1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tuleje są elementami, które możemy spotkać w wielu urządzeniach, jakie stosujemy w domu. Brąz jest również używany do wytwarzania wielu części będących elementami wielu większych urządzeń używanych np.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to materiał, który w większości wypadków stosowany jest do konstrukcji dróg, fabrykacji papy, wykorzystuje się go także jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może posiadać spoistość stałą czy półstałą, charakteryzuje się kolorem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

Półka z kosmetykami do włosów
Autor: Sten Dueland
Źródło: http://www.flickr.com
Blacha nierdzewna jest ogólnie wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu, bądź handlu. Jej fenomenalna sława spowodowana jest cechami nierdzewnymi, szansą używania w agresywnym otoczeniu i odpornością na wysokie temperatury.


Odpowiedni typ blach zezwala na maksymalne obniżanie zużycia sprzętu i maszyn, zmniejszając okres przestoju w warsztacie, a przez to minimalizując straty.

Pasja jako zawód - fotografia

0 Comments

aparat fotografa
Wiele osób myśli o karierze fotografa. Zamierzają zgodnie z współczesną modą, łączyć karierę zawodową ze swoją pasją. Przekonamy się, czy da się z tej profesji wyżyć oraz czy nadal jest miejsce dla młodych z ambicjami.

0 Comments

łazienka
Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
W wielu domach pomieszczenia takie jak kuchnia czy łazienka nadzwyczaj dobrze jednoczą w sobie praktyczność i piękny wygląd. Jest to ogromnie znaczące, bowiem w tych pomieszczeniach praktykujemy konkretne prace, do których wymagany jest stosowny sprzęt. Wyposażając łazienkę trzeba się więc zastanowić co jest najbardziej nam niezbędne i na ile rzeczy wystarczy powierzchni.

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

0 Comments

Lampa
Autor: Swadilfari
Źródło: http://www.flickr.com
Rozważając ważny element w domu i ogródku, jakim jest oświetlenie, trzeba pochylić się nad zakupem lamp opartych na diodach led. To technika z lat sześćdziesiątych, ale do ogólnego użytku weszła niedawno. W tym krótkim tekście przekonam was, iż ta bardzo praktyczna technologia musi trwale zagościć w waszym gospodarstwie domowym.

0 Comments

Narzędzia
Autor: NOGRAN s.r.o.
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa jakiejś ulicy wiązać się będzie z koniecznością realizacji wielu różnych robót. Rzecz jasna wszystko zaczyna się na papierze, gdzie projektanci i architekci wytyczają dokładną trasę, będą projektować niezbędne przejazdy i mosty, a dodatkowo dokładnie ustalają, z jakich materiałów ulica powstanie.

Metody administrowania w biznesie rodem z komputera

0 Comments

zarządzanie przedsiębiorstwem
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Fundamentalną kwestią w życiu firmy jest odpowiednie zarządzanie. Strategii na to jest sporo. Niejednokrotnie o doborze rozsądza temperament posiadacza firmy. W poniższym tekście pragnąłbym pokazać jedną z wielu opcji zarządzania.

0 Comments

Taśma
Autor: Pegasus Public Relations
Źródło: http://www.pressoffice.pl/?more=538834953
W określonych dyscyplinach sportu, zwłaszcza tego ze znamion ekstremalnych potrzeba niewiele. Poza odwagą i wyobraźnią istotny jest niedrogi sprzęt. Tak jest z pewnością ze slacklinem. To dyscyplina, która działa na mięśnie nóg, kręgosłupa i obręczy barkowej oraz uczy sztuki równowagi.

0 Comments

kopalnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wciąż rosnących obostrzeń dotyczących emisji gazów i bezpieczeństwa energetycznego nakładanych przez Unię Europejską, sektor górniczy bezustannie jest w Polsce jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Wciąż spore pokłady węgla i miedzi prowokują nas do nieustannego rozwoju przemysłu górniczego, zaopatrywanie się w nowe technologie i unowocześnianie czasami przestarzałego sprzętu.