1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

oferta
Autor: Monier
Źródło: Monier
Otwarcie własnej firmy to pod żadnym pozorem nie takie łatwe zadanie. Niemniej jednak spora część z nas o tym marzy, gdyż jesteśmy w stanie być wtenczas samodzielni, a godziny pracy jesteśmy w stanie dostroić wyłącznie do siebie, własnych zapotrzebowań i rodziny.

0 Comments

spotkanie biznesowe
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
czemu zdecydowanie nie można współcześnie zapominać o ich wydruku?


Posiadanie swojej działalności gospodarczej jest współcześnie faktycznie bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, wobec tego należy zaproponować swoim klientom ciekawą ofertę, by przyciągnąć ich uwagę.

Wymiana okien na nowe – drewniane kontra. plastikowe

0 Comments

żarówki
Autor: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to moment dla tzw „polskiego urlopu” – kiedy rzesze Polaków zamiast na zasłużony odpoczynek rozpoczyna planować lub już przechodzi do remontu.

0 Comments

Nieruchomości
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na wtórnym rynku albo parceli pod budowę domu wiąże się z wieloma zadaniami.


Po pierwsze powinno się sprawdzić, czy jednostka, od której kupujemy, jest właścicielem apartamentu, a kiedy zbywca działa przez pełnomocnika – czy ten jest odpowiednio umocowany.

0 Comments

kelner
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zawód charakteryzuje się indywidualną specyfiką pracy, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo pracownikom i odbiorcom produktów bądź usług. Jednym z elementów, które posiadają bardzo istotne znaczenie w niektórych zakładach jest specjalistyczna odzież ochronna.

Uzupełnij swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

0 Comments

człowiek
Autor: Kevin Law
Źródło: http://www.flickr.com
Kartka papieru, długopis i długie godziny spędzone żmudnym liczeniu - tak jeszcze 20 lat temu wyglądało uzupełnianie zeznania podatkowego. Na szczęście ta perspektywa to już przeszłość.


Aktualnie z pomocą podatnikom przychodzi sieć, a dokładniej rzecz ujmując program PIT.

0 Comments

Księgowy przy podatkach
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Z dniem 30 kwietnia 2016 roku nastąpiło skończenie składania rozliczeń podatkowych. Nastał w takim razie czas szczególnie spokojny w trakcie roku podatkowego. Widać to między innymi po działaniu Urzędów Skarbowych, w jakich jest mało petentów.

Czas na nową posadę!

0 Comments

kurs magazynier
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie ciężko jest znaleźć dobrą pracę i mają tego świadomość nie tylko osoby starsze, ale także i te po studiach. Wydaje się, że wyłącznie ludzie, którzy mają w rękach jakiś fach, poradzą sobie bezproblemowo i szybko zdobędą zatrudnienie.