1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy czas grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej albo wspólnocie realizowane będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ wielu zarządców nieruchomości czyni to akurat w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu domach wielorodzinnych używane są tzw. podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztów ogrzewania całego budowli na indywidualnych lokatorów symetrycznie do ilości ciepła pobieranego poprzez ich urządzenia grzewcze czyli grzejniki.

0 Comments

Transport
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że prowadzenie firmy w gałęzi transportowej to niezmiernie trudne zadanie. Przekonali się o tym przede wszystkim ich właściciele, jacy w wielu przypadkach zmuszeni byli ofiarować obiektywnie wiele nakładów płatniczych na spełnienie podstawowych potrzeb. W ich zakres wchodzi bowiem niebywale wiele czynności, jakie muszą zostać koniecznie wypełnione.

Jak najpewniej nabywać używane pojazdy

0 Comments

Samochód na trawie
Autor: Black nexus.eu Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli aut marzy o znakomitym, wysokojakościowym pojeździe, który będzie mógł wspaniale sprostać wymaganiom szosy. Nie każdy jednak ma świadomość, że niekoniecznie może to być pojazd, który wyszedł prosto z salonu. De facto na rynku istnieje dużo znakomitych używanych aut, jakim niczego nie brakuje i umieją służyć przez dużo lat.