1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Specjalistyczne obrabianie blach

0 Comments

Cięcie blachy
Źródło: sxc.hu
Różne blachy bez wątpienia odgrywają niezwykle wręcz istotną rolę w całym współczesnym budownictwie, więc jeżeli ktoś pragnie pracować w owej branży to koniecznie musi być przygotowany na konieczność wykonywania wielu różnych czynności właśnie z czymś takim.

0 Comments

Plac budowy
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Powszechnie wiadomo, że budownictwo bez wątpienia jest jedną z dziedzin życia codziennego, które ma wybitnie duży wpływ na kształt rzeczywistości. To od bardzo wielokrotnie panujących trendów w budownictwie uzależniamy kwestie zakupu naszego mieszkania czy również w szeregu przypadków budowę domu.

0 Comments

krycie dachu blachą
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że niesamowicie często w przemyśle, zwłaszcza do produkcji różnych przedmiotów wykorzystywana okazuje się być blacha. Okazuje się być ona wytrzymała, zezwala się różnie modelować, a do tego jeszcze w razie konieczności ma szansę okazać się dobrze wzmacniana.

0 Comments

stal
Źródło: sxc.hu
Jest tak faktycznie duża ilość sposobów, żeby wyciąć grubą blachę z miękkiej stali. Dużo z tych metod odnosi się do automatyzacji, inne pasują do cieńszych blach, inne do grubszych, jedne są bardziej szybkie, drugie wolniejsze. Tak samo można powiedzieć o kosztach, ponieważ można ciąć taniej oraz drożej. Podobnie można powiedzieć, jak zlecane jest przykładowo gięcie stali. W naszym artykule poznasz cztery najważniejsze metody wykorzystywane w maszynach CNC do cięcia kształtów.

Hardox, najwyższa jakość

0 Comments

zastosowanie blachy giętej
Źródło: sxc.hu
Jedną z głównych gałęzi gospodarki kraju jest przemysł produkcyjny. Według ekspertów, to właśnie ten dział gospodarki daje największe zyski polskiej gospodarce. W związku z tym przyczynia się do ogólnej poprawy jakość życia w naszym kraju.

0 Comments

stal
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężkie warunki, jakimi z pewnością charakteryzują się hale przemysłowe, wymagają stosowania surowców wysokiej klasy. Jedynie takie materiały, które odznaczają się wybitną wytrzymałością, zapewnią wydajną i bezpieczną pracę przy działaniach przemysłowych, jak także przy budowie wymagających obiektów. W chwili, jeżeli zaplanowało się jakieś inwestycje lub prace z wykorzystaniem elementów stalowych, również warto zdecydować się na wyroby cenionych oraz znanych producentów.

Niezastąpiony warsztat w zasięgu Twojej oczu

0 Comments

Łożysko
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Zorganizowanie swojego miejsca pracy to baza wszelakiej działalności. Powinno być wygodnie, pragmatycznie, a także bezpiecznie. Nie odmiennie jest w przypadku prac warsztatowych.


Świetne warsztaty wszelakiego rodzaju prosperują dziś rewelacyjnie, ponieważ jest na nie zapotrzebowanie.

0 Comments

Blacha gięta
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W niektórych dziedzinach jak w przemyśle metalurgicznym niezbędnie trzeba wybrać tego typu materiały, które będą najbardziej wytrzymałe, najlepsze, odporne na dość długo. Prawdą jest bowiem, iż jak chcemy mieć solidnie zrobioną rzecz, to bez wątpienia nie obejdzie się bez najlepszej jakości. To powoduje, że klienci doceniają popularne i sprawdzone marki, jak Hardox.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox to spółka wyspecjalizowana w wyrobie blach trudnościeralnych. Blachy firmy Hardox są unikatowe, kiedy chodzi o połączenie twardości oraz odporności. Pozwolą na stworzenie lekkich budowli, o wyższej wydajności i sporej żywotności. Będzie okazja dzięki temu je wykorzystywać nawet w najbardziej ciężkich warunkach.

Stalowe elementy o przeróżnym przeznaczeniu

0 Comments

krata stalowa
Autor: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy jeden marzy o domu wyjątkowym i fascynującym. Wskutek tego, że każdy pragnie się wyróżniać i przyciągać uwagę. Dom można uformować z różnorodnych fragmentów i budulców, w nowoczesnych czasach wybór jest bardzo duży. Niezmiernieczęsto w budownictwie używa się stal, w postaci blachy. Istnieje mnóstwo fabrykantów takiej stali, jednakże jedno jest pewne, stal Domex nie ma sobie równych.