1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Architekt wnętrz
Autor: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.
Aranżując wnętrze domu lub mieszkanie wielu z nas myśli nad tym, czy nie skorzystać z usług znanego projektanta wnętrz. Współpraca z takim profesjonalistą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zdobywać oryginalne, dobrze zaplanowane wnętrza, takie co nie będą po prostu jedynie zwykłym odwzorowaniem panującej mody. Zatrudniając kogoś do aranżacji wnętrz można spodziewać się, iż zaproponuje nam projekt, który będzie jego wyjątkowa kreacją, zaś bazować ona będzie na ważnych dla nas potrzebach i oczekiwaniach estetycznych.

0 Comments

urządzenie do spawania
Autor: Drew Stephens
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków to jedno z najatrakcyjniejszych oraz największych miast Polski, w związku z czym na jego obszarze funkcjonują liczne sklepy oraz firmy zajmujące się produkcją świetnej jakości towarów z różnych branż. Dla konsumentów jest to naturalnie bardzo korzystna sytuacja, gdyż konkurencja na rynku powoduje, że koszty produktów są rzeczywiście atrakcyjne, a przeciętny mieszkaniec Krakowa nie ma większych problemów z nabyciem niezbędnych artykułów, jak chociażby sprężarki kraków.

0 Comments

rury
Autor: Kevin Desoisa
Źródło: http://www.flickr.com/photos/mistral42/2474904438/
Na ogół sięgamy po nie, kiedy słupki rtęci w termometrach szybują w górę. Jednak coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, iż mają one niesłychanie szerokie zastosowanie, nie tylko latem lecz - chociaż brzmi to paradoksalnie - również zimą.

0 Comments

remont
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi wiosna, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - każdy dorosły, pełnoprawny gospodarz domostwa pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę w swojej posiadłości. Zima powoduje, że człowiek zamknie się w środku, nie wyjdzie na dwór, nie zwraca uwagi na to, co dzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogród niewątpliwie się odradzają.

0 Comments

Telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto wziąć pod uwagę różne formy reklamy, w tym również reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, gdyż z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, jeśli przygotowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

0 Comments

Telebimy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Znany wszystkim świat nie może istnieć bez reklamy. Ten konkretny, lecz coraz bardziej jasny wniosek pojawia się w głowie wielu przedsiębiorców, jacy mają swoją firmę i chcieliby, aby funkcjonowała jak najlepiej. Różne działania promocyjne mają to powodować, lecz budżety reklamowe są często zbyt małe, konkurencja silna, a czasu, by zaistnieć lub utrzymać przy sobie klientów, zbyt mało. Żeby więc dobrać jak najlepszą reklamę należy wybrać niezawodną formę przekazu.

0 Comments

oświetlenie biurowe
Autor: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Duża grupa ludzi w okresie dorosłego życia spędza długie godziny w pracy. Warto więc pomyśleć, żeby zainstalować tam odpowiednie oświetlenie.

Które produkty do budowy warto wybrać do budowy domu

0 Comments

budowa domu
Autor: Wolf System Sp. z o.o.
Źródło: Wolf System Sp. z o.o.
Konstrukcja domu nieraz jest inwestycją na całe życie. W związku z tym niewątpliwie warto do tego tematu podejść przezornie i sumiennie. Jedną z rzeczy, do której powinniśmy przyłożyć dużą wagę podczas budowy domu, jest wybór artykułów budowlanych.

Jak zaplanować wydatki domowe?

0 Comments

pożyczka via sms
Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, z jakiego powodu domowe finanse rozchodzą się tak ekspresowo? Zapanuj nad domowymi kosztami! Planowanie domowego budżetu ułatwi ci Zarządzanie pieniążkami a także otrzymanie niemałych oszczędności.


Wysiłek, jaki włożymy w zarządzanie domowym budżetem, nie jest okresem utraconym.

0 Comments

Gazetka
Gazetki promocyjne są dzisiaj na tyle popularne, że praktycznie każdy otrzymuje różnobarwne biuletyny. I nawet małe sieci sklepów redagują własne gazetki, idąc w ślady potężnych hipermarketów albo centrów handlowych. Na konsumentach spore wrażenie robią ceny, które kończą się magiczną liczbą 90 albo 99. Choć to jedynie chwyt marketingowców, to znacząca część społeczeństwa zupełnie nie zwraca na to uwagi, szczególnie jeżeli oferowane produkty są towarami, które w danym sezonie okazują się bardzo przydatne.