1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do w najwyższym stopniu przydatnych czy też nawet nieodzownych maszyn w większych magazynach albo stoczniach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przerywanym.

Nieruchomości - bardzo dobra lokata kapitału

0 Comments

budowa domu
Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Odnawianie domu lub mieszkania za każdym razem stanowi duże wyzwanie dla mieszkańców. W zależności od chęci, zdolności i możliwości finansowych można wykonywać prace na własną rękę lub wynająć odpowiednich ludzi. Ta pierwsza opcja, a więc robienie remontu na własną rękę można zrealizować po jednym warunkiem – że osoba remontująca jest doświadczona i potrafi wykonywać takie czynności. Rzecz jasna im mniejsza liczba ludzi remontujących i im większa powierzchnia do odnowienia, tym cały remont będzie trwał dłuższy czas. W tym miejscu również widać więc zaletę znajdowania firmy remontowej, gdyż będzie po prostu szybciej. Z drugiej strony tego rodzaju przedsięwzięcie pochłonie sporo finansów. Zawsze jednak będzie pewność, że remont zostanie wykonany profesjonalnie i z dobrym skutkiem. Przy poszukiwaniu dobrej firmy remontowej warto sprawdzić jej doświadczenie i to, jak długo istnieje na rynku. Dobrze jest również poczytać opinie innych na jej temat, chociażby z takich źródeł jak fora internetowe.

Wybierzmy drzwi przesuwne

0 Comments

Autor: INVADO
Do każdego domu powinniśmy dobrać inne drzwi. Jesteśmy przyzwyczajenie do typowych, ale małe mieszkania można powiększyć przesuwnymi drzwiami. Tworzą przestrzeń, chowają problematyczne schowki i potrzebują naprawdę mało miejsca. Warto się nad nimi zastanowić.

Kołyski o rozmaitych rozmiarach

0 Comments

Świeżo upieczeni rodzicie często mają kłopot z funkcjonalnym i niedrogim urządzeniem sypialni dla ich pociechy. Wielu producentów na rynku proponuje pomoc, natomiast firmowi eksperci służą radą i wskazówkami, związanych z ewentualną aranżacją wnętrza i kwestii wyboru mebli. Decydując się na pewien styl zestawu, meble można dowolnie wymieniać, ponieważ zestawy nie są stałe. Inwencja leży w gestii zamawiających. Producent staje na wysokości zadania oraz w każdym sezonie stara się modyfikować swoją ofertę.

Jak dobrze udekorować pokój

0 Comments

Czyste wnętrze
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas budowania pokoju potrzeba zadbać o bardzo dużą liczbę spraw, takich jak dobre dobranie wnętrza pod względem kolorów, kształtów i faktur. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do łatwych zadań, ponieważ bez wątpienia dobrze jest brać pod uwagę, że odpowiednie wyważenie estetyki i funkcjonalności pokoju jest absolutnie niezbędne.

Funkcjonalna ozdoba każdego wnętrza - drzwi

0 Comments

Drzwi ze szklanymi panelami
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór drzwi wewnętrznych może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.

Interesująca aranżacja - parkiety drewniane

0 Comments

pies leżący na parkiecie z drewna
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Podłoga jest ogromnie ważnym elementem domów i każdego wnętrza. Od jej rodzaju zależy bardzo wiele. Ważne jest, by nie psuła się zbyt prędko i łatwo, a także na przykład by nie traciła kształtu pod wpływem wody czy przeciwnie – za bardzo suchego powietrza. Jest bardzo wiele rodzajów podłóg. Przede wszystkim dzielą się ze względu na materiał wykonania. Na pewno do najmniej kłopotliwych w utrzymaniu należą podłogi wykonane z tworzyw sztucznych i składające się z jednej części, a więc rozmaite wykładziny mocowane do podłogi.

0 Comments

ładny różowy kwiat
Źródło: morguefile.com
Proponowane dzisiaj na rynku rozmaite możliwości kompozycji, składające się w dużej mierze kwiaty sztuczne, zachwycają bogactwem połączeń. Sprzedaż artykułów florystycznych czy realizacja zamówień odbywa się ciągle w umówionych wcześniej, określonych terminach.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najróżniejsze modele mebli. Niskie, ogromne, różnobarwne, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy wynajdzie coś dla siebie. Niestety tak nie jest. Często poszukiwane są meble o indywidualnych gabarytach i kształtach. Co począć, gdy nie uda się odnaleźć wyśnionego rozmiaru w sklepie meblarskim?

0 Comments

Pojemnik Alberte z bambusową pokrywką
Autor: Bloomingville
Źródło: www.bellemaison.pl
Jeśli kupiłeś właśnie swoje mieszkanie, wtedy bez wątpienia zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, że przed Tobą jeszcze sporo decyzji i wyzwań. Jeśli zdecydowałeś się na kupno mieszkania pod klucz prosto od dewelopera lub kupiłeś wyposażone mieszkanie na rynku wtórnym, wtedy bez wątpienia czeka Cię odrobinę mniej pracy – wykańczanie mieszkania często okazuje się jednym z największych wyzwań.