1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pompa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aby fundamentowe ławy mogły spełniać swe zadanie w postaci usztywnienia nośnej konstrukcji budynku i przenoszenia obciążenia do gleby, powinny zostać stosownie zezbrojone stalowymi prętami. Fundament jedynie z betonu, dobrze nie będzie spełniać swych funkcji.

Specjalistyczne obrabianie blach

0 Comments

Cięcie blachy
Źródło: sxc.hu
Różne blachy bez wątpienia odgrywają niezwykle wręcz istotną rolę w całym współczesnym budownictwie, więc jeżeli ktoś pragnie pracować w owej branży to koniecznie musi być przygotowany na konieczność wykonywania wielu różnych czynności właśnie z czymś takim.

0 Comments

żurawie budowlane
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Budowlanka ma dużo definicji. Jedna z nich głosi, że jest to działalność techniczna polegająca na stawianiu albo zmianie obiektów budowlanych. Z uwagi no to gdzie te budynki są budowane branża budowlana podzielona jest na wodną oraz lądową. Bardzo dużo sprzętów i urządzeń jest wykorzystywanych w branży budowlanej. Jednym z nich są żurawie budowlane. Podzielić je można na stacjonarne oraz przenośne. Służą one do wznoszenia m.in. skytowerów i zaliczane są do najogromniejszych maszyn roboczych. Składają się one z paru części.

Charakterystyka drogiej stali do produkcji kominka

0 Comments

Akumulatorowe nożyce do blachy GSC 10,8 V LI Professional firmy Bosch z wydajnym akumulatorem litowo jonowym
Autor: Bosch
Źródło: www.bosch-prasa.pl
Stal do budowy kominka trzeba wybrać z należytą rozwagą, żeby potem nie mieć kłopotów z jego eksploatacją, zgodnie z naszymi preferencjami. Tematyka kominków jest dosyć delikatna, albowiem wielu ich posiadaczy boi się, że może dojść do tego, że po otwarciu drzwiczek żar z paleniska przedostanie się na stal, co w rezultacie tego doprowadzi do jej uszkodzenia. Tak samo bardzo niekorzystnie na stal może przecież wpływać popiół pochodzący z wypalonego w środku drewna.

Stal i blachy trudnościeralne na budowie

0 Comments

maszyna
Źródło: sxc.hu
Budownictwo to inwestycja, która generuje gigantyczne koszty. Z tego powodu szukamy sposobów, aby w pewien sposób je minimalizować. Jeżeli tylko odpowiednio pomyślimy, oszczędności można odnaleźć w każdym miejscu. Jednak nie chodzi jedynie o to, aby było po jak najniższych kosztach. Najistotniejsza w budownictwie jest niepodważalnie jakość.

Wytrzymałość to ich pierwsza cecha.

0 Comments

Blacha na rąbek stojący
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Czyli o tym, z jakiej blachy robi się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że każdy z nas oglądał z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie oglądaliście tej, co jak co nieemitowanej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

Metal – krótka historia

0 Comments

Stal, kółko zębate
Autor: Gytizzz
Źródło: http://www.sxc.hu
Z jakiego surowca robiony jest przeciętny lemiesz do koparki? Jak ważne dla ludzi są metale? Te i inne wiadomości poznacie w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do czytania!

0 Comments

Plac budowy
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Powszechnie wiadomo, że budownictwo z pewnością jest jedną z dziedzin życia codziennego, które ma bardzo duży wpływ na kształt rzeczywistości. To od nadzwyczaj w wielu przypadkach panujących trendów w budownictwie uzależniamy kwestie zakupu naszego mieszkania czy także w szeregu przypadków budowę domu.

Montaż sprzęgów z pomocą obejm

0 Comments

Obejmy
Autor: Maestro_AU
Źródło: http://www.flickr.com
Zaciski zaciskowe mają niezwykle duże wykorzystanie. Sporządzane są też z przeróżnych materiałów, zależnie od zastosowań. Opaski, obejmy zaciskowe i tuleje zaciskowe gwarantują montaż końcówek i złączy do węży przemysłowych.

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.vanel.com
Warto zdawać sobie sprawę, że produkcja sprężyn to złożony proces, dzięki któremu możliwe wytworzenie wysokiej jakości wyrobów spełniających potrzeby klientów. Profesjonalna kadra jest w stanie wykonać sprężyny znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, maszynowym, meblarskim, jak też wielu innych. Dzięki wielkiemu doświadczeniu ekspertów możliwa jest realizacja zleceń w oparciu o osobiste oczekiwania klienta.