1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

dachówka
Autor: RuppCeramika
Źródło: RuppCeramika
Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od licznych lat jest niemalże najbardziej popularnym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie parę lat wcześniej taka dachówka wypadła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednakże jeżeli właśnie stawiasz nowy dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyć do pokrycia dachu, wówczas zdecydowanie powinieneś zaciekawić się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.

Główne informacje o ceramice budowlanej

0 Comments

Ceramika budowlana Wienerberger
Autor: Wienerberger
Znaczącą grupę materiałów budowlanych stanowią te wykonane z ceramiki. Ceramika budowlana przewija się w zasadzie na każdym podstawowym etapie budowania. Oferta dotycząca ceramiki budowlanej jest bardzo bogata. Funkcjonuje wiele punktów, sprzedających tego typu wyroby. Są to zarówno sklepy oferujące materiały budowlane i wykończeniowe, o charakterze sieciowym, jak również niewielkie sklepy działające samodzielnie. Przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić i porównać ceny. Nie w każdym przypadkubowiem super- i hipermarkety zapewniają niższe ceny. Bywa tak, że mały sklepik osiedlowy posiada towar właściwie taki sam, jednak po cenie dużo niższej.

Oryginalny plan dzisiejszego domu jednorodzinnego

0 Comments

Projekt domu jednorodzinnego
Coraz więcej ludzi decyduje się na wybudowanie domu jednorodzinnego. Życie w domku jednorodzinnym ma niemało cennych wartości, niewątpliwie jest o wiele wygodniejsze aniżeli mieszkanie w bloku bądź wieżowcu, bo mieszkając w domu można cieszyć się większym odpoczynkiem i wygodą. Mało tego mając dom jednorodzinny w większości wypadków posiada się też pewien obręb terenu wokół niego, jaki wolno przeznaczyć przykładowo na ogród, taras bądź miejsce na grilla.

0 Comments

blacha
Autor: Mark Fickett
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy stalowe powlekane są używane w wielu branżach, ich sporą zaletą jest szeroka trwałość, wytrzymałość oraz niska, dogodna cena. Szczególnie są one użytkowane jako pokrycia dachowe, choć rzecz jasna nie jest to jedyne ich zastosowanie. Blacha stalowa może być pokryta nawet kilkunastoma warstwami powłok antykorozyjnych, co wpływa na jeszcze większą obronę przed korozją. Ważny jest typ ostatniej warstwy, gdyż to właśnie od niej zależy odporność na przeróżne uszkodzenia mechaniczne i trwałość blachy.

0 Comments

blacha
Autor: Braas
Źródło: Braas
Budowa własnego domu to z całą pewnością wielki wydatek. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wybudowanie domu potrafi pochłonąć naprawdę bardzo duże pieniądze. Trzeba wiedzieć, że dom to nie tylko same ściany i podłoga. To także dach. A wykonanie dachu to bez wątpienia jeden z droższych etapów pracy. Rynny stalowe Wrocław które ma do zaoferowania to idealny wybór dla tych wszystkich, którzy pragną mieć pewność, że ich rynny będą służyły im przez naprawdę długi czas.

0 Comments

Prezent na parapetówkę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Woda to życie, każdy człowiek powinien o tym wiedzieć oraz wypijać tej wody jak najwięcej. Gdy jesteśmy w domu posiadamy ją pod dostatkiem, lecz co zrobić jak właśnie pracujemy w biurze? W takim miejscu również musi być do niej dostęp.

Jakim produktem ocieplimy budynek?

0 Comments

Tynki cienkowarstwowe
Autor: Sto - ispo
Źródło: Sto - ispo
Uzgadnianie ze specjalistami poniektórych elementów konstrukcji struktury może przysporzyć o nie lada zawrót głowy. Na szczęście teraz informacja jest z łatwością dostępna. Za pośrednictwem Cyberprzestrzeni i bibliotek da się z łatwością dojść do pożądanej wiedzy. Nie każdy musi posiadać wiedzę, jaki tynk do ociepleń albo typ cegieł nabyć. Wystarczy jednak, że wprowadzi, właściwie wyrażenie do wyszukiwarki i może uzyskać potrzebną wiedzę.

0 Comments

budowa domu
Autor: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Źródło: http://www.flickr.com
System gospodarczy budowlany w naszym kraju osiąga własne apogeum. Pojawia się mnóstwo udogodnień. Przy aranżu budowy domu, garaży, czy punktu gospodarnego, albo domu działkowego czy letniskowego – jednym z najistotniejszych składników konstrukcji jest stosowne zadaszenie. W pierwszej kolejności trzeba nie zapominać, iż w obecnych momentach dom jednorodzinny, to nie wyłącznie prostopadłościan z kilkoma otworami okiennymi. To skomplikowana struktura, jaka potrzebuje dobrego zakończenia.

Każdego typu silosy do zboża

0 Comments

silosy płaskodenne
Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com
Silosy do kukurydzy są przede wszystkim maszynami, które posiadają wiele odsłon i mogą występować pod różnorakimi rolami, odsłaniając równocześnie swe odmienne właściwości, jak również i wygląd.

0 Comments

prace remontowe
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy zamierza się zrobić remont, warto pomyśleć o zakupie wysokiej jakości artykułów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, ponieważ od klasy zastosowanych artykułów zależny bywa finalny rezultat działań. Już w momencie planowania prac, należy rozejrzeć się za wymaganymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z odpowiednim wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy nabywa się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej wybierać pewne rozwiązania.