1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Specjalistyczne obrabianie blach

0 Comments

Cięcie blachy
Źródło: sxc.hu
Różne blachy bez wątpienia odgrywają niezwykle wręcz istotną rolę w całym współczesnym budownictwie, więc jeżeli ktoś pragnie pracować w owej branży to koniecznie musi być przygotowany na konieczność wykonywania wielu różnych czynności właśnie z czymś takim.

0 Comments

Plac budowy
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Powszechnie wiadomo, że budownictwo bez wątpienia jest jedną z dziedzin życia codziennego, które ma wybitnie duży wpływ na kształt rzeczywistości. To od bardzo wielokrotnie panujących trendów w budownictwie uzależniamy kwestie zakupu naszego mieszkania czy również w szeregu przypadków budowę domu.

0 Comments

krycie dachu blachą
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że niesamowicie często w przemyśle, zwłaszcza do produkcji różnych przedmiotów wykorzystywana okazuje się być blacha. Okazuje się być ona wytrzymała, zezwala się różnie modelować, a do tego jeszcze w razie konieczności ma szansę okazać się dobrze wzmacniana.

0 Comments

stal
Źródło: sxc.hu
Jest tak faktycznie duża ilość sposobów, żeby wyciąć grubą blachę z miękkiej stali. Dużo z tych metod odnosi się do automatyzacji, inne pasują do cieńszych blach, inne do grubszych, jedne są bardziej szybkie, drugie wolniejsze. Tak samo można powiedzieć o kosztach, ponieważ można ciąć taniej oraz drożej. Podobnie można powiedzieć, jak zlecane jest przykładowo gięcie stali. W naszym artykule poznasz cztery najważniejsze metody wykorzystywane w maszynach CNC do cięcia kształtów.

Hardox, najwyższa jakość

0 Comments

zastosowanie blachy giętej
Źródło: sxc.hu
Jedną z głównych gałęzi gospodarki kraju jest przemysł produkcyjny. Według ekspertów, to właśnie ten dział gospodarki daje największe zyski polskiej gospodarce. W związku z tym przyczynia się do ogólnej poprawy jakość życia w naszym kraju.

0 Comments

stal
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężkie warunki, jakimi z pewnością charakteryzują się hale przemysłowe, wymagają stosowania surowców wysokiej klasy. Jedynie takie materiały, które odznaczają się wybitną wytrzymałością, zapewnią wydajną i bezpieczną pracę przy działaniach przemysłowych, jak także przy budowie wymagających obiektów. W chwili, jeżeli zaplanowało się jakieś inwestycje lub prace z wykorzystaniem elementów stalowych, również warto zdecydować się na wyroby cenionych oraz znanych producentów.

Niezastąpiony warsztat w zasięgu Twojej oczu

0 Comments

Łożysko
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Zorganizowanie swojego miejsca pracy to baza wszelakiej działalności. Powinno być wygodnie, pragmatycznie, a także bezpiecznie. Nie odmiennie jest w przypadku prac warsztatowych.


Świetne warsztaty wszelakiego rodzaju prosperują dziś rewelacyjnie, ponieważ jest na nie zapotrzebowanie.

0 Comments

Blacha gięta
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W niektórych branżach jak w przemyśle metalurgicznym niezbędnie trzeba wybrać takie materiały, jakie będą najbardziej wytrzymałe, najlepsze, odporne na dosyć długo. Prawda jest taka, iż jak chcemy mieć solidnie wykonaną rzecz, to z pewnością nie obejdzie się bez najlepszej jakości. To sprawia, że klienci doceniają popularne i sprawdzone firmy, jak Hardox.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox to spółka wyspecjalizowana w wytwarzaniu blach trwałych. Blachy marki Hardox są unikatowe, podczas gdy chodzi o złączenie twardości oraz odporności. Pozwolą na stworzenie lekkich konstrukcji, o wyższej wydajności i sporej żywotności. Będzie okazja przez to je wykorzystywać nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.

Stalowe elementy o przeróżnym przeznaczeniu

0 Comments

krata stalowa
Autor: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy jeden marzy o domu wyjątkowym i fascynującym. Wskutek tego, że każdy pragnie się wyróżniać i przyciągać uwagę. Dom można uformować z różnorodnych fragmentów i budulców, w nowoczesnych czasach wybór jest bardzo duży. Niezmiernieczęsto w budownictwie używa się stal, w postaci blachy. Istnieje mnóstwo fabrykantów takiej stali, jednakże jedno jest pewne, stal Domex nie ma sobie równych.