1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

licznik energii elektrycznej
Źródło: flickr.com
Elektrownia jest zakładem przemysłowym, w którym produkowana jest energia elektryczna poprzez wykorzystanie odmiennych typów energii. Drugim co do wielkości takim obiektem w stolicy jest ten, który jest w na Żeraniu.

0 Comments

przenośniki
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Świat się rozwija i w obecnych czasach wiele artykułów produkuje się w spółkach, które mają ogromne maszyny. Wyglądają one niczym gigantyczne roboty z filmów science-fiction.


Niejedno duże przedsiębiorstwo, które coś wytwarza czy pakuje, potrzebuje parku maszynowego.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach praktycznie każdego człowieka trapią różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to wynik spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zazwyczaj zwiększamy ryzyko wystąpienia przykładowo zawału.

0 Comments

kupić
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niesamowicie wiele mówi się na temat tego, jak istotne będą odpowiednie opony, gdy chodzi o odpowiednie bezpieczeństwo w czasie jazdy.

0 Comments

Ulica z kostki brukowej
Autor: Milosz1
Źródło: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w aktualnych czasach niezwykle często realizowaną pracą. To wynik tego, że różnorodne chodniki, parkingi i dużo innych elementów buduje się obecnie z tego materiału. Niewątpliwie jest to bardzo dobry materiał, który jest możliwość sprawnie ułożyć, jak także jest to materiał nie wymagający innego materiału oprócz piasku, na którym kostka jest układana.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najrozmaitsze wzory mebli. Malutkie, ciężkie, różnokolorowe, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy odnajdzie model dla siebie. Niestety tak nie jest. Coraz częściej poszukiwane są meble o indywidualnych wymiarach i proporcjach. Co zrobić, gdy nie znajdziemy danego modelu w sklepach z meblami?

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej czy też wspólnocie przeprowadzone będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W Polsce w bardzo wielu konstrukcjach używane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztu ogrzewania całego domu na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

wyburzenia wrocław
Autor: travelingnorthagency
Źródło: http://www.flickr.com
Poniektóre stare budynki nadają się do odnowy i odświeżenia, niemniej jednak nie wszystkie. Stare budowle, które nie realizują norm czy też aktualnych wymagań użytkowych są przeważnie wyburzane

0 Comments

korporacje
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi mieć długów. Większość ludzi pokrywa swoje zadłużenia w miarę cyklicznie. Jednak jest taki procent ludzi, którzy nie potrafią sobie dać rady z kłopotami finansowymi i wtedy zaczynają się kłopoty.

0 Comments

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Autor: 2BE.PL Grupa Adweb
Źródło: 2BE.PL Grupa Adweb
Kiedy w swojej firmie wykorzystujemy z wózka widłowego, to cały czas chcemy uzyskać świadomość, że będzie on właściwie spełniał swe zadanie i będziemy z niego usatysfakcjonowani.