1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Emulsje asfaltowe wykorzystywane na drogach

0 Comments

przemysł - wyobrażenie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
W jakich sytuacjach emulsje asfaltowe powinny być wykorzystane na drogach? Jakie korzyści daje ich zastosowanie? W tekście poniżej przedstawiamy omówienie tych zagadnień.


Już od kilku lat obserwujemy rosnące wymagania pod względem jakości dróg oddawanych do użytku, jak także ich odpowiedniego utrzymania.

0 Comments

budowa domu
Autor: Marttin Pettit
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że wszystkie prowadzą do Rzymu. Z pewnością jest w owym „porzekadle” ziarenko prawdy. Wszak w epoce antyku uznawane były za jedno z największych osiągnięć inżynierów „wiecznego miasta”.

Asfalt to nie tylko budulec do tworzenia jezdni

0 Comments

branża
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Ten artykuł na skutek swojej wyjątkowości wykorzystuje się nie wyłącznie do tworzenia lub konserwacji traktów, jak wszystkim się to przeważnie wydaje.


Asfalty przemysłowe mają swe wielkie zastosowanie w wielu gałęziach rynku.

0 Comments

asfalt
Autor: Pegasus PR
Źródło: Pegasus PR
Podczas budowania domów należy zadbać o odpowiednią izolację fundamentów przed pojawianiem się przy ich powierzchni niekorzystnej wilgoci. Z tego też powodu na ścianach fundamentów oraz na ścianach piwnicznych można zrobić izolację przy pomocy np. masy bitumicznej.

Kruszywa do betonu będą potrzebne

0 Comments

beton
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz3_-_05-2008.pdf
Drobne kamyki i piasek są niezbędne przy budowie. Gdy planujemy coś budować, powinniśmy posiadać świadomość, że wszystkie materiały, które będą przy tym użyte, są prawidłowej jakości, tak żeby zaznaczyć, że dany beton nie popęka.

0 Comments

owoce
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzebujesz porządnej blachy trudnościeralnej? Szwecka wytwórnia SSAB Oxelösund AB (której w handlu nazewnictwo to konkretnie Hardox) bywa dla Ciebie! Postały trójka typy blachy co trudno się ściera tej firmy: model 400, 500 a także 600.

0 Comments

Detergenty
Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o ochronę przyrody, a również poprawę jakości życia ludzi nakazuje prowadzenie prawidłowej gospodarki odrzutami, co sprowadza się głównie do odzysku tworzyw dzięki zastosowaniu recyklingu i unieszkodliwiania tychże odpadków, jakich powtórne wykorzystanie nie jest nierealne.