1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że zawsze dbamy o to, by w lokalizacjach, gdzie występuje, było jak najbezpieczniej. Jak łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne domy.

0 Comments

pompa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aby fundamentowe ławy były w stanie spełniać swoje zadanie w formie usztywnienia nośnej konstrukcji domu i przenoszenia wysilenia do gleby, powinny być stosownie zezbrojone stalowymi prętami. Fundament jedynie betonowy, prawidłowo nie będzie spełniać swych funkcji.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach właściwie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to efekt spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można spotkać przeróżne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które doskonale trzymają ciepło kawy lub herbaty.

Każdy detal jest istotny

0 Comments

Śruby
Autor: Tellessa Myles
Źródło: http://www.flickr.com
Każda maszyna posiada swoje przypisane części, starczy, iż jedna z tych części się popsuje, a już powinno się okazać, iż nie będziemy mogli szansy dobrze wypełniać swoich poleceń, bo nasza maszyna nie będzie działała tak jak musi. W dodatku jeżeli na budowie nie starczy odpowiednich prętów, to może się okazać, iż nie będziemy w stanie zbudować odpowiedniego biurowca, bo nie będzie możliwości, aby się trzymało.

Komu potrzeba stabilizacji gruntu?

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Zwykle nie rozmyślamy nad funkcjonowaniem przedsiębiorstw zajmujących się stabilizowaniem gruntu. Oczywiście nie jest to usługa, której potrzebujemy na co dzień. Tak naprawdę nieczęsto dzieje się tak, żeby osoby prywatne szukały takich\tego typu usług. Zazwyczaj wzmacnianie podłoża stosuje się przy budowaniu dróg i mostów. Osoby prywatne, kupując działkę budowlaną, na której chcą postawić dom, sprawdzają uważnie, czy ziemia jest odpowiednia i czy da się tam budować budynki.

Na czym polega wyburzenie budynku

0 Comments

koparka wyburza dom
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Najłatwiejszym sposobem na stworzenie dodatkowego miejsca na danej działce jest likwidacja zbytecznej, starej budowli. Zdecydowanie najoszczędniejsze i najmniej czasochłonne są wyburzenia. Jednak trzeba wiedzieć, że w czasie wyburzania domu niewątpliwie należy zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość kwestii technicznych. Osoby, którzy są pod presją czasu, na przykład z powodu ważnej i pilnej inwestycji, niewątpliwie wybiorą to rozwiązanie.

0 Comments

elektroniczny obiek dokumentów
Źródło: pixabay.com
Światło jest w naszych czasach najważniejszym elementem aranżacji, stosowanym w każdym mieszkaniu, budynkach, przedsiębiorstwach, jak również i na ulicach.

0 Comments

Dziecko w łazience
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas zgodzi się z tym, że drukarka to naprawdę wspaniałe rozwiązanie. Standardową drukarkę ma w mieszkaniu praktycznie każdy człowiek, bo służy ona do wielu rozmaitych wydruków.

Poduszka folk idealna dla pasjonatów sztuki ludowej

0 Comments

mieszkanie - fotos
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Fascynaci kultury ludowej zabiegają o to, aby ich dom miał tradycyjny wygląd oraz nieustannie przypominał o tym, w jakim kraju mieszkają. Nieraz osoby, które pasjonują się sztuką ludową, są prawdziwymi patriotami, obchodzącymi wszelkie święta państwowe i znającymi świetnie historię naszego kraju.