1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej czy też wspólnocie przeprowadzone będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W Polsce w bardzo wielu konstrukcjach używane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztu ogrzewania całego domu na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

Transport
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że prowadzenie firmy w specjalności transportowej to wyjątkowo ciężkie zadanie. Przekonali się o tym szczególnie ich właściciele, którzy w szeregu przypadków zmuszeni byli przeznaczyć stosunkowo wiele nakładów pieniężnych na zrealizowanie podstawowych potrzeb. W ich zasięg wchodzi bowiem niebywale wiele czynności, jakie muszą zostać obligatoryjnie wypełnione.

Jak najpewniej nabywać używane pojazdy

0 Comments

Samochód na trawie
Autor: Black nexus.eu Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu posiadaczy aut marzy o znakomitym, wysokiej jakości pojeździe, który będzie mógł znakomicie sprostać wymogom drogi. Nie każdy jednak jest świadomy, że niekoniecznie musi to być samochód, który wyszedł prosto z fabryki. De facto na rynku istnieje dużo świetnych używanych pojazdów, jakim niczego nie brakuje i umieją służyć przez dużo lat.