwyższej jakości wyrobów spełniających oczekiwania klientów. Wykwalifikowana kadra potrafi wykonać sprężyny znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, maszynowym, meblarskim, jak także wielu innych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu ekspertów możliwa jest realizacja zleceń w oparciu o osobiste oczekiwania klienta.

0 Comments

Śruba
Dzisiaj gro ludzi ma sporą wiedzę na temat budowy przeróżnego rodzaju instrumentów bądź prostych, domowych urządzeń. Znają się też na technice i funkcjonowaniu pewnych części, stąd śmiało wolno ogłosić, iż nawet bez kompetentnej wiedzy są w stanie skonstruować różnego gatunku rzeczy. Nie ulega wątpliwości, że w przypadku fachmanów, którzy pracują w rozbudowanych zakładach pracy prezentuje się to kompletnie inaczej, jednak fascynując się tą tematyką wskazane jest aby mieć pojęcie, do czego służą pewne rzeczy i jakie mają wykorzystanie.

0 Comments

Polimocznik
Aktualnie przez wzgląd na stosowanie coraz to bardziej chemicznych artykułów oraz na ekstremalne okoliczności eksploatacji wyszukuje się rozwiązań, które cechują się wysoką perfekcją i niezawodnością. W przypadku różnych gałęzi przemysłu jest to niesłychanie znaczące i umożliwia na prace z materiałami o wysokim stopniu zagrożenia dla życia. Jest to nieuniknione i wiąże się z rozwojem technicznym.