1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

wełna
Źródło: pixabay.com
Ogrodzenia wyprodukowane z kamienia są niezwykle eleganckie i efektowne, jednak ich budowa jest dość trudna, z tego też powodu obecnie zazwyczaj stosuje się pewne alternatywne rozwiązanie, które używane jest w budownictwie do wzmacniania koryt rzecznych lub skarp.

Nowoczesne ogrodzenia

0 Comments

Metalowy płot
Któż z nas nie śni o przyjemnym, funkcjonalnym i najważniejsze bezpiecznym ogrodzeniu swojego domu? Każdy, kto ma wolno stojący dom musiał lub musi dokonać zakupu.

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
W dzisiejszych czasach oszczędność przestrzeni staje się niezwykle ważna podczas składowania większych przedmiotów. Wiele hal składowych ma mało miejsca wolnego, przestrzeń zajęta jest przechowywanymi tam towarami. Co można zrobić, żeby powiększyć możliwości przechowywania towarów, nie przebudowując zbudowanego już magazynu?

0 Comments

Wypusty mostowe
Żeliwne wpusty mostowe muszą spełniać wiele rozmaitych wymagań, wskutek tego ich konstrukcja powinna być wykonana niesłychanie pieczołowicie, mocno oraz dobrze. Powinny być one dostosowane do konkretnych konstrukcji mostowych w zależności od szczególności mostów (wyróżniamy mosty stalowo-betonowe czy stalowe).

0 Comments

pakowanie
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Maszyny do pakowania stanowią niezbędne przyrządy znajdujące się na wyposażeniu dużych hal firmowych, na których pakowane są wyprodukowane uprzednio towary. Zależnie od gatunku produkowanych przedmiotów po wspomnianych halach jeżdżą różne pojazdy, które służą do przewożenia przedmiotów i rozwożenia ich po sklepach. Oczywiście pracownikom takich hal ciężko byłoby zapakowywać na własną rękę produkowane przedmioty do konkretnych kartonów, a potem do samochodu.

Jakim produktem ocieplimy budynek?

0 Comments

Tynki cienkowarstwowe
Autor: Sto - ispo
Źródło: Sto - ispo
Uzgadnianie ze specjalistami poniektórych elementów konstrukcji struktury może przysporzyć o nie lada zawrót głowy. Na szczęście teraz informacja jest z łatwością dostępna. Za pośrednictwem Cyberprzestrzeni i bibliotek da się z łatwością dojść do pożądanej wiedzy. Nie każdy musi posiadać wiedzę, jaki tynk do ociepleń albo typ cegieł nabyć. Wystarczy jednak, że wprowadzi, właściwie wyrażenie do wyszukiwarki i może uzyskać potrzebną wiedzę.

0 Comments

stalowe konstrukcje
Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Od kiedy ludzkość poznała stał posiadamy narzędzia, a dzięki narzędziom możemy obrobić cokolwiek. Dzięki stali mamy między innymi auta, budynki, sprzęty gospodarstwa domowego, narzędzia, samoloty czy też pociągi, itd. Stal jest używana praktycznie do wszystkiego od gwoździa i młota po statki okrętowe. Można ją swobodnie modelować, dzielić czy zespolić lub zagiąć.

Co to są sprężyny ściskane?

0 Comments

sprężyny
Źródło: pixabay.com
Sprężyny przemysłowe stanowią bazowy komponent budowy ogromnej ilości urządzeń. W dzisiejszych czasach, gdy pracę ludzkich rąk coraz bardziej zastępują roboty, precyzja wykonania wielu prac jest znacznie większa. Ta mechanizacja pracy jest oparta często na elementach składających się z niewielkich, ale za to niezwykle skutecznych w swoim działaniu części. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gatunków sprężyn, które mają bardzo różne zadania. W zależności od konkretnego przeznaczenia, komponenty te mogą być malutkie oraz precyzyjnie wykonane.

0 Comments

Pad do PlayStation 4
Autor: Farley Santos
Źródło: http://www.flickr.com
Materac jest znany wszystkim, to konstrukcja najlepsza do tego, żeby zagwarantować ciału najbardziej odpowiednie podparcie w leżącej pozycji. Najlepiej dobrany zapewnia wygodny, zdrowy, miły sen.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox to spółka wyspecjalizowana w produkowaniu blach trudnościeralnych. Produkty marki Hardox są unikalne, podczas gdy chodzi o połączenie twardości i wytrzymałości. Umożliwią stworzenie lekkich budowli, o wyższej wytrzymałości i dużej żywotności. Można dzięki temu je wykorzystać nawet w nad wyraz ciężkich okolicznościach.