1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

licznik energii elektrycznej
Źródło: flickr.com
Elektrownia jest zakładem przemysłowym, w którym produkowana jest energia elektryczna poprzez wykorzystanie odmiennych typów energii. Drugim co do wielkości takim obiektem w stolicy jest ten, który jest w na Żeraniu.

0 Comments

chłodnictwo
Autor: János Balázs
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba posiada zapewne mnóstwo przedmiotów w mieszkaniu z takiego tworzywa sztucznego. Tak w kuchni jak i w każdym pokoju. Mogą to być np. jakieś tacki, podstawki pod suszarkę czy też pojemniki na przyprawy.


To tworzywo to plastik.

0 Comments

System sprzedażowy
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny świat ma już niewiele wspólnego z tym, jak wyglądał za dawnych czasów. W przeszłości jedynym twórcą mechanicznych zjawisk była sama przyroda. Sporo nurtów filozoficznych określało żywe stworzenia jako mechanizmy, które były w pewien sposób zaprogramowane na przeżycie oraz wydawanie potomstwa.

0 Comments

kopalnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wciąż rosnących obostrzeń dotyczących emisji gazów i bezpieczeństwa energetycznego nakładanych przez Unię Europejską, sektor górniczy bezustannie jest w Polsce jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Wciąż spore pokłady węgla i miedzi prowokują nas do nieustannego rozwoju przemysłu górniczego, zaopatrywanie się w nowe technologie i unowocześnianie czasami przestarzałego sprzętu.

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.vanel.com
Powinniśmy pamiętać, że produkcja sprężyn to złożony proces, dzięki któremu realne uzyskanie najwyższej jakości wyrobów spełniających oczekiwania klientów. Wykwalifikowana kadra potrafi wykonać sprężyny znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, maszynowym, meblarskim, jak także wielu innych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu ekspertów możliwa jest realizacja zleceń w oparciu o osobiste oczekiwania klienta.

0 Comments

separator
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach gro jednostek musi korzystać ze specjalistycznych sprzętów, by dobrze funkcjonować. Przede wszystkim w sytuacji restauracji znaczące jest, by wszystkie aspekty higieny były zachowane. Wobec tego instaluje się specjalistyczne oddzielacze, które ułatwiają proces odmulania ścieków. Rzecz jasna odnajdują one przeznaczenie również w innego typu zakładach o specyfice przemysłowej. Z kolei najogromniejsze wykorzystanie znajdują rzecz jasna w oczyszczalniach ścieków.

0 Comments

blacha
Autor: Mark Gaw
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie zakłady prowadzące działalność w branży przemysłowej stosują w standardowej pracy różnego rodzaju blachy. A żeby ich wyroby miała szansę charakteryzować najwyższa jakość, to blacha taka faktycznie powinna być solidna. Musi być też dopasowana pod zastosowanie, jakiemu ma służyła. Z tego powodu należałoby ją uprzednio zakupić od godnych zaufania wytwórców.

0 Comments

bezpieczeństwo pracy
Autor: Stefan Speelberg
Źródło: http://www.flickr.com
Jakość w miejscu pracy jest niezwykle znacząca. Okazuje się, iż może ona przybierać bardzo różnorakie postaci. Pojedyncze normy odnoszą się bowiem do diametralnie innych aspektów pracy. System zarządzania jakością to certyfikat, jaki stwierdza, iż artykuł lub usługa jest zgodna z przepisami prawnymi a także bieżącymi regułami. Jego pozyskanie nie należy do prostych. Etap przygotowawczy jest w stanie pochłonąć nawet parę lat. Pierwszym krokiem będzie wypracowanie wszelakiego rodzaju zaleceń, jakie mogą przyczyniać się na jakość artykułu.

0 Comments

wynajem pracowników
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Rozkwit nowszych technologii jest współcześnie niezmiernie błyskawicznym procesem. Coraz więcej korporacji kompletnie opiera swoje funkcjonowanie na rozwiązaniach informatycznych, jakie nawet obsługują wyspecjalizowane maszyny.

0 Comments

developer wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Zapotrzebowania na mieszkania jest ogromny. Z tego powodu wcale nie zaskakuje ilość nowych inwestycji, jakie powstają prawie w niemalże wszystkich miastach w naszym kraju. Propozycja mieszkań na sprzedaż jest bardzo duża, zaczynając od lokali z rynku pierwotnego aż po mieszkania z rynku wtórnego.