1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Architekt wnętrz
Autor: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.
Urządzając wnętrze domu lub mieszkanie wielu z nas myśli nad tym, czy nie skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Współpraca z takim profesjonalistą to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać oryginalne, dobrze zaaranżowane pomieszczenia, takie co nie będą po prostu jedynie zwykłym odbiciem panującej mody. Zatrudniając projektanta wnętrz można spodziewać się, iż pokaże nam projekt, który będzie jego wyjątkowa kreacją, zaś bazować ona będzie na niezbędnych potrzebach i wymaganiach estetycznych.

0 Comments

urządzenie do spawania
Autor: Drew Stephens
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków to jedno z najatrakcyjniejszych oraz największych miast Polski, w związku z czym na jego obszarze funkcjonują liczne sklepy oraz firmy zajmujące się produkcją świetnej jakości towarów z różnych branż. Dla konsumentów jest to naturalnie bardzo korzystna sytuacja, gdyż konkurencja na rynku powoduje, że koszty produktów są rzeczywiście atrakcyjne, a przeciętny mieszkaniec Krakowa nie ma większych problemów z nabyciem niezbędnych artykułów, jak chociażby sprężarki kraków.

0 Comments

rury
Autor: Kevin Desoisa
Źródło: http://www.flickr.com/photos/mistral42/2474904438/
Zwykle sięgamy po nie, gdy szukamy ochłody. Jednak coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że mają one nader bogate zastosowanie, nie tylko latem lecz - choć brzmi to niewiarygodnie - także zimą.

0 Comments

remont
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi wiosna, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - każdy dorosły, pełnoprawny gospodarz domostwa pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę w swojej posiadłości. Zima powoduje, że człowiek zamknie się w środku, nie wyjdzie na dwór, nie zwraca uwagi na to, co dzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogród niewątpliwie się odradzają.

0 Comments

Telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię reklamową dla swojej firmy warto uwzględnić dostępne formy reklamy, w tym także reklamę na telebimach. Jest to jedna z atrakcyjniejszych form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli zaprezentowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

0 Comments

Telebimy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Znany wszystkim świat nie może funkcjonować bez reklamy. Ten odważny, ale coraz bardziej zrozumiały dla wielu wniosek pojawia się w głowie wielu przedsiębiorców, którzy mają swoją firmę i chcą, ażeby działała jak najsprawniej. Różne działania promocyjne mają to prowokować, ale budżety reklamowe są często zbyt małe, konkurencja mocna, a czasu, by zaistnieć lub utrzymać przy sobie klientów, zbyt mało. Aby więc dobrać jak najlepszą reklamę powinniśmy wybrać niezawodną formę przekazu.

0 Comments

oświetlenie biurowe
Autor: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Spora część z nas w okresie dorosłego życia spędza długie godziny w pracy. Warto zatem pomyśleć, żeby zainstalować tam dobre światło.

Które produkty do budowy warto wybrać do budowy domu

0 Comments

budowa domu
Autor: Wolf System Sp. z o.o.
Źródło: Wolf System Sp. z o.o.
Budowa domu nierzadko jest inwestycją na całe życie. W związku z tym niewątpliwie warto do tego tematu podejść ostrożnie i odpowiedzialnie. Jedną z rzeczy, do jakiej musimy przyłożyć okazałą wagę podczas budowy domu, jest wybór materiałów budowlanych.

Jak zaplanować wydatki domowe?

0 Comments

pożyczka via sms
Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Frapujesz się, z jakiej przyczyny domowe pieniądze rozchodzą się tak ekspresowo? Zapanuj nad domowymi wydatkami. Planowanie domowego budżetu uprości ci Zarządzanie pieniążkami a także otrzymanie dużych oszczędności.


Trud, który włożymy w zarządzanie budżetem domowym, nie jest okresem straconym.

0 Comments

Gazetka
Gazetki promocyjne są dzisiaj na tyle popularne, że praktycznie każdy otrzymuje różnobarwne biuletyny. I nawet małe sieci sklepów redagują własne gazetki, idąc w ślady potężnych hipermarketów albo centrów handlowych. Na konsumentach spore wrażenie robią ceny, które kończą się magiczną liczbą 90 albo 99. Choć to jedynie chwyt marketingowców, to znacząca część społeczeństwa zupełnie nie zwraca na to uwagi, szczególnie jeżeli oferowane produkty są towarami, które w danym sezonie okazują się bardzo przydatne.