1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Emulsje asfaltowe wykorzystywane na drogach

0 Comments

przemysł - wyobrażenie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy emulsje asfaltowe mogą być stosowane na drogach? Jakie korzyści daje ich wykorzystanie? W tym artykule przedstawiamy omówienie owych zagadnień.


Już od kilku lat obserwujemy zwiększające się wymagania pod względem jakości dróg oddawanych do użytku, jak również ich odpowiedniego utrzymania.

0 Comments

budowa domu
Autor: Marttin Pettit
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że wszystkie wiodą do Rzymu. Z pewnością jest w owym „porzekadle” trochę prawdy. Wszak w starożytności uznawane były za jedno z najbardziej spektakularnych osiągnięć inżynierów „wiecznego miasta”.

Asfalt to nie tylko budulec do tworzenia jezdni

0 Comments

branża
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Ten artykuł na skutek swojej wyjątkowości wykorzystuje się nie wyłącznie do tworzenia lub konserwacji jezdni, jak nam się to na ogół zdaje.


Asfalty przemysłowe mają swe szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki.

0 Comments

asfalt
Autor: Pegasus PR
Źródło: Pegasus PR
Podczas budowania domów należy zadbać o odpowiednią izolację fundamentów przed pojawianiem się przy ich powierzchni niekorzystnej wilgoci. Z tego też powodu na ścianach fundamentów oraz na ścianach piwnicznych można zrobić izolację przy pomocy np. masy bitumicznej.

Kruszywa do betonu będą potrzebne

0 Comments

beton
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz3_-_05-2008.pdf
Kruszywa muszą okazać się dobrej jakości. Kiedy planujemy coś budować, musimy posiadać świadomość, że wszystkie przedmioty, które okażą się być przy tym użyte, są dobrej jakości, tak żeby zaznaczyć, że dany beton nie popęka.

0 Comments

owoce
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś w potrzebie dobrej blachy trudnościeralnej? Szwecka firma SSAB Oxelösund AB (której handlowa nazewnictwo to dokładnie Hardox) bywa dla Was! Postały trzy rodzaje blaszki co trudno się ściera tej firmy: model 400, 500 a także 600.

0 Comments

Detergenty
Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o ochronę przyrody, a również poprawę jakości życia ludzi nakazuje prowadzenie prawidłowej gospodarki odrzutami, co sprowadza się głównie do odzysku tworzyw dzięki zastosowaniu recyklingu i unieszkodliwiania tychże odpadków, jakich powtórne wykorzystanie nie jest nierealne.