1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

oświetlenie LED
Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
Często zobaczyć da się sklepy z oświetleniem LED. Oczywiście w tych punktach dostępne są lampy i żarówki, jednak to nie wszystkie artykuły, które da się w nich nabyć. Wskazane jest zapoznać się z propozycjami tego typu punktów. Dzięki ich zastosowaniu da się sporo oszczędzić – są wyjątkowo wytrzymałe i energooszczędne.

0 Comments

pies mieszkający w domu
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Psy, chociaż dla wielu ludzi stanowią dobrą otuchę i ochronę, umieją w ogrodzie być prawdziwym utrapieniem. Niekiedy zwyczajny proces tresury psa może okazać się zawodny i wpuszczenie psa do ogrodu bądź przed domem może skutkować złamanymi krzewami, rozgniecionymi kwiatami, zerwaną siatką lub nawet atakiem na dziecko.

Niezbędne gadżety do mebli ogrodowych

0 Comments

meble ogrodowe
Każdy, kto posiada ogródek dobrze wie, że poza roślinami, o które musimy dbać warto byłoby dodatkowo pomyśleć o miejscu, w którym można posiedzieć i się zrelaksować. Ogród za domem jest idealnym miejscem, gdy są ciepłe dni, na spotkania ze znajomymi, czy nawet jedzenie normalnej kolacji z najbliższymi. Ale żeby te wszystkie przemiłe spotkania mogły się odbyć konieczne okażą się meble ogrodowe. Kiedy będziemy wybierać meble należy na początku sprawdzić, z czego są zrobione.

0 Comments

remont
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi wiosna, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - każdy dorosły, pełnoprawny gospodarz domostwa pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę w swojej posiadłości. Zima powoduje, że człowiek zamknie się w środku, nie wyjdzie na dwór, nie zwraca uwagi na to, co dzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogród niewątpliwie się odradzają.

0 Comments

Lampa z diodami Led
Autor: kogakure
Źródło: www.flickr.com
Technologia LED staje się aktualnie coraz bardziej słynna. Teraz praktycznie każdy korzysta z oświetlenia LED, bo jest ono bardzo pożyteczne i niosą za sobą różnorodne korzyści. Technologia LED nie tylko jest dziś bez trudu dostępna, ale dodatkowo zezwala na znaczą oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze rachunki. Lampy ledowe dają mocniejsze światło, a żarówki LED są trwalsze oraz starczają na sporo dłużej.

0 Comments

Profesjonalizm
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy fotowoltaiczne to nic prostszego jak uzyskiwanie energii słonecznej i przerabianie jej na prąd. Ujmując to inaczej mamy darmowy prąd. Dlatego na takie wyjście decyduje się coraz więcej ludzi w naszym kraju.

0 Comments

altanka
Autor: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba ma od czasu do czasu potrzebę zbudowania czegoś. Czasami wynika to z sytuacji gdy coś jest w domu niezbędne, a czasem ze zwykłej chęci tworzenia oraz obserwowania rezultatów swojej pracy. W przypadku części osób to także chęć zagospodarowania wolnego czasu pożytecznymi czynnościami. Osoby mające swój własny ogród wiedzą dobrze jak dużo wysiłku trzeba włożyć w to ażeby dobrze się prezentował. W przypadku prac w ogrodzie dochodzi też kwestia upiększenia go. Z tego powodu czasami myślimy nad tym czy nie postawić jakiejś altanki, która pięknie by się prezentowała, a przy okazji byłaby schronieniem dla nas w deszczową pogodę. Jak tego dokonać niskim kosztem?

0 Comments

oszczędności
Autor: Poul-Werner Dam
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek budowlany bezspornie jest jednym z ważniejszych w państwie. Kreują się na niego rozliczne przemysły połączone z konstrukcją maszyn czy też wyrobem pojedynczych elementów i towarów budowlanych.

0 Comments

dach z trzciny
Źródło: pixabay.com
Altany ogrodowe kryte trzciną cieszą się niemałym zaciekawieniem wśród wielu osób. Ogromną wartością altan krytych trzciną jest to, że przedstawiają się one faktycznie modnie i nadzwyczaj oryginalnie. Stanowczo wyróżniają się swym modnym i kreacyjnym designem z innych typów altan. Dodatkowo wspaniale pasują do różnorodnych aranżacji ogrodowych, zarówno tych klasycznych, jak także tych bardziej nowoczesnych.

Zatroszcz się o ogród odwiedzając sklepy online

0 Comments

opony i felgi
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsi Polacy, szczególnie ci młodzi, mnóstwo godzin spędzają przed monitorem swych komputerów, czy to komórkowych czy stacjonarnych. Oglądamy na nich filmy, porozumiewamy się ze znajomymi, pracujemy.