1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do najbardziej przydatnych czy nawet niezbędnych maszyn w większych halach magazynowych albo stoczniach są suwnice, zatem urządzenia, które funkcjonują w ruchu przesuwnym.

0 Comments

Wózek widłowy w hali magazynowej
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wózek jezdniowy, zwany również widłowym, jest powszechnym narzędziem służącym do przenoszenia rozmaitych elementów. Tego rodzaju wózki potrafią niekiedy podnieść ładunek ważący nawet do kilku ton. Wózki jezdniowe stosowane są często w różnorodnych zakładach przemysłowych oraz w magazynach.

Każdego typu silosy do zboża

0 Comments

silosy płaskodenne
Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com
Silosy do kukurydzy to przede wszystkim maszyny, które posiadają różnego rodzaju odsłony oraz mogą występować pod wieloma postaciami, odsłaniając jednocześnie odmienne właściwości, jak również i wygląd.

0 Comments

przenośnik taśmowy
Źródło: http://www.sxc.hu
Przedsiębiorstwa produkcyjne lub te, które zajmują się sprzedawaniem konkretnych artykułów niekiedy są zmuszone do ich magazynowania. Ma to również duże znaczenie w przypadku firm, które specjalizują się w transporcie różnego rodzaju zamówień. Samo magazynowanie wymaga wykorzystania wielu rozwiązań. Przede wszystkim, niezbędne jest wybranie najlepszego miejsca na magazynowanie określonych przedmiotów. Wielkość magazynu powinna być uzależniona oczywiście od firmowych oczekiwań.

0 Comments

okna w domu
Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy kupić okna do naszego domu czy apartamentu, powinniśmy zwrócić uwagę na mnóstwo takich rzeczy jak parametry, kolor oraz cena. Obecnie innowacje technologiczne pozwalają na wytwarzanie naprawdę imponujących okien, które istotnie zwiększają wygodę mieszkania.

0 Comments

firma
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Skończenie studiów nie jest wymagane, aby przeważnie rozpocząć pracę w jakimś zawodzie lub kontynuować własną działalność. Co warto jeszcze zrobić, aby być rozchwytywanym na rynku pracy przez przyszłego pracodawcę.

0 Comments

hale na maszyny rolnicze; samonośna hala łukowa
Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, niewątpliwie wiesz doskonale, iż nie jest to typowa bułka z masłem. Zwykle niezwykle ciężkie jest odpowiednie wyważenie obowiązku inwestowania w swoją markę, a jednocześnie zachowania w tym wszystkim odpowiedniego rozsądku.


Wynajem hal na zbędne maszyny


Na przykład chyba nietrudno wyobrazić sobie taką sytuację gdy część z Twoich maszyn nie jest aktualnie używana.

0 Comments

hala
Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.
Aktualnie możemy napotkać przeróżne typy posadzek. Posadzki ozdobne w obecnych czasach to innowacyjna oraz coraz częściej używana metoda pozwalająca na wykonanie nawet najbardziej wymyślnych projektów.

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Postawienie hali do gromadzenia różnorakich dóbr wydaje się ciekawym konceptem na inwestycje. Współcześnie, kiedy co roku narasta przepływ towarów, coraz bardziej konieczne są duże nieruchomości, by gdzieś te artykuły składować. Tego sortu nieruchomości są zwłaszcza konieczne w gałęziach gospodarki, w których handluje się artykułami wolnozbywalnymi. To jasne, że wrażliwa żywność nie może być przechowywana przez dłuższy czas, takie produkty zwykle szybko idą na półki w centrach handlowych.

Odbojnice gumowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

0 Comments

samochody
Autor: Taner Lantow
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy i magazyny – szczególnie w trakcie załadunków, bądź rozładunków mogą narażać swe budynki oraz bramy na niespodziewane oraz niemiłe wypadki, toteż coraz częściej stosowane są wszelkiego rodzaju odbojnice, które mają za zadanie ochronę oraz zabezpieczenia pomostów lub rozładunkowych ramp.


Z reguły stosowane są odbojnice rampowe, spełniające się głównie w trakcie ochrony – jak sama ich nazwa wskazuje – przeładunkowych ramp, hurtowni wszelkiej kategorii lub ciągów komunikacyjnych.