1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Szkolenie
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
W firmie wszystko powinno współgrać
Jeżeli pragniemy, by nasza firma zaliczała spore sukcesy i nie miała problemów w walce z innymi firmami o skupienie kontrahenta, to powinniśmy zatroszczyć się o to, by na każdym etapie usług przedstawiała jak najwyższą jakość. Dlatego właśnie ubiegamy się o przeróżne dyplomy, które są gwarancją naszej solidności oraz które zapewniają kontrahenta, że u nas wciąż dostanie to co najlepsze.

0 Comments

Gazetka promocyjna
Każdy, kto zdecyduje się na przeprowadzenie prac remontowych, wie, jak duże koszty to ze sobą niesie i że warto przygotować się na naprawdę poważne wydatki. Naturalnie zanim weźmie się do pracy, warto się do tego przyszykować i śledzić oferty pobliskich sklepów budowlanych. Skrupulatne planowanie kosztów remontowych pozwoli kupować taniej i zachować w kieszeni część środków.

Czym jest faktoring?

0 Comments

usługi finansowe-kredyty
Autor: Devendra Makkar
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu dostawców produktów lub usług nie dostaje terminowo wypłat od swoich odbiorców.


Przez wzgląd na dobre kontakty z odbiorcami sami udzielają im kredytu handlowego albo też nabywcy bezumownie nie płacą wypłat w terminie.