1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Biuro rachunkowe
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Biura rachunkowe w Olsztynie działają na szeroką skalę oferując wszechstronne i kompetentne usługi rachunkowe dla niewielkich firm oraz ogromnych przedsiębiorstw. Jeśli interesuje Cię odkrycie profesjonalnego i doświadczonego biura rachunkowego w tym mieście i jednocześnie potrzebowałbyś zapoznać się z orientacyjnymi usługami proponowanymi przez biura rachunkowe to będzie to realne, dzięki wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła „biuro rachunkowe olsztyn”.

Obowiązki właściciela firmy względem urzędów

0 Comments

podatki
Źródło: flickr.com
Każdy podmiot gospodarczy jaki wyprzedaje dowolne usługi lub produkty musi płacić podatek VAT. Wszystkim wiadomo, że jest to jeden z w największym stopniu skutecznych podatków które można opłacać. Należy do grupy taks pośrednich, a więc takich, które nie są płacone w odpowiednim urzędzie skarbowym lecz w cenie kupowanego artykułu bądź usługi. Jednym słowem, przedsiębiorcy wliczają ów podatek w cenę wyprzedawanego artykułu. I na tym dokładnie polega jego moc - niezwykle łatwo będzie określić ile tego podatku należy uiścić.

Biuro Income - rzetelne biuro rachunkowe na Śląski

0 Comments

outsourcing rachunkowości
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Duża grupa przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i legitymujących się kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy warto korzystać z usług oferowanych przez biuro rachunkowe.

0 Comments

PIT
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno osoby fizyczne kontynuujące pracę zarobkową jak i przedsiębiorcy mają sprecyzowane obowiązki w stosunku do fiskusa. Chodzi głównie o złożenie stosownych dokumentów w odpowiednim terminie. Typy deklaracji oraz terminy są określone przepisami prawa.

0 Comments

Transport kontenerowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odprawa celna to zwykle męczarnia dla rozmaitych firm. Sporo agencji stara się jednak ułatwiać procedury powiązane z odprawą świadcząc przeróżne usługi pomagające sprawnie przejść poprzez wszelkie niezbędne procedury. Dobrze dowiedzieć się czegoś więcej o ich działaniach, jakie są w stanie usprawnić formalności, tyczące się dla przykładu czegoś tego typu jak transport kontenerowy.