1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

licznik energii elektrycznej
Źródło: flickr.com
Elektrownia jest zakładem przemysłowym, w którym produkowana jest energia elektryczna poprzez wykorzystanie odmiennych typów energii. Drugim co do wielkości takim obiektem w stolicy jest ten, który jest w na Żeraniu.

0 Comments

Myjka ciśnieniowa Karcher
Jeżeli pragniemy szybko oraz skutecznie umyć pojazd na podwórku czy też wyczyścić elewację domu, niezastąpionym narzędziem będzie myjka ciśnieniowa. Są one niezwykle przydatne, warto więc wybrać dla siebie odpowiedni model. Chcąc zakupić myjkę do amatorskiego użytku, wybierajmy amatorskie modele dostępne w sklepach. Możemy je podzielić na kilka typów między innymi na elektryczne albo spalinowe.

0 Comments

Wiertarka Bosch
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Elektronarzędzia umożliwiają faktycznie oszczędzić czas. Dzięki korzystaniu ze sprężonego powietrza, energii elektrycznej czy spalania, możliwa jest faktycznie bezproblemowa praca, z jaką poradzić sobie może każdy z nas. Najistotniejsze tojednakowoż stosować się do wymogów bezpieczeństwa, czyli dokładne zapoznanie się z instrukcją i postępowanie w zgodzie z nią.

0 Comments

oświetlenie hali produkcyjnej
Autor: anton_ls_71
Źródło: http://www.flickr.com
Modernizowanie oświetlenia cieszy się rosnącą renomą. Nowomodne technologie LED są aktualnie dopasowywane do indywidualnych potrzeb Klientów, zaś oświetlenie ledowe cechuje się wieloma sporymi zaletami.Dzięki wymianie oraz modernizacji oświetlenia na LED można znacznie obniżyć koszta zużycia energii elektrycznej, ponadto modernizacja oświetlenia zezwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do otoczenia. Dzisiejsze oświetlenie jest teraz używane zarówno na ulicach, w przedsiębiorstwach oraz firmach, i także w domach prywatnych oraz mieszkaniach.

Czy moglibyśmy obyć się bez energii elektrycznej?

0 Comments

generator prądotwórczy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy człowiek zgodzi się ze stwierdzeniem, że współcześnie energia elektryczna jest bez wątpienia niezbędna do codziennego, normalnego funkcjonowania. Bardzo trudno wyobrazić sobie nasz normalny dzień, w czasie którego nie możemy skorzystać z energii elektrycznej. Wykorzystujemy ją w niezliczonych codziennych sytuacjach, które można wymieniać w nieskończoność. Mamy ogromne szczęście, że ktoś któregoś razu wpadł na pomysł udostępniania tego typu energii na szeroką skalę.

0 Comments

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
W XX wieku człowiek spostrzegł wpływ swojej pracy na środowisko naturalne. Najistotniejszą zmianą w naturze była powiększająca się dziura ozonowa i jej skutki. Powłoka ozonowa chroni ludzi a także Glob od przesadnego emanowania słonecznego.

0 Comments

Oświetlenie LED
Autor: William Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Superoszczędne, o wydłużonej trwałości, dobre dla środowiska i dające pełną możliwość kontroli — diody świecące, otworzyły zupełnie nowy zasięg możliwości w budowaniu systemów oświetleniowych. W ciągu ostatniej dekady, postęp techniczny osiągnął niemal prędkość światła.

0 Comments

gniazdko elektryczne
Autor: Mebel Rust
Źródło: Mebel Rust
Aktualnie w związku z ochroną środowiska w wielu sferach wprowadza się przepisy precyzyjnie regulujące segregację odpadów lub zużycie energii elektrycznej. Zasady te z reguły obowiązują na terenie pełnej Unii Europejskiej i obligują wszystkich jej mieszkańców do respektowania. W przypadku energii elektrycznej wprowadzono szczegółowe normy na temat żarówek.