1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

oświetlenie LED
Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
Często zobaczyć da się sklepy z oświetleniem LED. Oczywiście w tych punktach dostępne są lampy i żarówki, jednak to nie wszystkie artykuły, które da się w nich nabyć. Wskazane jest zapoznać się z propozycjami tego typu punktów. Dzięki ich zastosowaniu da się sporo oszczędzić – są wyjątkowo wytrzymałe i energooszczędne.

0 Comments

pies mieszkający w domu
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Psy, choć dla wielu ludzi stanowią znakomitą otuchę i ochronę, potrafią w ogrodzie być sporym utrapieniem. Niekiedy zwyczajny proces tresury psa może być się niewystarczający i wpuszczenie psa do ogrodu bądź przed dom może skutkować złamanymi krzewami, rozdeptanymi kwiatami, zerwaną siatką lub nawet atakiem na dziecko.

Niezbędne gadżety do mebli ogrodowych

0 Comments

meble ogrodowe
Każdy, kto posiada ogródek dobrze wie, że poza roślinkami, o które musimy dbać dobrze byłoby dodatkowo pomyśleć o miejscu, w którym dałoby się posiedzieć i się zrelaksować. Ogród za domem jest idealnym miejscem, gdy są ciepłe dni, na spotkania ze znajomymi, czy nawet zjedzenie normalnej kolacji z rodziną. Ale by te wszystkie fajne spotkania mogły się odbyć konieczne są meble do ogrodu. Jeżeli kupujemy meble musimy na początku upewnić się, z czego są wyprodukowane.

0 Comments

remont
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi wiosna, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - każdy dorosły, pełnoprawny gospodarz domostwa pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę w swojej posiadłości. Zima powoduje, że człowiek zamknie się w środku, nie wyjdzie na dwór, nie zwraca uwagi na to, co dzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogród niewątpliwie się odradzają.

0 Comments

Lampa z diodami Led
Autor: kogakure
Źródło: www.flickr.com
Technologia LED staje się aktualnie coraz bardziej słynna. Teraz praktycznie każdy korzysta z oświetlenia LED, bo jest ono bardzo pożyteczne i niosą za sobą różnorodne korzyści. Technologia LED nie tylko jest dziś bez trudu dostępna, ale dodatkowo zezwala na znaczą oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze rachunki. Lampy ledowe dają mocniejsze światło, a żarówki LED są trwalsze oraz starczają na sporo dłużej.

0 Comments

Profesjonalizm
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy fotowoltaiczne to nic prostszego jak uzyskiwanie energii słonecznej i przerabianie jej na prąd. Ujmując to inaczej mamy darmowy prąd. Dlatego na takie wyjście decyduje się coraz więcej ludzi w naszym kraju.

0 Comments

altanka
Autor: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma czasem potrzebę stworzenia czegoś. Czasem wynika to z sytuacji kiedy coś jest w domu potrzebne, a czasem ze zwykłej chęci tworzenia oraz obserwowania efektów własnej pracy. W przypadku niektórych osób to również chęć zapełnienia wolnego czasu pożytecznymi czynnościami. Osoby posiadające swój własny ogród wiedzą dobrze ile wysiłku trzeba włożyć w to by dobrze wyglądał. W przypadku prac w ogrodzie dochodzi również kwestia upiększania go. Z tego powodu czasem myślimy nad tym czy nie zbudować jakiejś altanki, jaka ładnie by się prezentowała, a oprócz tego byłaby schronieniem dla nas w czasie deszczu. Jak tego dokonać niskim kosztem?

0 Comments

oszczędności
Autor: Poul-Werner Dam
Źródło: http://www.flickr.com
Sektor budowlany bez wątpienia jest jednym z istotniejszych w kraju. Składają się na niego różnorodne przemysły związane z konstrukcją maszyn lub wyrobem pojedynczych elementów i towarów budowlanych.

0 Comments

dach z trzciny
Źródło: pixabay.com
Altany ogrodowe pokryte trzciną cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród wielu ludzi. Okazałą zaletą altan krytych trzciną jest to, że przedstawiają się one naprawdę modnie i niezwykle oryginalnie. Zdecydowanie wyróżniają się swym modnym i wyszukanym designem spośród innych rodzajów altan. Poza tym wspaniale pasują do różnych aranżacji ogrodowych, zarówno tych klasycznych, jak również tych bardziej współczesnych.

Zatroszcz się o ogród odwiedzając sklepy online

0 Comments

opony i felgi
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsi Polacy, szczególnie ci młodzi, mnóstwo godzin spędzają przed monitorem swych komputerów, czy to komórkowych czy stacjonarnych. Oglądamy na nich filmy, porozumiewamy się ze znajomymi, pracujemy.