1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest MiLoG i jak on właściwie działa?

0 Comments

malowanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od pewnego okresu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa dotycząca płacy minimalnej. Swymi zapisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży transportowej i dotyczy wysokości ich płacy podczas ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Według tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje stała stawka godzinowa.

0 Comments

pracownicy drukarni
Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest sobie coś trudno wyobrazić. Nie każdy ma zmysł przestrzeni. Trzymając w dłoni model prościej pojąc działanie niektórych urządzeń.

0 Comments

urzędnik
Autor: Abdulla Al Muhairi
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że jak Cię widzą tak Cię oceniają. I nie chodzi wyłącznie o wygląd konkretnej osoby. Jeśli jesteś prezesem restauracji lub cukierni, wiesz, że tyczy się to całości Twoich dań oraz deserów.

0 Comments

fototapety wieża eiffla
Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass
Fototapeta to idealny sposób na wytworzenie nowej aranżacji dla każdego wnętrza. Wystarczy znakomity pomysł i odrobina fantazji, aby ożywić własny salon, pomieszczenie kuchenne czy toaletę.

0 Comments

nowoczesne mieszkanie z antresolą
Autor: Helge V. Keitel
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zamawiamy dla bliskiej osoby upominek z dedykowanym nadrukiem, nie pytamy przeważnie, w jaki sposób ten nadruk się na nim znajdzie. Wskazane jest niemniej rozeznać tę kwestię, zwłaszcza że te wiadomości mogą się przydać kiedyś.


W tej chwili najsławniejszym rodzajem zdobienia nie tylko odzieży, ale i porcelany, plastiku itp.

0 Comments

podatki
Źródło: pixabay.com
Zapotrzebowanie wszystkich państw na energię nadal wzrasta, a niestety zasoby przeróżnych źródeł energii z roku na rok coraz mocniej się kurczą.


Jeżeli popatrzymy na zapowiedzi wydobycia węgla czy ropy, to możemy dostrzec, że specjaliści wyrokują, że za jakiś czas skończy się złota passa i przyjdzie koniec surowców, które dzisiaj wydobywa się z głębi ziemi.

0 Comments

efekt sitodruku
Autor: gillian maniscalco
Źródło: http://www.flickr.com
Sitodruk kojarzony jest głównie z aktywnościami artystycznymi. Technika wywodzi się z Japonii gdzie wykorzystywana była do ozdabiania tkanin na ubrania oraz do zdobień pomieszczeń. Plusem tej metody drukowania jest między innymi to, że możemy odwzorować rysunek prawie na każdym obiekcie, stąd też jej sława na całym świecie - od Japonii jak już wzmiankowano, poprzez wyspy Fidżi aż po Europę.

0 Comments

fototapety czarno białe
Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Gdy planujemy zmianę wyglądu mieszkania próbujemy dobrać coś nowego, świeżego oraz ciekawego, żeby nasze wnętrza znowu zyskały na wyglądzie. Nie jest to takie łatwe, szczególnie, iż wybór jest spory i do końca nie wiemy, co byłoby naprawdę najlepsze. Sprawdzamy wnętrzarskie magazyny, strony www, jak i jeździmy na targi budowlane, żeby przekonać się, co będzie dobrze wyglądać.

0 Comments

komplety
Autor: Jeff Turner
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też wiesz, iż w obecnych dniach można by zrobić wyDruk zdjęcia z urlopu w niezwykle znacznym wymiarze oraz po prostu przykleić je na ściankę w swoim lokalu? Tego typu niezwykle spektakularna pamiątka z urlopu.

0 Comments

fototapety miasta
Autor: home&you
Źródło: home&you
Jeżeli fan podróży mebluje mieszkanie, to zawsze znajdzie się tam mnóstwo akcentów jego wyjazdów. Na szafkach zobaczymy przeróżne souveniry, a na ścianie zobaczymy pocztówki lub zdjęcia.