1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

oświetlenie LED
Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
Często zobaczyć da się sklepy z oświetleniem LED. Oczywiście w tych punktach dostępne są lampy i żarówki, jednak to nie wszystkie artykuły, które da się w nich nabyć. Wskazane jest zapoznać się z propozycjami tego typu punktów. Dzięki ich zastosowaniu da się sporo oszczędzić – są wyjątkowo wytrzymałe i energooszczędne.

0 Comments

pies mieszkający w domu
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Psy, chociaż dla wielu osób stanowią dobrą pociechę i ochronę, umieją w ogrodzie być prawdziwym udręczeniem. Czasami normalny proces wychowywania psa może być się zawodny i wpuszczanie psa do ogrodu albo przed dom może skutkować złamanymi krzewami, rozdeptanymi kwiatami, zerwaną siatką bądź nawet atakiem na sąsiada.

Niezbędne gadżety do mebli ogrodowych

0 Comments

meble ogrodowe
Każdy, kto ma ogród dobrze wie, że poza roślinami, o które należy dbać dobrze byłoby jeszcze pomyśleć o miejscu, w którym dałoby się posiedzieć i odpocząć. Ogród za domem jest świetnym miejscem, podczas ciepłych dni, na spędzanie czasu ze znajomymi, czy nawet jedzenie zwykłej kolacji z rodziną. Ale żeby te wszystkie fajne spotkania mogły się odbyć niezbędne okażą się meble do ogrodu. Kiedy będziemy wybierać meble musimy na początku sprawdzić, z czego są zrobione.

0 Comments

remont
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi wiosna, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - każdy dorosły, pełnoprawny gospodarz domostwa pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę w swojej posiadłości. Zima powoduje, że człowiek zamknie się w środku, nie wyjdzie na dwór, nie zwraca uwagi na to, co dzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogród niewątpliwie się odradzają.

0 Comments

Lampa z diodami Led
Autor: kogakure
Źródło: www.flickr.com
Technologia LED staje się współcześnie coraz bardziej popularna. Dziś praktycznie każdy korzysta z oświetlenia LED, ponieważ jest ono niesłychanie przydatne i niosą za sobą różnorodne korzyści. Technologia LED nie tylko jest dziś łatwo dostępna, ale dodatkowo pozwala na znaczą oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze rachunki. Lampy ledowe wytwarzają mocniejsze światło, a żarówki LED są trwalsze oraz starczają na sporo dłużej.

0 Comments

Profesjonalizm
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy fotowoltaiczne to nic prostszego jak uzyskiwanie energii słonecznej i przerabianie jej na prąd. Ujmując to inaczej mamy darmowy prąd. Dlatego na takie wyjście decyduje się coraz więcej ludzi w naszym kraju.

0 Comments

altanka
Autor: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma czasem potrzebę stworzenia czegoś. Czasem wynika to z sytuacji kiedy coś jest w domu potrzebne, a czasem ze zwykłej chęci tworzenia oraz obserwowania efektów własnej pracy. W przypadku niektórych osób to również chęć zapełnienia wolnego czasu pożytecznymi czynnościami. Osoby posiadające swój własny ogród wiedzą dobrze ile wysiłku trzeba włożyć w to by dobrze wyglądał. W przypadku prac w ogrodzie dochodzi również kwestia upiększania go. Z tego powodu czasem myślimy nad tym czy nie zbudować jakiejś altanki, jaka ładnie by się prezentowała, a oprócz tego byłaby schronieniem dla nas w czasie deszczu. Jak tego dokonać niskim kosztem?

0 Comments

oszczędności
Autor: Poul-Werner Dam
Źródło: http://www.flickr.com
Sektor budowlany bez wątpienia jest jednym z istotniejszych w kraju. Składają się na niego różnorodne przemysły związane z konstrukcją maszyn lub wyrobem pojedynczych elementów i towarów budowlanych.

0 Comments

dach z trzciny
Źródło: pixabay.com
Altany ogrodowe pokryte trzciną cieszą się niemałym zaciekawieniem pośród wielu ludzi. Dużą zaletą altan krytych trzciną jest to, że przedstawiają się one faktycznie modnie i ogromnie oryginalnie. Zdecydowanie wyróżniają się swym modnym i wyszukanym designem spośród innych typów altan. Co więcej idealnie pasują do rozlicznych aranżacji ogrodowych, zarówno tych klasycznych, jak też tych bardziej nowoczesnych.

Zatroszcz się o ogród odwiedzając sklepy online

0 Comments

opony i felgi
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsi Polacy, szczególnie ci młodzi, mnóstwo godzin spędzają przed monitorem swych komputerów, czy to komórkowych czy stacjonarnych. Oglądamy na nich filmy, porozumiewamy się ze znajomymi, pracujemy.