1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

monety
Autor: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, choć liczne banki kuszą nas swoimi pociągającymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Odpowiednim wyjściem z tej sytuacji jest na pewno pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm która udziela pożyczek. Tego rodzaju firm istniejących na naszym rynku jest już bardzo dużo.

0 Comments

Prawo windykacyjne
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowe szczegóły w temacie windykacji należności w Niemczech należałoby poznać, kiedy właśnie taka sprawa nas w określonym momencie interesuje. Otóż, kiedy posiada się biznes w kraju albo poza jego granicami to powstaje niebezpieczeństwo, iż klient nie zapłaci za określone usługi.

0 Comments

korporacje
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi mieć długów. Większość ludzi pokrywa swoje zadłużenia w miarę cyklicznie. Jednak jest taki procent ludzi, którzy nie potrafią sobie dać rady z kłopotami finansowymi i wtedy zaczynają się kłopoty.

0 Comments

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność gospodarcza w dużej mierze opiera się na ciągłym przepływie pieniędzy, inwestowaniu środków, dokonywaniu płatności za zamawiany materiał albo odbieraniu należności za produkt dostarczony. Jednakże od czasu do czasu bywa tak, że trafia się na nieuczciwego kontrahenta albo wspólnika i nie otrzymuje się zamówionych artykułów albo na rachunek bankowy nie wpływa wpłata za sprzedane przedmioty. W takim przypadku nieodzowna okaże się pomoc komórki windykacyjnej.

0 Comments

Informatyka
Źródło: pixabay.com
Jak powszechnie wiadomo, człowiek to nie urządzenie. Posiada swoją efektywność i wytrzymałość. Czasem można sobie udogodnić robotę używając do tego dobre nowinki techniki.

0 Comments

Olimpia Port
Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom
Z pewnością każdy zgodzi się z twierdzeniem, że konieczność odzyskania długu nie jest przyjemnym doświadczeniem. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, że firmy, które muszą ściągać należności od poszczególnych dłużników najczęściej korzystają ze wsparcia profesjonalistów.

0 Comments

firmy windykacyjne
Autor: U.S. Customs and Border Protection
Źródło: http://www.flickr.com
Często w życiu się przydarza, iż klęska spada na nas jak grom z jasnego nieba. Niestety mnóstwo tego typu sytuacji mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie uniknąć.

0 Comments

przypły pieniędzy
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Wyświetlacze w Rzeszowie - jaką rzeczą się wyszczególniają? A ten w Krośnie? Co je połącza - co rozdziela? A może żadnego typu rzecz nie dzieli? Poznasz każda odpowiedź, czytając nasz felieton!

0 Comments

Zarządzanie należnościami
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
W każdym przedsiębiorstwie odpowiednie zarządzanie to podstawa doskonałego działania. Strategiczne jest nie tylko sprawne kierowanie personelem, ale także różnymi kwestiami finansowymi. Niestety, niektórymi z nich są również rozmaite długi, których powstawanie negatywnie wywiera wpływ na stan firm.

Windykacja w Niemczech nas nie przeoczy

0 Comments

windykacja
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Wszędzie ściąganie zadłużeń okazuje się być ważną kwestią

Powinniśmy wiedzieć, że dłużnicy nigdzie nie są mile widziani, dlatego dokłada się sił, aby odzyskiwanie od nich finansów odbywało się w jak najkrótszym okresie, ale równocześnie tak, żeby nikt nie okazał się być skrzywdzony mocniej aniżeli to potrzebne.