1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

oferta
Autor: Monier
Źródło: Monier
Otwarcie prywatnej spółki to wcale nie takie bezproblemowe zadanie. Pomimo tego większa część z nas o tym śni, gdyż jesteśmy w stanie być wtenczas Autonomiczni, a godziny pracy jesteśmy w stanie dostroić wyłącznie do siebie, własnych wymagań i rodziny.

0 Comments

spotkanie biznesowe
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
z jakiego względu kategorycznie nie można współcześnie zapominać o ich wydruku?


Posiadanie własnej działalności gospodarczej jest dziś naprawdę dość dużym wyzwaniem, szczególnie kiedy ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, dlatego należy zaoferować swoim klientom atrakcyjną ofertę, by przyciągnąć ich uwagę.

Wymiana okien na nowe – drewniane kontra. plastikowe

0 Comments

żarówki
Autor: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to moment dla tzw „polskiego urlopu” – kiedy rzesze Polaków zamiast na zasłużony odpoczynek rozpoczyna planować lub już przechodzi do remontu.

0 Comments

Nieruchomości
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie apartamentu na wtórnym rynku bądź działki pod budowę domku wiąże się z wieloma zadaniami.


Przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy osoba, od jakiej kupujemy, jest właścicielem mieszkania, a jeśli sprzedawca działa przez plenipotenta – czy ten jest należycie umocowany.

0 Comments

kelner
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zawód cechuje się indywidualną specyfiką pracy, w związku z czym gwarantuje bezpieczeństwo pracownikom oraz adresatom produktów albo usług. Jednym z elementów, które posiadają dosyć istotne znaczenie w niektórych zakładach jest specjalistyczna odzież ochronna.

Uzupełnij swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

0 Comments

człowiek
Autor: Kevin Law
Źródło: http://www.flickr.com
Kartka papieru, długopis i długie godziny spędzone żmudnym liczeniu - tak jeszcze 20 lat temu wyglądało uzupełnianie zeznania podatkowego. Na szczęście ta perspektywa to już przeszłość.


Aktualnie z pomocą podatnikom przychodzi sieć, a dokładniej rzecz ujmując program PIT.

0 Comments

Księgowy przy podatkach
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Z dniem trzydziestego kwietnia 2016 roku nastąpiło zakończenie składania rozliczeń podatkowych. Nastał więc czas bardziej stabilny podczas roku podatkowego. Można zauważyć to chociażby po funkcjonowaniu Urzędów Skarbowych, w jakich pojawia się mało interesantów.

Czas na nową posadę!

0 Comments

kurs magazynier
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie ciężko jest znaleźć atrakcyjną pracę i wiedzą o tym nie tylko osoby starsze, ale także i te po studiach. Wydaje się, że tylko ludzie, którzy mają w ręku jakiś fach, poradzą sobie bezproblemowo i szybko znajdą zatrudnienie.