1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

wełna
Źródło: pixabay.com
Ogrodzenia wyprodukowane z kamienia są niezwykle eleganckie i efektowne, jednak ich budowa jest dość trudna, z tego też powodu obecnie zazwyczaj stosuje się pewne alternatywne rozwiązanie, które używane jest w budownictwie do wzmacniania koryt rzecznych lub skarp.

Nowoczesne ogrodzenia

0 Comments

Metalowy płot
Kto z nas nie marzy o ładnym, funkcjonalnym i najważniejsze dającym bezpieczeństwo ogrodzeniu własnego domu? Każdy, kto ma wolno stojący dom musiał bądź musi dokonać zakupu.

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
W dzisiejszych czasach oszczędność przestrzeni staje się bardzo ważna w trakcie składowania większych towarów. Duża ilość hal składowych ma niewiele wolnej powierzchni, przestrzeń zajęta jest przechowywanymi tam przedmiotami. Co warto uczynić, aby powiększyć możliwości składowania towarów, nie przebudowując istniejącego już magazynu?

0 Comments

Wypusty mostowe
Żeliwne wpusty mostowe muszą realizować mnóstwo różnorodnych wymagań, dlatego ich konstrukcja winna być stworzona nadzwyczaj szczegółowo, trwale oraz solidnie. Powinny być one dostosowane do konkretnych konstrukcji mostowych w zależności od szczególności mostów (wyróżniamy mosty stalowo-betonowe albo stalowe).

0 Comments

pakowanie
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Maszyny do pakowania są przydatnymi urządzeniami znajdującymi się na wyposażeniu dużych hal firmowych, na których pakowane są wytworzone wcześniej towary. Zależnie od rodzaju produkowanych przedmiotów po wspomnianych halach jeżdżą różnorakie pojazdy, które służą do transportowania asortymentu i rozwożenia go po sklepach. Wiadomo, że pracownikom takich hal ciężko byłoby zapakowywać na własną rękę produkowane przedmioty do przygotowanych kartonów, a dalej do pojazdów.

Jakim produktem ocieplimy budynek?

0 Comments

Tynki cienkowarstwowe
Autor: Sto - ispo
Źródło: Sto - ispo
Uzgadnianie ze specjalistami poniektórych elementów konstrukcji struktury może przysporzyć o nie lada zawrót głowy. Na szczęście teraz informacja jest z łatwością dostępna. Za pośrednictwem Cyberprzestrzeni i bibliotek da się z łatwością dojść do pożądanej wiedzy. Nie każdy musi posiadać wiedzę, jaki tynk do ociepleń albo typ cegieł nabyć. Wystarczy jednak, że wprowadzi, właściwie wyrażenie do wyszukiwarki i może uzyskać potrzebną wiedzę.

0 Comments

stalowe konstrukcje
Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Od kiedy ludzkość rozpoznała stał mamy narzędzia, a dzięki narzędziom mamy możliwość obrobić cokolwiek. Dzięki stali posiadamy m.in. wozy, budynki, sprzęty gospodarstwa domowego, sprzęty, samoloty czy też pociągi, itd. Stal jest stosowana właściwie do wszystkiego od gwoździa i młotka po statki okrętowe. Można ją swobodnie modelować, rozdzielać czy zespolić albo wyginać.

Co to są sprężyny ściskane?

0 Comments

sprężyny
Źródło: pixabay.com
Sprężyny przemysłowe stanowią bazowy komponent budowy wielu urządzeń. Dzisiaj, gdy pracę wykonywaną przez ludzi coraz częściej zastępują roboty, precyzja wykonania niektórych zadań jest znacznie większa. Ta mechanizacja pracy jest oparta często na elementach złożonych z niewielkich, ale za to ogromnie skutecznych w swoim działaniu detali. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gatunków sprężyn, które mają zróżnicowane przeznaczenie. W zależności od konkretnego przeznaczenia, sprężyny te mogą być malutkie oraz precyzyjnie wykonane.

0 Comments

Pad do PlayStation 4
Autor: Farley Santos
Źródło: http://www.flickr.com
Materac znamy wszyscy, jest to konstrukcja najlepsza do tego, ażeby zagwarantować ciału najlepsze podparcie w pozycji leżącej. Najlepiej dopasowany gwarantuje wygodny, zdrowy, miły sen.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox to spółka wyspecjalizowana w wytwarzaniu blach trwałych. Blachy marki Hardox są unikatowe, podczas gdy chodzi o złączenie twardości oraz odporności. Pozwolą na stworzenie lekkich konstrukcji, o wyższej wydajności i sporej żywotności. Będzie okazja przez to je wykorzystywać nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.