1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to bardzo trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że za każdym razem dbamy o to, aby w miejscach, gdzie się ukazuje, było jak najbardziej bezpiecznie. Jak łatwo się domyśleć najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne mieszkania.

0 Comments

pompa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aby fundamentowe ławy mogły spełniać swe zadanie w postaci usztywnienia nośnej konstrukcji budynku i przenoszenia obciążenia do gleby, powinny zostać stosownie zezbrojone stalowymi prętami. Fundament jedynie z betonu, dobrze nie będzie spełniać swych funkcji.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach praktycznie każdego człowieka trapią różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to wynik spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zazwyczaj zwiększamy ryzyko wystąpienia przykładowo zawału.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W kuchennych szafkach można znaleźć różne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które wyśmienicie trzymają ciepło kawy albo herbaty.

Każdy detal jest istotny

0 Comments

Śruby
Autor: Tellessa Myles
Źródło: http://www.flickr.com
Każda maszyna posiada własne odpowiednie elementy, wystarczy, iż jedna z tych części się popsuje, a już może się okazać, że nie będziemy mogli możliwości dobrze wypełniać swoich poleceń, bo nasza maszyna nie będzie funkcjonowała tak jak należy. Dodatkowo jeżeli na budowie braknie odpowiednich prętów, to może się okazać, że nie będziemy w stanie zbudować odpowiedniego biurowca, ponieważ nie będzie możliwości, aby się utrzymało.

Komu potrzeba stabilizacji gruntu?

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Najczęściej nie rozmyślamy nad funkcjonowaniem przedsiębiorstw zajmujących się stabilizowaniem gruntu. Naturalnie nie jest to usługa z kategorii, takich, których potrzebujemy co dziennie. Tak właściwie rzadko dzieje się tak, aby osoby prywatne poszukiwały takich\tego typu usług. Najczęściej wzmacnianie podłoża stosuje się przy budowaniu dróg i mostów. Osoby prywatne, kupując działkę budowlaną, na której pragną zbudować dom, zwracają uwagę na to, czy grunt jest odpowiedni i czy jest możliwość tam stawiać budynki.

Na czym polega wyburzenie budynku

0 Comments

koparka wyburza dom
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Najłatwiejszym sposobem na stworzenie dodatkowego miejsca na danej działce jest likwidacja zbytecznej, starej budowli. Zdecydowanie najoszczędniejsze i najmniej czasochłonne są wyburzenia. Jednak trzeba wiedzieć, że w czasie wyburzania domu niewątpliwie należy zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość kwestii technicznych. Osoby, którzy są pod presją czasu, na przykład z powodu ważnej i pilnej inwestycji, niewątpliwie wybiorą to rozwiązanie.

0 Comments

elektroniczny obiek dokumentów
Źródło: pixabay.com
Światło jest w naszych czasach najważniejszym elementem aranżacji, stosowanym w każdym mieszkaniu, budynkach, przedsiębiorstwach, jak również i na ulicach.

0 Comments

Dziecko w łazience
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Każda człowiek zgodzi się z tym, że drukarka to bardzo wspaniałe wyjście. Tradycyjną drukarkę ma w domu nieomalże każdy, bo służy ona do wielu rozmaitych wydruków.

Poduszka folk idealna dla pasjonatów sztuki ludowej

0 Comments

mieszkanie - fotos
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Fascynaci kultury ludowej zabiegają o to, aby ich dom miał tradycyjny wygląd oraz nieustannie przypominał o tym, w jakim kraju mieszkają. Wielokrotnie osoby, jakie są fascynatami sztuki ludowej, są niewątpliwymi patriotami, obchodzącymi wszelakie święta państwowe i znającymi doskonale historię naszego kraju.