1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to materiał, który w większości wypadków stosowany jest do konstrukcji dróg, fabrykacji papy, wykorzystuje się go także jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może posiadać spoistość stałą czy półstałą, charakteryzuje się kolorem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Opony na lato dla Twojego auta - porównujemy oferty różnych producentów. Gdy nie posiadasz właściwych opon w samochodzie to po prostu możesz nie być w stanie go używać w ogóle. W związku z tym, należy dowiedzieć się znacznie więcej na temat różnych rodzajów opon i zakupić te właściwe dla Twojego wozu. Po wejściu do sklepu z oponami dowiesz się, że są opony przystosowane do przeróżnych pór roku. Ponieważ zbliża się lato, pragnąłbym podzielić się z Tobą znacznie większą ilością informacji na temat opon letnich.

0 Comments

Ulica z kostki brukowej
Autor: Milosz1
Źródło: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w teraźniejszych czasach niesamowicie często wykonywaną pracą. Jest to wywołane tym, iż rozmaite chodniki, parkingi i dużo innych elementów robi się właśnie z takiego materiału. Zdecydowanie jest to świetny materiał, jaki istnieje okazja sprawnie ułożyć, ale także jest to materiał nie potrzebujący dodatkowego materiału oprócz piasku, na jakim kostka jest układana.

Blachy stalowe wytrzymałe Hardox

0 Comments

blacha
Autor: Mark Gaw
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie przed każdego rodzaju narzędziem stawia się wielkie wymagania wytrzymałościowe.Jeżeli używane materiały zużywają się za szybko, oznacza to znaczne koszty. Żeby utrzymać produktywność, oraz konkurencyjność, istotne jest wykorzystanie wytrzymałych tworzyw. Najlepszym wyjściem jest stal Hardox.Znamionuje ją duża odporność na zużywanie ścierne, szansa obróbki skrawaniem specjalistycznymi urządzeniami, spawalność, duże cechy mechaniczne i wytrzymałość na obciążenie udarowe.

0 Comments

waga
Źródło: pixabay.com
W dzisiejszych czasach w użyciu jest wiele odmiennych maszyn do ważenia. Zwykły człowiek zazwyczaj wykorzystuje jednak wagę łazienkową czy kuchenną. Wagi magazynowe, waga jubilerska czy waga najazdowa – to tyko przykłady stosowanych typów wag. Okazuje się, że to, na pierwszy rzut oka proste, urządzenie ma ogromne zastosowanie, jest stosowane w wielu branżach.

0 Comments

Blacha gięta
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W niektórych branżach jak w przemyśle metalurgicznym niezbędnie trzeba wybrać takie materiały, jakie będą najbardziej wytrzymałe, najlepsze, odporne na dosyć długo. Prawda jest taka, iż jak chcemy mieć solidnie wykonaną rzecz, to z pewnością nie obejdzie się bez najlepszej jakości. To sprawia, że klienci doceniają popularne i sprawdzone firmy, jak Hardox.

0 Comments

instalacja cieplna
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Różne elementy metalowe są narażone na działanie rdzy, jeśli zatem chcemy je ochronić, to warto pomyśleć o użyciu efektywnego rozwiązania antykorozyjnego.

0 Comments

rzut - sprzęt
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Opakowania tworzą zewnętrzną warstwę określonego towaru i mają za zadanie go chronić, ułatwiać przewożenie, przechowywanie, oraz zachęcać do kupowania.

Sprzedaż różnego rodzaju blachy

0 Comments

łańcuch stalowy
Źródło: pixabay.com
Są lokalizacje, gdzie stosowanie stali nierdzewnej jest potrzebne. Stal nierdzewna to łączna nazwa dużej rodziny rodzajów stali jakościowych, które ze względu na skład chromu są wytrzymałe na niszczenie pod działaniem chemicznym, albo elektrochemicznej kontrakcji z otaczającym otoczeniem.

0 Comments

zawiesia pasowe
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Każda budowa jest inna od minionej, toteż wszystkie osoby, które zatrudnione są w tej dziedzinie winny być przygotowane na rozmaite wyjścia.