1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tulejki są częściami, jakie możemy napotkać w wielu urządzeniach, jakie wykorzystujemy w gospodarstwie domowym. Brąz jest również używany do wyrobu mnóstwa części będących elementami wielu znaczniejszych sprzętów stosowanych np.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to artykuł, jaki w większości sytuacji stosowany jest do budowy dróg, fabrykacji papy, używa się go też jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może mieć spoistość stałą lub półstałą, charakteryzuje się odcieniem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

Półka z kosmetykami do włosów
Autor: Sten Dueland
Źródło: http://www.flickr.com
Blacha nierdzewna jest powszechnie stosowana w wielu sektorach przemysłu, lub handlu. Jej wyjątkowa popularność spowodowana jest właściwościami nierdzewnymi, możnością stosowania w agresywnym otoczeniu i wytrzymałością na wielkie temperatury.


Właściwy gatunek blach zezwala na optymalne obniżanie zużytkowania sprzętu i maszyn, skracając czas przestoju w warsztacie, a przez to zmniejszając straty.

Pasja jako zawód - fotografia

0 Comments

aparat fotografa
Setki ludzi rozważa karierę fotografa. Chcieliby zgodnie z współczesną modą, pogodzić karierę zawodową ze swoją pasją. Przekonamy się, czy da się z tej profesji wyżyć oraz czy nadal jest tu miejsce dla początkujących fotografów.

0 Comments

łazienka
Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
W licznych domach pomieszczenia takie jak kuchnia czy łazienka nadzwyczaj poprawnie jednoczą w sobie praktyczność i estetyczny wygląd. Jest to bardzo znaczące, bowiem w tych pomieszczeniach przeprowadzamy konkretne czynności, do jakich konieczny jest odpowiedni sprzęt. Wyposażając łazienkę należy się w związku z tym zastanowić co jest w największym stopniu nam potrzebne i na ile rzeczy wystarczy miejsca.

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

0 Comments

Lampa
Autor: Swadilfari
Źródło: http://www.flickr.com
Rozważając istotny element w mieszkaniu i ogrodzie, jakim jest oświetlenie, powinno pochylić się nad zakupem lamp opartych na diodach led. To technika z lat sześćdziesiątych, ale do masowego obiegu weszła niedawno. W tym przyjemnym artykule uświadomię wam, iż ta niewiarygodnie praktyczna technologia powinna trwale zagościć w waszym domu.

0 Comments

Narzędzia
Autor: NOGRAN s.r.o.
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa nowej drogi wiązać się będzie z koniecznością realizacji sporej ilości robót. Rzecz jasna wszystko zaczyna się na kartce papieru, gdzie projektanci i architekci wytyczają dokładny przebieg trasy, będą projektować wszystkie mosty i przejazdy, a także dokładnie ustalają, z jakiego surowca ulica powstanie.

Metody administrowania w biznesie rodem z komputera

0 Comments

zarządzanie przedsiębiorstwem
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną sprawą w życiu firmy jest właściwe zarządzanie. Sposobów na to jest dużo. W wielu przypadkach o wyborze rozsądza usposobienie posiadacza firmy. W tym tekście pragnąłbym pokazać jedną z wielu opcji administrowania.

0 Comments

Taśma
Autor: Pegasus Public Relations
Źródło: http://www.pressoffice.pl/?more=538834953
W określonych dyscyplinach sportu, zwłaszcza tego ze znamion ekstremalnych potrzeba niewiele. Poza odwagą i wyobraźnią istotny jest niedrogi sprzęt. Tak jest z pewnością ze slacklinem. To dyscyplina, która działa na mięśnie nóg, kręgosłupa i obręczy barkowej oraz uczy sztuki równowagi.

0 Comments

kopalnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo coraz bardziej restrykcyjnych ograniczeń odnoszących się do emisji spalin i polityki energetycznej nakładanych przez UE, przemysł wydobywczy ciągle jest w Polsce jedną z ważniejszych gałęzi gospodarki. Wciąż spore złoża węgla i miedzi zmuszają nas do ciągłego rozwoju przemysłu górniczego, inwestowanie w nowe technologie i modernizowanie nierzadko przestarzałego sprzętu.