1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Specjalistyczne obrabianie blach

0 Comments

Cięcie blachy
Źródło: sxc.hu
Różne blachy bez wątpienia odgrywają niezwykle wręcz istotną rolę w całym współczesnym budownictwie, więc jeżeli ktoś pragnie pracować w owej branży to koniecznie musi być przygotowany na konieczność wykonywania wielu różnych czynności właśnie z czymś takim.

Gdzie znajduje obecnie aplikacje laser?

0 Comments

laser
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas bardzo dobrze wie, że w rozległym zakresie rozumiana technologia jest w stanie wywrzeć potężny wpływ na obrys naszej powszedniości. Okazuje się bowiem, że może ona w znacznym stopniu uprościć nam nasze codzienne działanie.

0 Comments

izolacja instalacji
Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Nowoczesne, wydajne przemysłowe maszyny i urządzenia wymagają długiej pracy bez awarii. A coś takiego w pierwszej kolejności może zapewnić odpowiedni projekt, a oprócz tego najlepsze jakościowo materiały zastosowane do ich wyprodukowania. Przedsiębiorstwa potrzebują odpowiedniej jakości i taką też jakość otrzymują, choć rzecz jasna należy za nią zapłacić odpowiednią cenę.

Obszernie rozwinięty sektor metalurgiczny

0 Comments

Rury
Autor: haru__q
Źródło: http://www.flickr.com
Przemysł metalurgiczny to nadzwyczaj ważna gałąź przemysłu, która zajmuje się przygotowywaniem czystego metalu z wykopanych z ziemi rud. Zaprząta się ich obróbką chemiczno-cieplną i cieplną i rafinacją. Aktualnie zdołamy wyróżnić dwa działy tego przemysłu. Pierwszym z nich jest hutnictwo metali niezależnych, natomiast drugim - hutnictwo stali oraz żelaza. W Polsce przede wszystkim nadzwyczaj aktywnie rozwija się hutnictwo żelaza, przeważnie w obrębie Krakowa, Warszawy albo Częstochowy. Mieszczą się tu również kopalnie metali niezależnych oraz huty aluminium.

0 Comments

selfie - przemysł
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jakimi rzeczami opiekuje się firma Śrubena? Co produkuje? A co się dzieje z branżą metalową? Czym konkretnie jest wspomniany typ przemysłu, oraz do jakich rzeczy może się naszym osobom przydać? Jeśli jesteś tego zainteresowany, to to wszystko oraz jeszcze więcej wynajdziesz wewnątrz naszego artykule!


Przedsiębiorstwo, czy raczej logo śrubena, jest znana wewnątrz calutkiej Europie, dzięki jakości oraz wykonaniu swoich wytworów, którymi są między innymi tak przezywane "elementy złączne", którymi to bywają: śrubki, nakrętki, wkręty, a także wytwory rysunkowe o niewiarygodnie szerokim zakresie wymiarowym oraz asortymentowym.

0 Comments

ogrodzenie
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Firmy funkcjonujące na obecnym rynku starają się cały czas wzbogacać swoją ofertę o ciekawe wyroby, ponieważ znakomicie zdają sobie sprawę z faktu, że w ten sposób stają się na pewno bardziej konkurencyjne. Przykładem takiego wyrobu są blachy trudnościeralne, których aktualnie powszechnie używa się w przemyśle. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów są blachy Hardox, produkowane przez Ssab Oxelosund.

0 Comments

Stal hardox
Autor: www.hardox.com
Źródło: www.hardox.com
Jest całkiem sporo możliwości na obrabianie stali. W dużej mierze obróbka stali to przede wszystkim jej skrawanie. Ta własność materiału dość spory czas była uważana jako zbyteczna oraz drugorzędna jej właściwość, z tego względu, że skrawanie sprawiało sporo trudności. Szczęśliwie w dzisiejszych czasach, gdy technika rewelacyjnie się rozbudowała obróbka skrawaniem nie jest problemem.

0 Comments

blacha i stal
Autor: PROJECT_MANAGER
Źródło: http://www.flickr.com
W profesjonalnie wyposażonych sklepach sieciowych można wyszukać specjalistyczne blachy oraz dodatki dla specjalistów, które całkowicie ułatwiają i uprzyjemniają nawet złożone prace. Marki prześcigają się w poszukiwaniu szytych na miarę propozycji, jakie będą doskonale dopasowane do potrzeb rynku. Marka hardox od dawna produkuje najlepszej jakości blachy w najróżniejszych rozmiarach i o dobrej grubości.

0 Comments

spawanie
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania, które wcale nie są dostępne w wysokich cenach. Propozycje czołowych marek trafiają do klientów, zarówno tych dotychczasowych, jak i do całkowicie nowych osób. Warto polegać na niejednokrotnie testowanym sprzęcie, gdyż spawarki weldman to inwestycja na długie lata. Do ich wykonania wybrano tylko wypróbowane materiały, których fachowcy z firmy poszukiwali długi czas. Owoce widać, jak na dłoni, a opinie zadowolonych klientów pojawiają się w sieci nierzadko.

Sprawdzamy z jakich części składają się piece?

0 Comments

metalowe części zamienne
Autor: Umberto Brayj
Źródło: http://www.flickr.com
Metalurgia, czyli wszechstronnie pojęta przeróbka metali ma w dzisiejszych dniach przeogromne wykorzystanie. Zaczynając od budownictwa, przez motoryzację, na robieniu towarów jubilerskich finalizując.