1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Część
Autor: TheGuyCalledDennis
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminium jest bardzo znanym metalem, który jest wykorzystywany np. do tworzenia karoserii samochodowych czy sprzętów gospodarstwa domowego. Żeby powiększyć jego wytrzymałość na ścieranie, wykorzystywana jest metoda o nazwie anodyzowanie.

Sukces krajowych odlewni

0 Comments

grzejnik ze stali nierdzewnej
Autor: Jaga
Źródło: Jaga
W specjalizacji motoryzacyjnej, przemysłowej czy maszynowej niezwykle istotne są produkty, jakie powstają metodą obróbki cieplnej. Części do konstrukcji zazwyczaj nie mogą być wyrobione inną techniką niż przez wyżarzanie.

0 Comments

blacha
Autor: Mark Gaw
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie zakłady prowadzące działalność w branży przemysłowej stosują w standardowej pracy różne blachy. A żeby ich wytwory miała szansę wyróżniać najwyższa jakość, to blacha ta rzeczywiście musi być wytrzymała. Musi być również dostosowana pod użycie, jakiemu ma służyć. W związku z tym należy ją wcześniej zakupić od sprawdzonych producentów.

Uchwty posiadające ustaloną odporność

0 Comments

aluminium
Źródło: pixabay
Struktury z aluminium zapewniają budowę wielu różnych modeli okien i drzwi w zależności od obszaru przeznaczenia i dokładnych wymagań które dotyczą ergonomiczności, wyglądu, izolacji cieplnej, wytrzymałości na włamanie, bądź wytrzymałości ogniowej. Są wśród nich zarówno konstrukcje bez izolacji cieplnej, służące do konstrukcji wewnętrznych ścianek działowych i drzwi, bądź zabudowy balkonów, jak i rozwiązania bazujące na zakresach izolowanych termicznie.

0 Comments

Akumulatorowa piła łańcuchowa Bosch AKE 30 LI 36 V.
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Wielu facetów jest zapalonymi majsterkowiczami tworzącymi rozmaite rzeczy, na ogół z drewna, które są niezbędne w mieszkaniu.
Czynności te wiążą się z koniecznością przecinania desek, listew, kantówek itp. Do przerzynania potrzebne są piły. Rozumie się, że połowę sukcesu uzyskuje się dzięki odpowiednim narzędziom. Które piły są najlepsze?piły

0 Comments

sprzęt medyczny
Źródło: czarmed.pl
Każdego dnia czyjeś życie jest w tarapatach. Różne są tego powody, często ulegamy różnorakim wypadkom, wiele z nich niestety kończy się śmiertelnie. Większość wymaga natychmiastowej pomocy, to od tego zależy, w jaki sposób nasz organizm poradzi sobie ze skutkami takiej sytuacji. Pracownicy pogotowia mają zmiany w ciągu całej doby, gdyż w każdej chwili może stać się tak, iż niezbędna będzie szybka interwencja. Co jest niezbędne do ratowania życia?

Wszystko co niezbędne na budowie

0 Comments

rusztowania
Autor: James Case
Źródło: http://www.flickr.com
Każda doskonała firma zajmująca się pracami budowlanymi ma świadomość, że aby cieszyć się wspaniałą renomą, potrzebny jest znakomity poziom świadczonych usług. Aby było to spełnione, potrzebne jest zrealizowanie dużej ilości czynników, tych jak chociażby należyty budżet, profesjonalni pracownicy bądź zadowalająca organizacja. Nieodzowny jest mimo to także wykwalifikowany sprzęt, bez jakiego ciężko o jak najbardziej optymalne przeprowadzenie budowy lub rozbiórki.

0 Comments

wejście do garażu
Autor: Blake Burkhart
Źródło: http://www.flickr.com
Czym jest automatyka przemysłowa oraz w jaki sposób się ima do prowadnic aluminiowych? Czym są siłowniki i jakie bywają ich alternatywy? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo dowiesz się czytając nasz artykuł!


Rozpoczniemy od wątku: Automatyka Przemysłowa - bywa to część działu automatyki, który opiekuje się procesami tworzenia oraz procesami technologicznymi automatyzacji.

0 Comments

poddasze
Autor: Knauf Sp. z o.o.
Źródło: Knauf Sp. z o.o.
Co zrobić, aby pomieszczenie na poddaszu za mocno się nie ogrzało? Najlepszym sposobem na to będzie zamontowanie do okna dachowego w rolety lub żaluzje. Te drugie zmniejszą dopływ promieni słońca, natomiast rolety do okien dachowych całkowicie zabiorą dopływ słońca.

0 Comments

zawias
Źródło: pixabay.com
Co to bywa za metoda wspomniana w temacie, a więc metoda typu MIG MAG? Co to bywa Migomat i w jakiego rodzaju miejscach istnieje możliwość go zakupić bez najmniejszego problemiku? Ile takiego typu sprzęt może nas po wynosić? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemiku znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - artykuliku!