1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

licznik energii elektrycznej
Źródło: flickr.com
Elektrownia jest zakładem przemysłowym, w którym produkowana jest energia elektryczna poprzez wykorzystanie odmiennych typów energii. Drugim co do wielkości takim obiektem w stolicy jest ten, który jest w na Żeraniu.

0 Comments

Myjka ciśnieniowa Karcher
Jeżeli pragniemy szybko oraz skutecznie umyć pojazd na podwórku czy też wyczyścić elewację domu, niezastąpionym narzędziem będzie myjka ciśnieniowa. Są one niezwykle przydatne, warto więc wybrać dla siebie odpowiedni model. Chcąc zakupić myjkę do amatorskiego użytku, wybierajmy amatorskie modele dostępne w sklepach. Możemy je podzielić na kilka typów między innymi na elektryczne albo spalinowe.

0 Comments

Wiertarka Bosch
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Elektronarzędzia umożliwiają naprawdę oszczędzić czas. Dzięki korzystaniu ze sprężonego powietrza, energii elektrycznej czy spalania, możliwa jest rzeczywiście bezproblemowa praca, z którą może dać radę każdy z nas. Najistotniejsze tojednakowoż stosować się do wymogów bezpieczeństwa, czyli odpowiednie zapoznanie się z instrukcją i postępowanie w zgodzie z nią.

0 Comments

oświetlenie hali produkcyjnej
Autor: anton_ls_71
Źródło: http://www.flickr.com
Modernizowanie oświetlenia cieszy się narastającą popularnością. Nowomodne technologie LED są teraz przystosowywane do indywidualnych potrzeb Konsumentów, natomiast oświetlenie ledowe charakteryzuje się wieloma sporymi zaletami.Dzięki wymianie i modernizacji oświetlenia na LED wolno znacznie obniżyć koszta zużycia energii elektrycznej, co więcej modernizacja oświetlenia zezwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do otoczenia. Dzisiejsze oświetlenie jest współcześnie wykorzystywane zarówno na ulicach, w przedsiębiorstwach i firmach, i także w domach własnych oraz mieszkaniach.

Czy moglibyśmy obyć się bez energii elektrycznej?

0 Comments

generator prądotwórczy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie większość z nas zgodzi się z opinią, że w obecnych czasach energia elektryczna jest bez wątpienia niezbędna jeśli chodzi o codzienne, normalne funkcjonowanie. Bardzo trudno wyobrazić sobie nasz normalny dzień, w czasie którego nie można skorzystać z energii elektrycznej. Używamy ją w wielu codziennych sytuacjach, które można wymieniać w nieskończoność. Mamy ogromne szczęście, że ktoś któregoś razu wpadł na pomysł produkowania tego typu energii na szerszą skalę.

0 Comments

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
W XX wieku człowiek zauważył oddziaływanie swojej działalności na florę i faunę. Najistotniejszą zmianą w naturze jest stale rosnąca dziura ozonowa jak i jej konsekwencje. Powłoka ozonowa chroni ludzi oraz Glob od zbędnego emanowania słonecznego.

0 Comments

Oświetlenie LED
Autor: William Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Superoszczędne, o wydłużonej trwałości, dobre dla środowiska i dające pełną możliwość kontroli — diody świecące, otworzyły zupełnie nowy zasięg możliwości w budowaniu systemów oświetleniowych. W ciągu ostatniej dekady, postęp techniczny osiągnął niemal prędkość światła.

0 Comments

gniazdko elektryczne
Autor: Mebel Rust
Źródło: Mebel Rust
Aktualnie w związku z ochroną środowiska w wielu sferach wprowadza się przepisy precyzyjnie regulujące segregację odpadów lub zużycie energii elektrycznej. Zasady te z reguły obowiązują na terenie pełnej Unii Europejskiej i obligują wszystkich jej mieszkańców do respektowania. W przypadku energii elektrycznej wprowadzono szczegółowe normy na temat żarówek.