1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, że w niejednej spółdzielni mieszkaniowej bądź wspólnocie uskuteczniane będzie rozliczanie zużycia ciepła, gdyż dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu kamienicach użytkowane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to urządzenia służące do podzielenia kosztów ogrzewania całego budynku na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

Transport
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że prowadzenie firmy w gałęzi transportowej to niezmiernie trudne zadanie. Przekonali się o tym przede wszystkim ich właściciele, jacy w wielu przypadkach zmuszeni byli ofiarować obiektywnie wiele nakładów płatniczych na spełnienie podstawowych potrzeb. W ich zakres wchodzi bowiem niebywale wiele czynności, jakie muszą zostać koniecznie wypełnione.

Jak najpewniej nabywać używane pojazdy

0 Comments

Samochód na trawie
Autor: Black nexus.eu Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli aut marzy o znakomitym, wysokojakościowym pojeździe, który będzie mógł wspaniale sprostać wymaganiom szosy. Nie każdy jednak ma świadomość, że niekoniecznie może to być pojazd, który wyszedł prosto z salonu. De facto na rynku istnieje dużo znakomitych używanych aut, jakim niczego nie brakuje i umieją służyć przez dużo lat.