1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

dachówka
Autor: RuppCeramika
Źródło: RuppCeramika
Nie da się ukryć, że dachówka ceramiczna od licznych lat jest niemal najbardziej typowym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie parę lat wcześniej taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednak jeśli właśnie stawiasz własny dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich narzędzi użyjesz do wykonania dachu, wówczas zdecydowanie powinieneś zainteresować się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.

Główne informacje o ceramice budowlanej

0 Comments

Ceramika budowlana Wienerberger
Autor: Wienerberger
Znaczącą odmianę materiałów budowlanych tworzą te zrobione z ceramiki. Ceramika budowlana przewija się w zasadzie we wszystkich podstawowych etapach powstawania budowli. Oferta dotycząca ceramiki budowlanej jest niezwykle szeroka. Działa dużo miejsc, prowadzących sprzedaż takich towarów. Mogą to być zarówno sklepy oferujące materiały budowlane i wykończeniowe, mające charakter sieciowy, jak i niewielkie punkty samodzielne. Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić i zestawić ze sobą ceny. Nie zawszebowiem sklepy wielkopowierzchniowe gwarantują niższe ceny. Zdarza się tak, że niewielki sklepik osiedlowy posiada produkty właściwie jednakowe, za to po cenie dużo niższej.

Oryginalny plan dzisiejszego domu jednorodzinnego

0 Comments

Projekt domu jednorodzinnego
Coraz więcej osób decyduje się na zbudowanie domu jednorodzinnego. Mieszkanie w domku jednorodzinnym ma wiele cennych zalet, naturalnie jest o wiele wygodniejsze niż życie w bloku lub wieżowcu, albowiem mieszkając w domu można cieszyć się większym spokojem i wygodą. Do tego mając dom jednorodzinny zazwyczaj posiada się także pewien zakres terenu naokoło niego, jaki wolno przeznaczyć na przykład na ogród, taras czy miejsce na grilla.

0 Comments

blacha
Autor: Mark Fickett
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy stalowe powlekane są użytkowane w wielu branżach, ich obfitą zaletą jest wielka trwałość, wytrzymałość oraz niska, dogodna cena. Szczególnie są one użytkowane jako pokrycia dachowe, chociaż rzecz jasna nie jest to jedyne ich zastosowanie. Blacha stalowa zdoła być pokryta kilkoma warstwami powłok antykorozyjnych, co wpływa na jeszcze większą obronę przed korozją. Ważny jest typ ostatniej warstwy, bowiem to właśnie od niej zależy odporność na różnorodne uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość blachy.

0 Comments

blacha
Autor: Braas
Źródło: Braas
Budowa własnego domu to z całą pewnością wielki wydatek. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wybudowanie domu może pochłonąć naprawdę wielkie pieniądze. Należy wiedzieć, że dom to coś więcej niż tylko ściany i podłoga. To również dach. A położenie dachu to z całą pewnością jeden z droższych etapów pracy. Rynny stalowe Wrocław które ma do zaoferowania to rewelacyjny wybór dla tych wszystkich, którzy pragną być pewni, że ich rynny będą służyły im przez długi czas.

0 Comments

Prezent na parapetówkę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Woda oznacza życie, każdy musi to wiedzieć oraz pić jej jak najwięcej. Gdy przebywamy w mieszkaniu mamy ją pod dostatkiem, lecz co jak pracujemy w biurze? Tam również powinien być dostęp do niej.

Jakim produktem ocieplimy budynek?

0 Comments

Tynki cienkowarstwowe
Autor: Sto - ispo
Źródło: Sto - ispo
Uzgadnianie ze specjalistami poniektórych elementów konstrukcji struktury może przysporzyć o nie lada zawrót głowy. Na szczęście teraz informacja jest z łatwością dostępna. Za pośrednictwem Cyberprzestrzeni i bibliotek da się z łatwością dojść do pożądanej wiedzy. Nie każdy musi posiadać wiedzę, jaki tynk do ociepleń albo typ cegieł nabyć. Wystarczy jednak, że wprowadzi, właściwie wyrażenie do wyszukiwarki i może uzyskać potrzebną wiedzę.

0 Comments

budowa domu
Autor: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek budownictwa w naszym kraju osiąga swoje apogeum. Zjawia się dużo udogodnień. Przy aranżu postawienia domu, garaży, czy pomieszczenia gospodarczego, bądź domku na działce czy wczasowego – jednym z najistotniejszych elementów struktury jest odpowiednie zadaszenie. W pierwszej kolejności należy nie zapominać, że w obecnych czasach budynek mieszkalny, to nie tylko prostopadłościan z paroma przeciągami w oknach. To rozległa struktura, jaka potrzebuje dobrego wykończenia.

Każdego typu silosy do zboża

0 Comments

silosy płaskodenne
Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com
Silosy do kukurydzy to przede wszystkim maszyny, które posiadają różnego rodzaju odsłony oraz mogą występować pod wieloma postaciami, odsłaniając jednocześnie odmienne właściwości, jak również i wygląd.

0 Comments

prace remontowe
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku, jeżeli planuje się wykonać remont, warto pomyśleć o kupnie dobrej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym miejscu postawić na bylejakość, gdyż od klasy zastosowanych artykułów uzależniony bywa finalny rezultat prac. Już na etapie planowania prac, warto rozejrzeć się za potrzebnymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy nabywa się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej decydować się na sprawdzone rozwiązania.