1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Kotwy łączące wszystkie warstwy
Autor: Röben
Źródło: Röben
Branża budowlana rozrasta się dzisiaj coraz bardziej, na rynku możemy zauważyć naprawdę dużo firm, które działają w ten branży oferując liczne maszyny budowlane albo też rozliczne elementy murowe i budowlane, takie jak na przykład system kominowy.

0 Comments

elektromontaż
Autor: NH53
Źródło: http://www.flickr.com
Rzemiosło budowlane nie wymiera, bo stale będzie na nią popyt. Zmieniają się tylko techniki i jakość materiałów.


Roboty żelbetowe są z reguły wykonywanymi robotami przy stawianiu, renowacjach, modernizacjach, rozbudowach, nadbudowach i rekonstrukcjach obiektów budowlanych.

0 Comments

w salonie
Autor: John Greenfield
Źródło: http://www.flickr.com
Stale jest popyt na rynku na nowo wybudowane mieszkania. Zawsze przecież ludzie dojrzewają, biorą ślub i chcą już u siebie zakładać rodziny. Z tego powodu często patrzą za szansą nabycia mieszkania.

Balkony są odpowiednio wzmacniane od spodu

0 Comments

izolacja
Autor: Tytan Professional
Źródło: Tytan Professional
W budownictwie korzysta się z wielu produktów, które choć nie widoczne gołym okiem, powodują że zamieszkanie w konkretnym budynku jest naprawdę miłe. Jednym z takich przedmiotów jest wełna mineralna, która sprawdza się jako wspaniały izolator. Z jednej strony zezwala nam ona utrzymywać ciepło w pomieszczeniach, przez co bardzo mamy szansę zmniejszyć swoje rachunki za ogrzewanie, a z drugiej strony ułożona przy ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, okazuje się niezawodnym izolatorem akustycznym.