1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do w najwyższym stopniu przydatnych czy też nawet nieodzownych maszyn w większych magazynach albo stoczniach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przerywanym.

0 Comments

Wózek widłowy w hali magazynowej
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wózek jezdniowy, zwany również widłowym, jest chętnie stosowanym przyrządem wykorzystywanym do przenoszenia rozmaitych towarów. Tego rodzaju wózki są niekiedy w stanie unieść ładunek ważący nawet do paru ton. Wózki tego rodzaju używane są nagminnie w rozmaitych zakładach produkcyjnych jak również w magazynach.

Każdego typu silosy do zboża

0 Comments

silosy płaskodenne
Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com
Silosy do kukurydzy są przede wszystkim maszynami, które posiadają wiele odsłon i mogą występować pod różnorakimi rolami, odsłaniając równocześnie swe odmienne właściwości, jak również i wygląd.

0 Comments

przenośnik taśmowy
Źródło: http://www.sxc.hu
Przedsiębiorstwa produkcyjne lub te, które zajmują się sprzedawaniem konkretnych artykułów niekiedy są zmuszone do ich magazynowania. Ma to również duże znaczenie w przypadku firm, które specjalizują się w transporcie różnego rodzaju zamówień. Samo magazynowanie wymaga wykorzystania wielu rozwiązań. Przede wszystkim, niezbędne jest wybranie najlepszego miejsca na magazynowanie określonych przedmiotów. Wielkość magazynu powinna być uzależniona oczywiście od firmowych oczekiwań.

0 Comments

okna w domu
Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy dobrać okna do naszego domu albo apartamentu, powinniśmy zwrócić uwagę na mnóstwo takich rzeczy jak właściwości, kolor i cena. Obecnie rozwiązania technologiczne umożliwiają produkowanie naprawdę imponujących okien, które znacznie zwiększają komfort mieszkania.

0 Comments

firma
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Skończenie studiów nie jest wymagane, aby przeważnie rozpocząć pracę w jakimś zawodzie lub kontynuować własną działalność. Co warto jeszcze zrobić, aby być rozchwytywanym na rynku pracy przez przyszłego pracodawcę.

0 Comments

hale na maszyny rolnicze; samonośna hala łukowa
Jeśli prowadzisz swoją działalność gospodarczą, niewątpliwie wiesz doskonale, e nie jest to typowa bułka z masłem. Zazwyczaj niezwykle ciężkie jest właściwe wyważenie konieczności inwestowania w swoją markę, a jednocześnie zachowania w tym wszystkim odpowiedniego rozsądku.


Wynajmowanie hal na zbędne maszyny


Na przykład chyba prosto wyobrazić sobie taką sytuację kiedy część z Twoich maszyn nie jest aktualnie wykorzystywana.

0 Comments

hala
Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.
Obecnie moglibyśmy spotkać przeróżne rodzaje posadzek. Posadzki ozdobne w obecnych czasach to nowoczesna oraz coraz częściej stosowana metoda pozwalająca na wykonanie nawet najbardziej wymyślnych projektów.

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Zbudowanie hangaru do gromadzenia różnych dóbr wydaje się dobrym pomysłem na inwestycje. Dziś, kiedy co roku zwiększa się przepływ dóbr, coraz konieczniejsze są wielkie hale, by gdzieś te dobra składować. Tego typu hangary są najbardziej przydatne w gałęziach gospodarki, w których obraca się artykułami wolnozbywalnymi. To naturalne, że łatwo psująca się żywność nie może być przechowywana przez znaczny czas, takie dobra zazwyczaj prędko trafiają na półki w sklepach.

Odbojnice gumowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

0 Comments

samochody
Autor: Taner Lantow
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy oraz hurtownie – w szczególności podczas załadunku, bądź rozładunku mogą narażać swe budynki i bramy na niespodziewane i niemiłe szkody, dlatego też coraz częściej stosowane są różnego rodzaju odbojnice, mające za zadanie ochronę oraz zabezpieczanie pomostów lub ramp rozładunkowych.


Z reguły są stosowane odbojnice rampowe, spełniające się w szczególności podczas ochrony – jak sama ich nazwa może wskazywać – ramp przeładunkowych, hurtowni wszelkiej kategorii albo komunikacyjnych ciągów.