1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

monety
Autor: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, chociaż liczne banki kuszą nas swoimi wspaniałymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Właściwym wyjściem z tej sytuacji jest faktycznie pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm która udziela pożyczek. Takich firm istniejących na naszym rynku jest coraz więcej.

0 Comments

Prawo windykacyjne
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowe wiadomości w temacie windykacji należności w Niemczech należy poznać, jeżeli właśnie tego typu sprawa nas w konkretnym czasie dotyczy. Otóż, kiedy prowadzi się biznes w Polsce albo poza jego granicami to powstaje niebezpieczeństwo, iż odbiorca nie zapłaci za wybrane świadczenia.

0 Comments

korporacje
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi mieć długów. Większość ludzi pokrywa swoje zadłużenia w miarę cyklicznie. Jednak jest taki procent ludzi, którzy nie potrafią sobie dać rady z kłopotami finansowymi i wtedy zaczynają się kłopoty.

0 Comments

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność biznesowa w dużej mierze opiera się na ciągłym przepływie pieniędzy, inwestowaniu środków, dopełnianiu płatności za zamówiony materiał lub inkasowaniu należności za towar sprzedany. Niemniej czasem bywa tak, że natrafia się na nielojalnego kontrahenta lub wspólnika i nie dostaje się zamówionych towarów albo na rachunek bankowy nie przychodzi wpłata za sprzedane materiały. W takim przypadku konieczna może okazać się pomoc komórki windykacyjnej.

0 Comments

Informatyka
Źródło: pixabay.com
Jak ogólnie wiadomo, człowiek to nie maszyna. Ma swą efektywność i tolerancyjność. Czasem można sobie ułatwić pracę używając do tego odpowiednie nowinki techniki.

0 Comments

Olimpia Port
Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom
Z pewnością każdy zgodzi się z twierdzeniem, że konieczność odzyskania długu nie jest przyjemnym doświadczeniem. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, że firmy, które muszą ściągać należności od poszczególnych dłużników najczęściej korzystają ze wsparcia profesjonalistów.

0 Comments

firmy windykacyjne
Autor: U.S. Customs and Border Protection
Źródło: http://www.flickr.com
Wielokrotnie w życiu się przydarza, że katastrofa spada na nas jak grom z jasnego nieba. Niestety mnóstwo takich sytuacji pomimo najszczerszych chęci nie możemy uniknąć.

0 Comments

przypły pieniędzy
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Wyświetlacze wewnątrz Rzeszowie - jaką rzeczą się wyszczególniają? A ten wewnątrz Krośnie? jakie rzeczy je połącza - co rozdziela? A być może żadnego typu rzecz nie dzieli? Dowiesz się wszystkiego, czytając nasz artykuł!

0 Comments

Zarządzanie należnościami
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
W każdym przedsiębiorstwie należyte zarządzanie to podstawa rewelacyjnego funkcjonowania. Strategiczne jest nie tylko sprawne kierowanie personelem, ale także różnymi sprawami finansowymi. Niestety, niektórymi z nich są również przeróżne zobowiązania, których powstawanie negatywnie ma wpływ na proserowanie firm.

Windykacja w Niemczech nas nie przeoczy

0 Comments

windykacja
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Wszędzie pozyskiwanie długów jest istotną sprawą

Powinniśmy wiedzieć, że zadłużeni nigdzie nie będą z radością widziani, przez to dokłada się starań, aby odzyskiwanie od nich finansów odbywało się w jak najkrótszym czasie, lecz jednocześnie tak, by nikt nie okazał się być pokrzywdzony mocniej niż to potrzebne.