1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zastosowanie hydrauliki w przemyśle

0 Comments

http://www.arapneumatik.pl/
Źródło: http://www.arapneumatik.pl/
W sektorze przemysłowym używa się bardzo dużo wszelkiego rodzaju sprzętów. Są one obecnie bardzo zaawansowane technologicznie, jak również i skomplikowane w swej budowie. Coraz częściej używa się różnego typu prasy hydrauliczne. To dosyć skomplikowane sprzęty, których zasadniczym zadaniem jest zwiększanie siły nacisku na rozmaite przedmioty. Wykonują wiele trudnych zasad. Są one bardzo pomocne do obróbki różnego typu metali a także prasowania proszków czy też trocin. Tak więc gro przeróżnych sektorów przemysłu wykorzystuje te urządzenia. Często w przemyśle używa się też siłownik hydrauliczny.

Metal – krótka historia

0 Comments

Stal, kółko zębate
Autor: Gytizzz
Źródło: http://www.sxc.hu
Z jakiego metalu wykonany jest standardowy lemiesz do koparki? Jak ważne dla ludzi są metale? Te i inne wiadomości poznacie w dzisiejszym tekście. Namawiamy do czytania!

0 Comments

minikoparka na placu budowy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzi się jakieś prace budowlane, to często konieczne jest zrobienie dołu, a ponieważ w dużej mierze spogląda się na termin budowy, to zazwyczaj wykorzystuje się do tego sporych koparek. Co mimo wszystko zrobić, jeżeli nie posiadamy nazbyt wiele miejsca i na naszej posesji nie zmieści się zwykła koparka?

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

0 Comments

Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Autor: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Piszę o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że niejeden z nas śledził z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, co jak co leciwej już serii, pozwolę sobie na szybkie przypomnienie.

0 Comments

koparka
Autor: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie przeprowadzania przeróżnego typu prac budowlanych, ciągle niezbędna jest koparka, dzięki której będziemy mogli wykopać sporej głębokości dół, albo chociażby usunąć zbędne hałdy piachu i wrzucić je na właściwe ciężarówki. Od czasu do czasu jednak jest tak, że na placu budowy jest nazbyt mało miejsca, żeby miała szansę się zmieścić na nim koparka normalnej wielkości, dlatego trzeba zatroszczyć się o to, żeby na wyposażeniu każdej firmy budowlanej znajdowała się minikoparka.